Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Po prostu nie trawię takich książek, lubię takie jak wymieniłem wyżej. Zresztą nie potrafię ich zrozumieć i zmusić się do czytanie bo wiem że to lektura, takie mam podejście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 00:35, 143872 napisał:

Po prostu nie trawię takich książek, lubię takie jak wymieniłem wyżej. Zresztą nie potrafię
ich zrozumieć i zmusić się do czytanie bo wiem że to lektura, takie mam podejście :P


Polecam zatem przeczytać na spokojnie, w wakacje na przykład. W sumie to sam do Krzyżaków z chęcią bym jeszcze raz zajrzał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 00:27, Sir Braveheart napisał:

Dają one ogólne wrażenie rzetelnych informacji, które trzeba to przyznać umiejętnie
włączone w wartki bieg akcji, stawiają czytelnika od samego początku wobec wielu nowych
wiadomości o bardzo czytelnej dla każdego ogólnej wymowie: dzisiejsze katolickie chrześcijaństwo
(choć także chrześcijaństwo w ogóle) jest deformacją pierwotnych idei; przez długie
wieki było zaś ideologią swobodnie kształtującą swoją doktrynę. Zachowała się jednak prawda, która dopiero
dzisiaj ma szansę stać się dostępna dla ogółu, m. in. dla czytelnika "Kodu"

Chodzi ci o to, ze taka jest wymowa książki, czy taka jest rzeczywistość którą ona rzetelnie opisuje? Bo prawda, skoro już o niej mowa, jest zupełnie inna od wypocin Dana Brązowego. Można to czytać jako powieści akcji i przygody, ale nie jako powieści faktograficzne lub historyczne. No chyba, ze kogoś interesują czyjeś wymysły przedstawiane jako prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 00:39, Klimos napisał:

Polecam zatem przeczytać na spokojnie, w wakacje na przykład. W sumie to sam do Krzyżaków
z chęcią bym jeszcze raz zajrzał ;-)

Ehh ... W wakacje to ja mam co innego do roboty a nie czytanie lektur :D BTW nie było sprawdzianu z lektury, może przeczytam na za tydzień :P

Swoją drogą witam wszystkich nocnych marków, żyjecie czy śpicie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 00:17, 143872 napisał:

Swoją drogą witam wszystkich nocnych marków, żyjecie czy śpicie ? ;)


Zależy kogo pytasz ;)
Jeżeli chodzi o lektury, muszę wrócić do krzyżaków, świetna książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 00:20, LUIGI93 napisał:

Jeżeli chodzi o lektury, muszę wrócić do krzyżaków, świetna książka.

Nie mów mi że to czytasz ?! :D Obecna lektura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 00:23, 143872 napisał:

> Jeżeli chodzi o lektury, muszę wrócić do krzyżaków, świetna książka.
Nie mów mi że to czytasz ?! :D Obecna lektura?


On napisał, że musi do tego wrócić... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj... ostatnio robiłem to tak dawno temu, ze już nie pamiętam jak to szło... klawiatura nie chce mnie się zupełnie słuchać. No ale niech będzie, że spróbuję - niniejszym otwieram kolejną nasiadówę Nocnych Marków! :D
Są jeszcze jacyś weterani w okolicy? ;)

Ja się właśnie przebijam przez recenzję EVE. Podany limit to 10k znaków, na razie jest ponad 25k i przebijam się przez 7 stronę bez widoków na rychły koniec. Z głośniczków sączy się muzyka właśnie z tej gry, pootwierane już okna wszystkich rzeczy do załatwienia tej nocy, wszystko w oczekiwaniu na opóźniony powrót serwera Eve do życia. Chwilę to jeszcze pewnie potrwa... ;( No cóż, wieczór jest i pora tu trochę życia tchnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 01:22, Graffis napisał:

Oj... ostatnio robiłem to tak dawno temu, ze już nie pamiętam jak to szło... klawiatura
nie chce mnie się zupełnie słuchać. No ale niech będzie, że spróbuję - niniejszym otwieram
kolejną nasiadówę Nocnych Marków! :D
Są jeszcze jacyś weterani w okolicy? ;)


Zależy. Ja tam weteranem nie jestem, bo dopiero od niedawna tu zaglądam...
Ale zaglądam nadal! :D
Tyle, że dzisiaj nie mam już czasu... Wiesz, praca, te sprawy... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 02:03, Pluton napisał:

Tyle, że dzisiaj nie mam już czasu... Wiesz, praca, te sprawy... :-(

Bah wiem. Mnie prześladują studia i jeszcze kilka innych spraw, ale też na nic czasu nie ma. Dziś pierwszy od dawna wieczór, gdy mogę dłużej posiedzieć. Wszystko dzięki temu, że już po drugim trymestrze na uczelni i teraz tylko egzamin w środę i do domu. Swoją drogą równo za tydzień powinienem już pisać z Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 00:13, Sir Braveheart napisał:

Witam wszystkich nocnych marków !! Żyjecie tam czy już śpicie ??>


Na nowy scenariusz Wiedźmina czekamy ;) Ale on i tak pewnie dopiero w dzień będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 02:18, Graffis napisał:

Bah wiem. Mnie prześladują studia i jeszcze kilka innych spraw, ale też na nic czasu nie ma.

Studia w sumie też mnie jeszcze prześladują - muszę wreszcie popchnąć tą polską magisterkę do przodu :[
Jeszcze niedawno na brak wolnego czasu nie narzekałem, od dwóch miesięcy 4-5 razy w tygodniu (w zależności od ilości hjemmearbejde) prześladuje mnie dankskursus i tylko piątki wieczór raz soboty mam w miarę wolne. A i tak za diabła nie mogę powiedzieć, że coś umiem. Owszem, zacząłem rozumieć co do mnie w S-Togu mówią, albo co na ogłoszeniu på station jest napisane, ale jak coś mam wymówić, to już tragedia. Co więcej, w tym tygodniu, nie wiem czemu, zacząłem mieć powoli serdecznie dosyć nauki i jak nigdy poczułem potrzebę odpoczynku. Mam nadzieję, że podczas Påskeferien jakoś mi się nastawienie zmieni, bo egzamin już za miesiąc :|

Dnia 13.03.2008 o 02:18, Graffis napisał:

Dziś pierwszy od dawna wieczór, gdy mogę dłużej posiedzieć.

A ja siedzieć nie powinienem dzisiaj :P Jutro wstawanie skoro świt o 6.30, bo przed pracą basenik :]

Dnia 13.03.2008 o 02:18, Graffis napisał:

Wszystko dzięki temu, że już po drugim trymestrze na uczelni i teraz tylko egzamin w środę i do domu.

Pociesza mnie fakt, że jeszcze tylko jeden dzień do pracy i dwa tygodnie wolnego. W zasadzie to nawet pół dnia, bo dzisiaj mamy zakończenia kolejnego milestone''a w programie (zostają jeszcze dwa tylko) i po lunchu szykuje się impreza na całego med kage, champagne og øl :D Poniedziałek, wtorek i środa co prawda urlopu nie mam i będę pracował zdalnie z Polski, ale to zawsze jakaś odmiana w stosunku do tego co było do tej pory.

Dnia 13.03.2008 o 02:18, Graffis napisał:

Swoją drogą równo za tydzień powinienem już pisać z Polski ;)

Ja za dwa dni :) Sobotnie Nocne Marki już z domu w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 00:27, MortalPL napisał:

> Witam wszystkich nocnych marków !! Żyjecie tam czy już śpicie ??>

Na nowy scenariusz Wiedźmina czekamy ;) Ale on i tak pewnie dopiero w dzień będzie.


hmmmm Nie wiem co konkretnie masz na myśli xDxD o co chodzi ??? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 00:35, Sir Braveheart napisał:

hmmmm Nie wiem co konkretnie masz na myśli xDxD o co chodzi ??? :D:D


Nowa przygoda do Wiedźmina jakiś czas temu była zapowiedziana.
Nawet nie zdawałem sobie sprawy kiedy ma się ukazać, ostatnio zero czasu na granie - patrz post wyżej :/
To serio już dzisiaj?

PS Awansowało Ci się właśnie, czy mi się zdaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 00:37, Klimos napisał:

> hmmmm Nie wiem co konkretnie masz na myśli xDxD o co chodzi ??? :D:D

Nowa przygoda do Wiedźmina jakiś czas temu była zapowiedziana.
Nawet nie zdawałem sobie sprawy kiedy ma się ukazać, ostatnio zero czasu na granie -
patrz post wyżej :/
To serio już dzisiaj?

PS Awansowało Ci się właśnie, czy mi się zdaje?



hehe Hmmm z Avansem to tak :D a nawet wiem jaki temat dodawałem tapety do tematu Tapety i jeszcze z 13.03,2008 miałem Brygadziste po północy postanowiłem dodać kolejne i nagle patrze a Tutaj Delegat no cóż:D hmmm jestem Ciekaw kiedy Się Tobie Awansuje Ty to pewnie na WT czekaj już chyba sporo co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przez pół dnia pisałem dwa wypracowania z historii, oba na jutro... tak to jest, jak się robi wszystko na ostatnią chwilę. Ale napisać, napisałem.
A teraz idę spać, bo zasnę przed monitorem.

P.S Na WT to niektórzy z was jeszcze poczekają. Ja tam po uzyskaniu swojego, nie wiedziałem nawet jaki konkretny tytuł sobie ustawię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 00:40, Sir Braveheart napisał:

hmmm jestem Ciekaw kiedy Się Tobie Awansuje Ty to pewnie na WT czekaj już chyba sporo co ??


Na mnie jeszcze nie pora ;)
Pół roku od Sekretarza nie minęło, a z regularnością bardzo różnie bywało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 00:43, Darkstar181 napisał:

A ja przez pół dnia pisałem dwa wypracowania z historii, oba na jutro... tak to jest,
jak się robi wszystko na ostatnią chwilę. Ale napisać, napisałem.
A teraz idę spać, bo zasnę przed monitorem.

P.S Na WT to niektórzy z was jeszcze poczekają. Ja tam po uzyskaniu swojego, nie wiedziałem
nawet jaki konkretny tytuł sobie ustawię...



hehe o pisaniu na ostatnią chwilę to coś wiem bo pamiętam w gimnazjum pisałem tak z polskiego ... Na ostatnią noc :D o Jezus dobrze że się już to skończyło ...

Jak już idziesz spać do życzę dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 00:43, Darkstar181 napisał:

A ja przez pół dnia pisałem dwa wypracowania z historii, oba na jutro... tak to jest,
jak się robi wszystko na ostatnią chwilę. Ale napisać, napisałem.

Eeee, to norma przecież, całe liceum i całe studia tak przetrwałem i jeszcze żyje jakoś ;]
A szczerze mówiąc, w pracy obecnie takich tendencji nie wykazuję :D

Dnia 14.03.2008 o 00:43, Darkstar181 napisał:

A teraz idę spać, bo zasnę przed monitorem.

Dobranoc, w takim razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować