Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Ja widziałem kawałek bo wyłączył mi się Polsat :D Wiem tylko że od połowy sierpnia do szkoły i że dwa tygodnie jesienią, ktoś zna może jakieś szczegóły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 00:25, Mr.M napisał:

Ja też w poniedziałek do szkoły ;-/
A Jumper to film w kinach ;p Na Gram.pl recka jest chyba, zobaczcie sobie :P


Reckę jutro zobaczę. Miałem obejrzeć film, ale na torrentach same wersje CAM, a ty gdzie oglądałeś? Film fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 00:24, Claude Speed napisał:


Nom słyszałem w Wydarzeniach i w sumie nie podoba mi się, że 15 sierpnia miałbym do szkoły
zasuwać. Mogą dodać jesienią i wiosną z tydzień wolnego, ale nie kosztem wakacji.


Tego nei będzie, już cholera wie ile razy próbowali to zmienić, jest gdzieś taki zapisek w tradycji konstytucji czy cos :)
Zreszta, byłby strajk, to chore, przecież w lato chodzenie do szkoły to rzeź, nikt by nie myślał logicznie...
Moim zdaniem to będzie tak jak z innym pomysłem nowego ministra, tzn. z nieodrabianiem lekcji :)
Chce zrobić rewolucje chyba czy coś ;-/

Edit: Ja oglądałem w kinie :P Torrenty sux ;p
Pod recką jest moja opinia, zobacz sobie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale ponad dwa miesiące to sporo wolnego, mi by pasowało gdyby skrócili ciut wakacje i zrobili nam przerwę w czasie szkoły, to dobra inicjatywa. A o co chodzi z tym nie odrabianiem lekcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 00:30, Mr.M napisał:

Edit: Ja oglądałem w kinie :P Torrenty sux ;p
Pod recką jest moja opinia, zobacz sobie tam :)


Hehe. Jak ktoś nie lubi torrentów to zawsze może z MoorHunta coś zassać. W sumie też prawda kto by myślał o nauce jak na dworze 30 stopni? Pomysłodawca pewnie chcę wokół siebie szum zrobić.

Edit. Było taka kwestia, że ktoś stwierdził, że narzucanie odrabiania lekcji w domu łamie jakieś prawo o wolności czy cos takiego. w sumie sam nie wiem o co chodzi, ale pomysł dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy dobry? Tak sobie myślę ale fajnie nie muszę lekcji odrabiać ale na dłuższą metę zadania domowe są pożyteczne, przynajmniej się czegoś nauczysz, powtórzysz. Już lepszy pomysł żeby rozbić wakacje na więcej przerw, zbyt dużo szkoły jest naprawdę męczące :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 00:41, 143872 napisał:

Już
lepszy pomysł żeby rozbić wakacje na więcej przerw, zbyt dużo szkoły jest naprawdę męczące
:/


Taa...
Przerwy więcej w zime/wiosne/jesień, kiedy zimno jest, pogoda do niczego, nawet na spacer nie można iść, basen/rower też odpadają, trzeba nosić grube ubrania i w ogóle nuda (te ferie to przesiedziałem z nudów przy pc ;/ ) , a w upał się uczyć... Idealny pomysł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 00:41, 143872 napisał:

Ja wiem czy dobry? Tak sobie myślę ale fajnie nie muszę lekcji odrabiać ale na dłuższą
metę zadania domowe są pożyteczne, przynajmniej się czegoś nauczysz, powtórzysz. Już
lepszy pomysł żeby rozbić wakacje na więcej przerw, zbyt dużo szkoły jest naprawdę męczące
:/


Jak kto woli, ale ja wolę spędzać wakacje nad morzem, albo zalewem niż w szkole. (Morze Bałtyckie 20 km od mojej miejscowości, Zalew Szczeciński 2-3 km od mojej chaty. :D) A dodatkowe ferie to powinni dać ze swojej własnej nie przymuszonej woli, a zadania domowe w mojej szkole to nie taka prosta sprawa tym bardziej, że mam full przedmiotów i muszę dojeżdżać i jak wracam do chaty to mi się już nic nie chce. A wstaję o 5.45 na pociąg wiec szkoła jednym słowem mnie wykańcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo praca domowa to powinno być nie np. przepisz to i to, zrób te 20 zadań, naucz się regułki, tylko coś ciekawego, co jednocześnie jest sposobem na odświeżenie umysłu po szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 00:52, Mr.M napisał:

No bo praca domowa to powinno być nie np. przepisz to i to, zrób te 20 zadań, naucz się
regułki, tylko coś ciekawego, co jednocześnie jest sposobem na odświeżenie umysłu po
szkole.


No właśnie. Zadania domowe powinny być tak skonstruowane, żeby uczeń z własnej woli chciał je rozwiązywać. A tak na marginesie to jest za dużo przedmiotów, a ja np. nie lubię się uczyć rzeczy, które kompletnie mnie nie interesują (matematyka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jesteś ze Szczecina tak jak ja :D No ja trenuję w każdą przerwę jaką mam i wracam z obozu to mam codziennie treningi więc ja nigdy nie odpocznę :D Wolę mieć krótsze wakacje, sądzę że naprawdę byłoby lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 00:58, 143872 napisał:

Widzę że jesteś ze Szczecina tak jak ja :D No ja trenuję w każdą przerwę jaką mam i wracam
z obozu to mam codziennie treningi więc ja nigdy nie odpocznę :D Wolę mieć krótsze wakacje,
sądzę że naprawdę byłoby lepiej :)


Nie jestem ze Szczecina tylko z Wolina. Może kojarzysz? Tak się składa, że Zalew Szczeciński "styka się" z wyspą Wolin. A tak w ogóle to lubię Szczecin bo tam jest Galaxy i czasami tam wpadam do kina i na zakupy. :P W sumie to tylko 80 kilometrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKIE NOCNE MARKI

Dnia 22.02.2008 o 01:01, Claude Speed napisał:

Nie jestem ze Szczecina tylko z Wolina. Może kojarzysz? Tak się składa, że Zalew Szczeciński
"styka się" z wyspą Wolin. A tak w ogóle to lubię Szczecin bo tam jest Galaxy i czasami
tam wpadam do kina i na zakupy. :P W sumie to tylko 80 kilometrów.

Ja bylem w Szczecinie i od razu wstapilem do Wolina, dosc ladnie tam :).
Ech... jutro wracam juz do domu z Irlandi :( koniec feri. W sumie sie ciesze bo zobacze mojego Aniolka, ale wielka szkoda ze to juz koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ferie miałem spędzić gdzieś w górach a skończyło sie na siedzeniu w domu graniu w demka z Steama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...ja sesję poprawkową miałem spędzić gdzieś przed kompem, a spędziłem...gdzieś przed kompem, ale robiąc notki na chemię :) Matmę poprawiłem z 2.0 na 5.0 :D, teraz tylko chemia...przeklęte grupy pierwiastków i obowiązkowy, chodzący po sali wykładowca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Nocnych Marków, czy w ogóle jest ktoś jeszcze na forum ;P?
Co porabiacie?
Bo ja aktualnie pracuję nad nowym layoutem GS''a i pogrywam w Guild Wars''a.
P.S. Widzę, że nowe tło forum, ciekawe, ciekawe ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 00:17, loytartoreto napisał:

Witam wszystkich Nocnych Marków, czy w ogóle jest ktoś jeszcze na forum ;P?
Co porabiacie?
Bo ja aktualnie pracuję nad nowym layoutem GS''a i pogrywam w Guild Wars''a.
P.S. Widzę, że nowe tło forum, ciekawe, ciekawe ;).


Ja jestem i się nudze i pisze z kolezanką i martwi mnie, że w poniedziałek do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 00:17, loytartoreto napisał:

Witam wszystkich Nocnych Marków, czy w ogóle jest ktoś jeszcze na forum ;P?
Co porabiacie?
Bo ja aktualnie pracuję nad nowym layoutem GS''a i pogrywam w Guild Wars''a.
P.S. Widzę, że nowe tło forum, ciekawe, ciekawe ;).


No witam, witam. Ja właśnie napisałem na GSsie to co myślę o polityce Microsoftu w stosunku do Polski (chodzi o Xboxa 360), będziesz miał czas i jeśli cię to interesuje to możesz przeczytaj, heh. A tak poza tym to przesłuchuje sobie płyt SOAD''u i oglądam Hellsinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 00:17, loytartoreto napisał:

Witam wszystkich Nocnych Marków, czy w ogóle jest ktoś jeszcze na forum ;P?

Ja jestem - jak zawsze ;P

Dnia 23.02.2008 o 00:17, loytartoreto napisał:

Co porabiacie?

A dopiero co siadłem do komputera, bo oglądałem "Zieloną Milę" bodajże po raz czwarty ;)

Dnia 23.02.2008 o 00:17, loytartoreto napisał:

P.S. Widzę, że nowe tło forum, ciekawe, ciekawe ;).

A ja nie widzę, bo mam ustawioną stałą szerokość forum...

A pewnie zaraz sobie odpalę grę AvP2 single player, bo aktualnie nie mam nikogo online do gry multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować