Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2007 o 00:40, WoWmen napisał:

Od kiedy nocne marki to osoby piszące o 1 w nocy? :D Przeczytajcie genezę tematu, rozmowy od
4 w nocy xD


Coś się panu szanownemu pomerdało? Zapraszam na szczyt tej strony - ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 00:39, Taikun napisał:

Po pierwsze jako nowy wypada się przywitać więc ... witam ;)

Po drugie, wiadomo jakie dokładnie gry zaatakują biedrone ? :)


Witam. Pracuję tam, więc coś tam dzisiaj wymacałem i obejrzałem;) Z rzeczy wartych uwagi to chyba tylko Gothic (jedynka). Chociaż zależy, co kto lubi - było jeszcze jakieś Moto GP chyba, Świątynia Pierwotnego Zła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz oceny, to proszę bardzo:

WARNING! SPOILER!

Crysis - 9
Kane & Lynch - 9
Call of Duty 4 - 9
Need 4 Speed - 9
Gears of War - 9
UT3 - 9+
Hellgate: London - 7+
TimeShift - 7+

WARNING! SPOILER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spasiba, Tawariszcz! Kurde, nie zaskoczyły mnie niczym. No, może ten + przy UT3. No i myślałem, że Crysis okaże się klapą od strony technicznej i poleci przez to 2 - 3 oceny w dół. A jak tam z tekstów - co ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 00:52, matmat24 napisał:

Spasiba, Tawariszcz! Kurde, nie zaskoczyły mnie niczym. No, może ten + przy UT3. No i myślałem,
że Crysis okaże się klapą od strony technicznej i poleci przez to 2 - 3 oceny w dół. A jak
tam z tekstów - co ciekawego?

Z tą klapą od strony technicznej się z Tobą kompletnie nie zgodzę. Podaj mi tytuł gry, która jest w jakimś stopniu ładniejsza od Crysisa.
Jeśli chodzi o teksty, to są zdecydowanie za krótkie (w większości przypadków, głównie Gears of War) albo opisujące niepotrzebnie każdy element gry (Crysis, Pro Street).
Zaskoczyła mnie tylko ocena UT3 - ten plusik jest zdecydowanie przesadzony. Jako fan poprzednich części uważam, że nowy Unreal zasługuje na max 8+. No i ciekawy byłem, jakie stanowisko zajmie recenzent ProStreeta - okazało się, że jednak dobrze go ocenili, wbrew opiniom wielu graczy.
Znacznie więcej o zawartości numeru napiszę niedługo na swoim GSie, jak zresztą ostatnim razem, tak więc nie chce mi się rozdrabniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 00:50, Agntx napisał:

Chcesz oceny, to proszę bardzo:

WARNING! SPOILER!

Crysis - 9
Kane & Lynch - 9
Call of Duty 4 - 9
Need 4 Speed - 9
Gears of War - 9
UT3 - 9+
Hellgate: London - 7+
TimeShift - 7+

WARNING! SPOILER!


mnie najbardziej ciekawi ocena Kane & Lynch. To, że CDA jest wiarygodne nie wątpię, ale fakt, że gram.pl zjechało tą grę po posadzce i afera w Gamespot jest dość ciekawy. Co prawda dość często nie zgadzałem się z ocenami od gram.pl, a Gamespot to poznałem jakieś pół roku temu. I teraz mam perfidny dylemat zaufać kolejny raz CDA czy może tym razem gramowi i spotowi. Najciekawsze ze Siekiera wychwalał grę za scenariusz i głównych bohaterów zaś gram i gamespot właśnie po tym głównie jechały. No i głupota gramowca, zarzuca grze że nie ma trybu Co-Op, jak nie ma jak jest ;]
No nic, chyba kupię i przekonam się na własnej skórze. Bo czy Io Interactive zrobił kiedyś kiepską grę? No nie bardzo, może tylko Hitman: Contracts, ale mi osobiście się podobał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też kompletnie nie wiem, jak podejść do tej recenzji. To tak samo jak z ProStreetem, wszyscy narzekają a tylko nieliczni chwalą i właśnie to drugie przeważyło w znacznym stopniu, bo w recenzji nie ma nic napisanego na minus. Ale Kane & Lyncha oceniał Siekiera, a jego działka to przecież kaszanka, tak więc pewnie zawyżył ocenę. Ale jednak na kupno gry się nie skuszę. A gram.pl zjechało ten tytuł, bo to świąteczny hit Cenegi :P
Możesz coś więcej napisać o tej aferze na Gamespocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 01:26, Agntx napisał:

Możesz coś więcej napisać o tej aferze na Gamespocie?

Mógłbym, ale po co ;P
http://www.gram.pl/news_9QPhH,6_Gerstmanngate_czyli_o_tym_jak_to_afery_zadnej_branzy_nie_omijaja.html
Tu masz wszystko jak na tacy.
No tak świąteczny hit, ale Assassin''s Creed o ile sie nie mylę też wydaje cenega. Jednak przekonałeś mnie, kupie na X360 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 00:44, matmat24 napisał:

> Od kiedy nocne marki to osoby piszące o 1 w nocy? :D Przeczytajcie genezę tematu, rozmowy
od
> 4 w nocy xD

Coś się panu szanownemu pomerdało? Zapraszam na szczyt tej strony - ehh...

Nie ten pan bardzo często uczestniczył w tym wątku zanim ktoś zmienił reguły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawdza się mousepad z CDA? Z tego co słyszałem już tak nie wali jak zeszłoroczny... ;) Szkoda :P Z czego jest wykonany? Również z gumy przykrytej materiałem czy może z plastiku?
BTW Dzisiaj rano pierwszy raz poczułem atmosferę tegorocznych świąt... Zawsze brało mnie już pod koniec listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 00:25, Igor FCBayern napisał:

BTW Dzisiaj rano pierwszy raz poczułem atmosferę tegorocznych świąt... Zawsze brało mnie już
pod koniec listopada.


Na Wyspach to nie dziwię się, że brało Cię tak wcześnie. Tam przecież dekoracje zaczynają się pojawiać zaraz po Halloween ;)
A ja dodam, że u mnie w Danii jest zwyczaj, że każdy browar wypuszcza na święta (zarówno Boże Narodzenie jak i Wielkanoc) specjalne piwo. Pierwsze butelki w sklepach widziałem już w okolicach 20 października :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 00:25, Igor FCBayern napisał:

A jak sprawdza się mousepad z CDA? Z tego co słyszałem już tak nie wali jak zeszłoroczny...
;) Szkoda :P Z czego jest wykonany? Również z gumy przykrytej materiałem czy może z plastiku?
BTW Dzisiaj rano pierwszy raz poczułem atmosferę tegorocznych świąt... Zawsze brało mnie już
pod koniec listopada.

Może i nie wali, ale trzeba z nim ostrożnie... Rozkleja się menda jedna. Dół jest z gumy, górna klapka z materiału przezroczystego odpowiedniego dla myszy wszelakich. Pomiędzy jest 6 kartek z kalendarza (po 2 miechy na jedną) z motywami z gier: World in Conflict, Sega rally, Age of Conan, The Club, Prototype i Star Craft 2. Można je odklejać bez żadnego ubytku na zdrowiu (nie wiem jak z powtórnym doklejeniem xD). Do tego zanim się zacznie i jak już się skończy rok są 2 kartki z motywem z Wiedźmina na początku i na końcu. Dodać też należy, że na każdej jest miejsce na notatki. Z tą ostrożnością to działa na tej podstawie, że klej marnie trzyma i ta górna warstwa też może odpaść (poprawiałem dziada z 10 razy X_x).
plusy:
-ładne wykonanie
-mysz dobrze sie ślizga
-może działać dłużej niż rok (jeśli dbamy o jej stan)
minusy:
-wykonanie techniczne (klej!)
-tylko 6 kartek
-małe cyferki (noszący okulary muszą założyć okulary ;P)
Ogólny zarys: 8/10, ci co lubią sylikonową podpórkę powinni odjąć jeden punkt od oceny. Tutaj takiej brak.
otc|CDA|
Wybacz stary nie mogłem się powstrzymać xDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tak jakoś podkładka się nie spodobała, o ile sam kalendarz to fajna sprawa, to sama rzecz wydaje mi sie zbyt delikatna. Wszystko co znajduje sie u mnie na biurku musi się liczyć z przypadkową anihilacją. Pozostanę przy swojej podkładce z Jade Empire EK :) A actionowe dziwadło idzie w kąt, tam gdzie reszta gadżetów z CDA i płyty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja Was Nocne Marki :P.
Ahh...jaka piękna sobota się zapowiada...stary mnie pocieszył wiadomością ,że będę musiał iść do pracy o 10 i siedzieć tam do 14...potem jeszcze mnie uświadomił ,że pojedziemy na wiochę :P.Lepiej być nie może...jeszcze na dodatek poczta mnie zaczyna powoli wkurzać...myślałem ,że w tydzień się wyrobią z przesyłką ,ale nie...nie chcę im się ruszyć czegoś :P.Ehh...niedziela też się zapowiada tak sobie...normalnie weekend ,który sobie uwiecznię jako "chamski weekend" :/ (wiem ,że wiele osób może mieć gorzej ,ale dla mnie ten weekend to masakra i tyle :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :)
No Nert widzę że ciekawie się u ciebie łikend zaczyna u mnie jakoś leci :F (tzn trzeźwieje :)) słucham muzyczki może na silka wbije może jakieś anime wrzuce i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 01:55, boogie85 napisał:

Mi tak jakoś podkładka się nie spodobała, o ile sam kalendarz to fajna sprawa, to sama rzecz
wydaje mi sie zbyt delikatna. Wszystko co znajduje sie u mnie na biurku musi się liczyć z przypadkową
anihilacją. Pozostanę przy swojej podkładce z Jade Empire EK :) A actionowe dziwadło idzie
w kąt, tam gdzie reszta gadżetów z CDA i płyty :P


Fakt, kalendarzo-podkładka jest bardzo delikatna. Mnie, gdy tylko wyjąłem z folii od razu warstwa "podkładkowa" odkleiła się od warstwy kalendarza. I tak bym tego nie używał, ale to świadczy o jakości wykonania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam, marudzisz :P
Ja całego wolnego weekendu nie widziałam od jakichś 6 tygodni (tzn od czasu jak mi się pierwsze koła zaczęły) - nie przewidziałam tego, że jak pierwsza tura się skończy to od razu będzie druga... A w tygodniu oprócz zajęć jeszcze praca - więc generalnie jest fajnie - byle do lutego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 00:04, Drapek napisał:

Dobry wieczór :)
No Nert widzę że ciekawie się u ciebie łikend zaczyna u mnie jakoś leci :F (tzn trzeźwieje
:)) słucham muzyczki może na silka wbije może jakieś anime wrzuce i tyle :D


Hehe ;).Ty nie za młody na "trzeźwienie"??Kiedyś przecież mówiłeś ,że jesteś za młody na "hentai" xD...Wkurzam się ostatnio bez przerwy...no i teraz małe kłopoty ze szkołą :/.Zaraz chyba wykorkuje...niech by to wszystko piorun trafił.Idę się integrować trochę z jakimś anime (o tej porze najlepiej wchodzi mi Death Note ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować