Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Ja tam wiem tylko to , że od dawien dawna się tutaj nie udzielałem więc warto by wznowić ten jakże zacny rytułałłął :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 00:12, NuGGet napisał:

Bo to Zipera ^^ "Patriota" to ich najlepszy kawałek IMO :)

No to poszukam więcej kawałków Zipera ^^ ;D.
A tak btw. to witajcie nocni markowie w tą ostatnią (dla mnie przynajmniej) niedzielę feri xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2008 o 00:13, Kizibono napisał:

Dokładnie nawet więcej niż połowa no ale przynajmiej nie będziemy tacy głupi xD


To zależy jak zdefiniujesz termin "mądrość" - czy to ktoś kto dużo wie, czy ten ktoś po prostu umie sobie w życiu radzić, a to dwie inne rzeczy ;)

---
Ja mam wreszcie ferie, razem z zapaleniem zatok... Zaraz lecę pod prysznic i troche jeszcze posiedzę, może pogram w Guild Wars czy cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2008 o 00:15, Kizibono napisał:

Nie nie chodzi mi że za trudno w gimnazjum xD tylko że nie chcę mi się chodzic a tak
naprawdę Gimnazjum to jak powiedziałeś wystarczy tylko chodzic :)

No właśnie o to mi chodzi :P Jak Ci sie już w gimnazjum nie chce chodzić (Przypuszczam ze wkurza Cię to że jest dużo lekcji), to zobaczymy co powiesz w liceum, gdzie będziesz nieraz siedział w szkole do 15 ;P

Nertis >
A tam, przynajmniej hajs zarabiałeś jak chodziłeś do roboty xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 00:17, Mr.M napisał:


---
Ja mam wreszcie ferie, razem z zapaleniem zatok... Zaraz lecę pod prysznic i troche jeszcze
posiedzę, może pogram w Guild Wars czy cos ;)


Ja dzień po rozpoczęciu sie ferii rozchorowałem sie, w te ferie także jeszcze nawet z domu nie wyszedłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2008 o 00:17, Mr.M napisał:

To zależy jak zdefiniujesz termin "mądrość" - czy to ktoś kto dużo wie, czy ten ktoś
po prostu umie sobie w życiu radzić, a to dwie inne rzeczy ;)


Po prostu chodzi mi o to że będziemy ze wszystko choc trochę wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 00:17, NuGGet napisał:


> Nie nie chodzi mi że za trudno w gimnazjum xD tylko że nie chcę mi się chodzic a
tak
> naprawdę Gimnazjum to jak powiedziałeś wystarczy tylko chodzic :)
No właśnie o to mi chodzi :P Jak Ci sie już w gimnazjum nie chce chodzić (Przypuszczam
ze wkurza Cię to że jest dużo lekcji), to zobaczymy co powiesz w liceum, gdzie będziesz
nieraz siedział w szkole do 15 ;P

albo do 16 ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 00:15, Kizibono napisał:

Nie nie chodzi mi że za trudno w gimnazjum xD tylko że nie chcę mi się chodzic a tak
naprawdę Gimnazjum to jak powiedziałeś wystarczy tylko chodzic :)


To jest trochę wkurzające, człowiek, który sie stara, ale mu nie wychodzi dostaje dwa.A debil który tylko siedzi dostaje dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2008 o 00:15, Kizibono napisał:

Nie nie chodzi mi że za trudno w gimnazjum xD tylko że nie chcę mi się chodzic a tak
naprawdę Gimnazjum to jak powiedziałeś wystarczy tylko chodzic :)


to może u was tak jest, moja szkoła jest chora, ja często wychodzę ok. 16 ze szkoły, z czego lekcje kończę ok. 13-14, to po to, żeby mieć oceny, bo nauczyciele są głupi i stawiają oceny według swojego widzimisię...
A co do tego, że wystarczy tylko chodzić, to jak się chce mieć dobre dosć oceny to i uczyć się trzeba :)
A poza tym, jak do pracy przyzwyczaisz się teraz, to potem będzie lżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2008 o 00:17, NuGGet napisał:

No właśnie o to mi chodzi :P Jak Ci sie już w gimnazjum nie chce chodzić (Przypuszczam
ze wkurza Cię to że jest dużo lekcji), to zobaczymy co powiesz w liceum, gdzie będziesz
nieraz siedział w szkole do 15 ;P


Wiesz ilośc lekcji to tam jeszcze bo jak już wcześnie wstane to obojętne mi ile będę tam już siedział bardziej mnie denerwują nauczyciele :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 00:19, Pawciu45 napisał:

> Nie nie chodzi mi że za trudno w gimnazjum xD tylko że nie chcę mi się chodzic a
tak
> naprawdę Gimnazjum to jak powiedziałeś wystarczy tylko chodzic :)

To jest trochę wkurzające, człowiek, który sie stara, ale mu nie wychodzi dostaje dwa.A
debil który tylko siedzi dostaje dwa.

a pupilek nauczycieli 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 00:17, NuGGet napisał:

No właśnie o to mi chodzi :P Jak Ci sie już w gimnazjum nie chce chodzić (Przypuszczam
ze wkurza Cię to że jest dużo lekcji), to zobaczymy co powiesz w liceum, gdzie będziesz
nieraz siedział w szkole do 15 ;P

W sumie do liceum też wystarczy chodzić, ewentualnie coś przed sprawdzianem powtórzyć ( z 10 min), i jak to wypada ,nie najgorzej mam średnią (semestralną) 4,07 - 3 w klasie :), a ci wszyscy którym nie chce się chodzić tam gdzie wiele rzeczy jest wykładanych i nie ma tego w książce, nic pozostaje im zaliczyć semestr w sumie u mnie w klasie są 64 zaliczenia semestru - rekord szkoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2008 o 00:20, Mr.M napisał:

bo nauczyciele są głupi i
stawiają oceny według swojego widzimisię...


U mnie niestety też są tacy nauczyciele nie lubią cie to specjalnie ci wystawi 2 np. dla mnie to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, mówisz o liceum, tam faktycznie wystarczy chodzić, no i pouczyć się trochę. Ja chodzę do zawodówki, żeby zdać, trzeba zapieprzać, za przeproszeniem, od 8 rano do 14, za darmo, bo praktyki mam w zakładzie należącym do szkoły. Jak coś zepsujesz, płacisz, jak zrobisz coś źle, nauczyciel drze na Ciebie mordę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 00:21, kindziukxxx napisał:

W sumie do liceum też wystarczy chodzić, ewentualnie coś przed sprawdzianem powtórzyć
( z 10 min), i jak to wypada ,nie najgorzej mam średnią (semestralną) 4,07 - 3 w klasie
:), a ci wszyscy którym nie chce się chodzić tam gdzie wiele rzeczy jest wykładanych
i nie ma tego w książce, nic pozostaje im zaliczyć semestr w sumie u mnie w klasie są
64 zaliczenia semestru - rekord szkoły :D


Ja chodzę do 3 gimnazjum i u mnie w klasach trzecich szykuje sie rekordowa liczba osób do zostania w tej klasie.

Ale tak tylko mówią, później i tak wszystkich przepuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 00:17, NuGGet napisał:

Nertis >
A tam, przynajmniej hajs zarabiałeś jak chodziłeś do roboty xD


Uwierz mi...po takim czasie co ja spędziłem w robocie odechciałoby ci się jej (praktycznie każdy wolny okres siedziałem w robocie u starych).Dokładnie to od 2-3 wakacji siedzę tam...no i dodać wszystkie ferie i soboty...no i fakt ,że odrazu po szkole zawsze tam muszę jechać do 18-19.Na początku nie było źle ,ale teraz mam już to po dziurki w nosie...idę poćwiczyć trochę ,bo zaraz nie wytrzymam...

@dawko1

Dnia 10.02.2008 o 00:17, NuGGet napisał:

ja siedze przykompie i ogladam odcinki anime naruto. sa spoxik.


No co ty powiesz xD.Ja ogólnie to od nie dawna oglądam...obecnie jestem przy 55 odcinku bodajże xD.No i muszę dodać do tego One Piece (żeby nie było xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 00:17, NuGGet napisał:


> Nie nie chodzi mi że za trudno w gimnazjum xD tylko że nie chcę mi się chodzic a
tak

> > naprawdę Gimnazjum to jak powiedziałeś wystarczy tylko chodzic :)
mylisz sie, i to bardzo czasami sa trudniejsze rzeczy niz moj brat ma w liceum.

Dnia 10.02.2008 o 00:17, NuGGet napisał:

No właśnie o to mi chodzi :P Jak Ci sie już w gimnazjum nie chce chodzić (Przypuszczam
ze wkurza Cię to że jest dużo lekcji), to zobaczymy co powiesz w liceum, gdzie będziesz
nieraz siedział w szkole do 15 ;P

ja mam tak w gimnazjum to loozik....
[ heh siedze w Irlandii i mam godzine do tyu :( ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2008 o 00:25, Yanek12 napisał:

mylisz sie, i to bardzo czasami sa trudniejsze rzeczy niz moj brat ma w liceum.

To może Twój brat chodzi do jakiegoś słabego liceum, jeśli w gimnazjum jest większy poziom nauczania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować