Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2007 o 01:06, Darkstar181 napisał:

Ech, tradycyjnie, nigdy nikogo nie ma gdy chce sobie z kimś tutaj pogadać. Cóż, rok szkolny
robi swoje:/
Cholender, kiedyś tu było pełno ludzi, nawet w dni robocze...


To na pewno po części przez to, że kiedyś można było w tym temacie wypowiadać się już od godziny 22 a nie tak jak teraz od północy. Te dwie godz. to jednak jest sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 01:50, Nertis napisał:

Nie możesz jakoś zmienić tego neta (jakiejś kablówki u ciebie nie ma czy coś w tym stylu)??


Kablówki chyba jeszcze nie ma chociaż miała już dawno być. Najlepszym rozwiązaniem wydawałaby się być neostrada, ale mam alergie na tepse. Jednak coś będę musiał w tej sprawie zacząć działać, bo dziś nawet strony mi sie nie chciały otwierać a na gg miałem lagi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowo, jak co wieczór, melduję się na posterunku. Właśnie skończyłem grać w Pro Street, ale nie że przeszedłem grę, bo do końca daleko, tylko nareszcie zabrałem się za tego crapa. I muszę stwierdzić, że nie jest źle, choć niestety wkradła się, jak zawsze, rutyna. Ukończyłem pierwszy etap zawodów i jestem teraz w React. Nie wiem tylko, dlaczego XFire nie naliczył mi kilku godzin gry, co za durne oprogramowanie. Jutro znów się muszę przymusić do grania, a teraz lecę poodwiedzać gramsajty znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Melduje się po raz pierwszy. Akurat dzisiaj tak wyszło, że nie chce mi się spać więc uznałem, że spożytkuje czas trochę lepiej. Czytałem sobie Wiedźmina a teraz porobie cos w Internecie. No i oczywiście będę się udzielał na gram.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idę powoli spać. Jutro oczywiście kolejna zarwana nocka. Trzeba będzie zabrać się za ProStreeta no i do CoD4. Pozdrowienia dla wszystkich i miłej nocki... eee... miłego ranka raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 01:58, dave03 napisał:

Kablówki chyba jeszcze nie ma chociaż miała już dawno być. Najlepszym rozwiązaniem wydawałaby
się być neostrada, ale mam alergie na tepse. Jednak coś będę musiał w tej sprawie zacząć działać,
bo dziś nawet strony mi sie nie chciały otwierać a na gg miałem lagi;/


Dla mnie neostrada to samo zło :P.Ludzie tylko narzekają na nią (ja miałem tylko przez okres próbny jednego miesiąca i tak było chamskie to ,że czekałem na aktywację cały tydzień :P.

Uuu...<przeciera oczy>jeszcze dojrzeć nic nie mogę xD.Jak ja nie lubię wstawać o tej godzinie :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy nocne buszowanie :) ... przed książkami? :D wypadałoby się coś przygotować do jutrzejszej matury :] Właśnie na chacie zakończył się imprezka (barbórka - święto górników) Mama - Barbara, tata - górnik xD a ja skończyłem trening w CSa :] nawet z pozytywnym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie... buszowanie w książkach. niestety, ale to to co zaraz będę robił, bo inaczej czasu braknie. tak tylko wpadłem się przywitać i miłej nocy życzyć oraz udanych próbnych matur wszystkim dziś :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam, jak zresztą w każdą noc, do nocnych marków. Czytam sobie nowy numer CDA i zapowiada się świetnie, bo już trochę debilizmów mnie rozwaliło. Ale opiszę je szczegółowo na forum i na GSie po przeczytaniu całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś najbardziej przełomowa noc dla fanów EVE od... no chyba od kiedy EVE istnieje. Za 1h45min serwer zostanie zamknięty na około 24 godziny w czasie których odbędzie sie deployment nowego silnika graficznego i content patcha. Dwadzieścia nowych statków, nowe skille, nowe misje, nowe moduły, dramatyczne zmiany w tych już istniejących no i nowa grafika. Oj będzie się działo :) Dla graczy korzystna rzecz to, to że wreszcie jest okazja do odpoczynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 01:15, Graffis napisał:

Dziś najbardziej przełomowa noc dla fanów EVE


A dla niefanów EVE ta noc bęzie zwykła... Dawno mnie tu w sumie nie było, chyba jak ostatnio chorowałem. Cóż za ironia losu - teraż też choruję, meczyk obejrzałem, na dodatek do NWN2 czekam, póki co w nic nie gram. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 01:15, Graffis napisał:

Dziś najbardziej przełomowa noc dla fanów EVE od...


Tak Kafar opowiadał mi o was i o EVE;-) Strasznie reklamował, zachęcał i jak widzę to rozwinięcie EVE następuje już dzisiaj^^ Ciekawie się zapowiada dla fanów EVE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 01:19, Vaxinar napisał:

Cóż za ironia losu - teraż też choruję, meczyk obejrzałem, na dodatek do NWN2 czekam,
póki co w nic nie gram. :)

Ja wczoraj właśnie skończyłem. I nie jestem nim tak zachwycony jak podstawka bylem. Najbardziej liczyłem na rozwój interakcji z podstawki, ale okazało się, że nie dość że postacie z jedynki są tylko wspomniane (z dwoma które mnie mało interesowały można się było spotkać) to jeszcze relacje z postaciami z dodatku pozbawione są charakteru i odpowiedniego klimatu. Takie jakieś to wszystko nienaturalne i nie do końca w stylu Obsidianu. Fabuła jednak bardzo dobra, ciekawe wybory do podjęcia, chociaż zakończenie jest trochę dziwne, zupełnie zamknięte, przynajmniej w wersji dla postaci ''dobrych''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 01:51, Stwór napisał:

Ciekawie się zapowiada dla fanów EVE:)

Oj tak, właśnie ostatnią godzinę spędziłem na test serwerze przyglądając się nowym modelom statków - są po prostu śliczne :) I co ciekawe optymalizacja gry jest taka, że na moim sprzęcie nowy klient z nową grafiką działa lepiej niż ten standardowy :) Szkoda, że przerwa świąteczna za pasem i zostanę tylko z laptopem, który nie uciągnie nowej grafiki. Ale za to będę miał czas na zdobycie skilli do nowych statków... i pieniędzy na nie ;P
Poniżej porównanie dwóch Amarriańskich statków: Anathemy (Covert-Ops) i Proatora (Blockade Runner).

20071205044015

20071205044033

20071205044045

20071205044112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, jeszcze żadnego komentarza dzisiaj? No to zacznę, i rzucę temat - w Biedronkach od jutra będzie można kupić gry CDP za 9,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 00:20, Agntx napisał:

Dołączam, jak zresztą w każdą noc, do nocnych marków. Czytam sobie nowy numer CDA i zapowiada
się świetnie, bo już trochę debilizmów mnie rozwaliło. Ale opiszę je szczegółowo na forum i
na GSie po przeczytaniu całości.


Jak jesteś dzisiaj, to napisz w skrócie, jakie oceny dostały wszystkie największe hiciory - czekam!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 00:31, matmat24 napisał:

O, jeszcze żadnego komentarza dzisiaj? No to zacznę, i rzucę temat - w Biedronkach od jutra
będzie można kupić gry CDP za 9,90 zł.



Po pierwsze jako nowy wypada się przywitać więc ... witam ;)

Po drugie, wiadomo jakie dokładnie gry zaatakują biedrone ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować