Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2008 o 02:09, wip_01 napisał:

Wiem, widze właśnie ;) To znajdź jakieś zajęcie :D Kurde mam Elemkę, Wareczkę, Rangerkę,
Askę i nie wiem co robić O.o Chyba trza podrasować rangerke dla E.Druid (:*), o właśnie
możesz mnie runnąć z Gates of Kryta do Ascalonu lub Droknar jak nie masz co robić ^^

Ehh, wbijaj, zobaczymy co da się zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 02:16, czapla56 napisał:

Ehh, wbijaj, zobaczymy co da się zrobić ;)

Jestem teraz ty nie odpisujesz :< Czapla a Twój faworyt dla Rangerki to...? Nie pytam jaki mam załozyć tylko pytam jaki Ci się podoba :P

Zmieniajac temat:
Czy tez macie takie problemy z Pocztą Polską? Ja czekam na list 6 tydzień O.o A tam jest jeszcze zdjecie :( Dzisiaj bylem to nie wiedzac gdzie jest u nich nie ma. Powiedzialem pare ciepłych slów na byebye i poszedłem. Sorry no ale bez przesady. Mój list dochodzi w to samo miejsce w tydzień, wiec czemu dlol mnie ma iść ponad 6? o.O Nie rozumiem tego a na skarge chyba pójde. Jak w przedszkolu :D

@Matias
Operacja Jasnowidz czy co? :D Samotnosć w Sieci czeka na lepsze czasy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 02:20, Matias16162 napisał:

Dobry wieczór! A kto tu nie śpi? :)
Zamiast spożytkowac czas na książki to przy komputerach się siedzi co? :D


Ja tam sobie spokojnie usycham przy komputerku, więc nie ma tak dobrze xP
W sumie to powinienem siedzieć przy Lalce, później przy Potopie, ale jakoś tak nie mam weny :P A jak ktoś siedzi tylko nad książką i nie może się skupić, to traci czas, a ja nie chcę tracić czasu. Wychodzę więc z założenia, że przeczytam, jak będę miał wspomnianą wcześniej wenę, a na to jakoś się nie zbiera... Chociaż tyle ciekawych książek muszę jeszcze przeczytać... Ehh, ale lektury szkolne niestety są zbyt grubym murem jak na tą chwilę xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Widzę że Ty żyjesz z taką zasadą jak ja: Co masz zrobic dziś- zrób jutro :)
Jakie dobranoc noc jeszcze młoda... Ach jak fajnie gadac z ludźmi o 3 nad ranem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 02:46, Matias16162 napisał:

Eee tam. Widzę że Ty żyjesz z taką zasadą jak ja: Co masz zrobic dziś- zrób jutro :)


Nie, ja żyję zasadą: nie rób niczego ponad twoje siły, a szczególnie jeśli sam tego nie chcesz xP

Dnia 21.02.2008 o 02:46, Matias16162 napisał:

Jakie dobranoc noc jeszcze młoda... Ach jak fajnie gadac z ludźmi o 3 nad ranem :)


Każda pora dobra na rozmowy. Dyskutowanie jeszcze nikomu nie zaszkodziło ^^ I dopiero 3 dochodzi? Noo, to w sumie dopiero noc się zaczyna xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich NM sorrki ze tak pozno ^^.

Dnia 21.02.2008 o 02:46, Matias16162 napisał:

Eee tam. Widzę że Ty żyjesz z taką zasadą jak ja: Co masz zrobic dziś- zrób jutro :)

Moze i DDK zyje inna zasada, ale ja zyje dokladnie ta ktora przedstawiles :D.

Dnia 21.02.2008 o 02:46, Matias16162 napisał:

Jakie dobranoc noc jeszcze młoda... Ach jak fajnie gadac z ludźmi o 3 nad ranem :)

U mnie o 2 xF... godzina do tylu ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buenas noches amigo :D

Pero ... albo po polsku :D
Im później tym lepiej. Od tego ten temat jest :)
A że się cierpi na bezsennośc to można to spożytkowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 03:19, Matias16162 napisał:

Albo w sumie... Ech skoro już nikogo nie ma to obejrzę TV.. Spróbuję zasnąc.
Dobranoc :)


jak to nikogo nie ma?! ja jeszcze jestem ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o tej porze w tv nic ciekawego nie bedzie, ja sobie pykne jeszcze w caroma rundke, albo dwie i lece spac ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze, myślałem, że ktoś odpowie, ktoś się pojawi, ale widać wszyscy poszli spać, to i ja się zwijam.
dobranoc Wam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nocne marki wstawać, pora spamować :D Niech ktoś się odezwie bo ja zaraz też się zwijam a może zamieni się słówko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 00:17, Mr.M napisał:

No ja jeszcze jestem ;)
Świeżo po "Jumperze" w zasadzie, oglądałeś może? :)


Witam. Kurde niedługo koniec ferii będe miał. :/ Tak mi się nie chce dojeżdżać do mojej szkoły, że masakra. Ludzie ratuuuunkuuuu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dobry wieczór, niecne Marki ^^
Jak ten czas leci, gdyby nie to, że ten temat zrobił się aktywny, nieprędko zdałbym sobie sprawę, że już po północy :P
No ale nic, przede mną kolejna bezsenna noc, może się zmuszę do przeczytania chociaż części Lalki... Chociaż nie, wolę poduczyć się francuskiego (ostatnio na półce znalazłem książkę pt. "Francuski dla początkujących". Jako, że niezły jestem w językach postanowiłem się podszkolić, o wiele ciekawsza lektura, niż lektury szkolne :P). Się zobaczy, w każdym bądź razie spać nie zamierzam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja też od poniedziałku do szkoły, znam ten ból :D A słyszeliście o tym że mają skrócić wakacje i zróbić ferie wiosenne i jesienne ? ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 00:22, 143872 napisał:

Spoko ja też od poniedziałku do szkoły, znam ten ból :D A słyszeliście o tym że mają
skrócić wakacje i zróbić ferie wiosenne i jesienne ? ;|


Nom słyszałem w Wydarzeniach i w sumie nie podoba mi się, że 15 sierpnia miałbym do szkoły zasuwać. Mogą dodać jesienią i wiosną z tydzień wolnego, ale nie kosztem wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować