Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2008 o 00:34, bojanzaw napisał:

A mnie to świetnie minął :D Zaliczyłem pierwszą jazdę z prawka ;) Fajnie się grzeje 90km/h
:P Już się nie mogę doczekać kolejnej ^_^

Gratuluje i życzę powodzenia w następnej jeździe :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thx :D Ogólnie to spodziewałem się czegoś gorszego. Myślałem, że będę miał problemy z ruszaniem, a tu lajtowo. Świetnie się jeździ Chevkami Aveo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 00:34, bojanzaw napisał:

A mnie to świetnie minął :D Zaliczyłem pierwszą jazdę z prawka ;) Fajnie się grzeje 90km/h
:P Już się nie mogę doczekać kolejnej ^_^


Pierwsza jazda? Kolejne jazdy? Jak to teraz wygląda egzamin na prawko? Za moich czasów był placyk, miasto i to wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 01:25, Klimos napisał:

> A mnie to świetnie minął :D Zaliczyłem pierwszą jazdę z prawka ;) Fajnie się grzeje
90km/h
> :P Już się nie mogę doczekać kolejnej ^_^

Pierwsza jazda? Kolejne jazdy? Jak to teraz wygląda egzamin na prawko? Za moich czasów
był placyk, miasto i to wszystko ;)


Buehehe. Jeszcze egzaminu nie miałem xD To są jazdy po zaliczeniu testu pisemnego wewnętrznego. Egzamin pisemny państwowy będę miał pod koniec maja. Praktyczny w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 01:30, bojanzaw napisał:

Buehehe. Jeszcze egzaminu nie miałem xD To są jazdy po zaliczeniu testu pisemnego wewnętrznego.
Egzamin pisemny państwowy będę miał pod koniec maja. Praktyczny w czerwcu.


WTF? Co to się teraz porobiło :P Egzaminy wewnętrzne, państwowe?! Jak to dobrze, że to wszystko mam za sobą ;)
Najpierw była teoria - 20 mniut (czy ile tam) przed komputerem - banał! A potem praktyka, czyli 2 losowane manewry na placyku plus jazda po mieście ;]
Swoją drogą ciekawe czy bym zdał. Praktykę raczej bezproblemowo, ale mam wątpliwości co do teorii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 01:47, Klimos napisał:

WTF? Co to się teraz porobiło :P Egzaminy wewnętrzne, państwowe?! Jak to dobrze, że to
wszystko mam za sobą ;)
Najpierw była teoria - 20 mniut (czy ile tam) przed komputerem - banał! A potem praktyka,
czyli 2 losowane manewry na placyku plus jazda po mieście ;]


Teraz to masz tak: 25min egzamin przed PC u kolesia, u którego się uczysz. Zaliczasz, to umawiacie się na jazdy. U mnie tak jest i teraz po tym zdanym egzaminie mam 10x3h jazd. Później po tym jest egzamin państwowy. Na tym egzaminie praktycznym to masz plac, a później minimum 40min jazdy po mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde piszę plan ramowy i bibliografie do matury na jutro muszę oddać, ale jest masakra wypiłem 2 duże kawy i kilka kubków coli nadal chce misie spać, a przede mną jeszcze praca kontrolna z WOSu, ale dam radę :D. Jak skończę idę na spacer a potem kompu w chłodnej wodzie, sen jest dla słabiaków xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bibliografia , goddamit!
Do mnie to cholerstwo też szczerzy swoje papierowe kły
spod nawału książek szkolnych, jednak u nas termin jest bodaj do 7 kwietnia.
Coś szybko was z tym gonią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 04:05, GungravePL napisał:

Bibliografia , goddamit!
Do mnie to cholerstwo też szczerzy swoje papierowe kły
spod nawału książek szkolnych, jednak u nas termin jest bodaj do 7 kwietnia.
Coś szybko was z tym gonią :/


Za tydzień mam ostatni "zjazd" w szkole i zaczynają się egzaminy zaliczeniowe nie byłoby kiedy tego oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Nocnych Marków. ehhh znów Weekend minął i znów trzeba do szkoły iść hehe .. czekałem na dzień kiedy się będzie zegarki przestawiać :D akurat u nas dziś było Ciepełko to Ciepełko było o godzine dłużej a co tam u was? >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey .. Nocne Marki co jest z wami . Co wy tam śpicie ... Chyba mi nie powiecie że lubicie spać bo w to nie uwierzę :D
A może nie przystosowaliście się jeszcze do zmiany czasu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 00:59, Sir Braveheart napisał:

Hey .. Nocne Marki co jest z wami . Co wy tam śpicie ... Chyba mi nie powiecie że lubicie
spać bo w to nie uwierzę :D
A może nie przystosowaliście się jeszcze do zmiany czasu hehe

Ta zmiana czasu to jakiś kant jeden wielki. Złodzieje w Polsce dzisiaj się tak wyrobili, że nawet godzinę czasu człowiekowi są w stanie ukraść ^_^ Jakby mi matka około południa nie powiedziała, że czas zmienili, to bym nawet nie wiedział - zegarka naręcznego nie używam, odkąd w moich dwóch się paski popsuły, a wszystkie inne czasomierze albo przestawił ktoś z rodziny, albo są automatyczne :]

Właśnie jestem w trakcie rozważań na temat: czy iść jutro na zajęcia, czy na trasie zboczyć do jakiegoś sklepu, kupić sobie ciuszek jakowyś i wrócić do domku? :D Wybór numer dwa wydaje się być mocno kuszący :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2008 o 01:12, Quatre napisał:

Właśnie jestem w trakcie rozważań na temat: czy iść jutro na zajęcia, czy na trasie zboczyć
do jakiegoś sklepu, kupić sobie ciuszek jakowyś i wrócić do domku? :D Wybór numer dwa
wydaje się być mocno kuszący :]



heheh ja bym na Twoim miejscu poszedł do sklepu :d .. a jak byś już szedł t odo jakiego... jakiś firmowy może Hugo Boss albo Giorgio Armani :D:D??? Versace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 01:12, Quatre napisał:

Właśnie jestem w trakcie rozważań na temat: czy iść jutro na zajęcia, czy na trasie zboczyć
do jakiegoś sklepu, kupić sobie ciuszek jakowyś i wrócić do domku? :D Wybór numer dwa
wydaje się być mocno kuszący :]


Ja mam inny dylemat. Pograc sobie jeszcze w World of WarCraft i rano byc nie przytomnym (a mam wazne spotkanie) czy tez isc spac. Opcja numer jeden wydaje sie kuszaca. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 01:22, Sir Braveheart napisał:

heheh ja bym na Twoim miejscu poszedł do sklepu :d ..

Tak właśnie zamierzam zrobić :)

Dnia 31.03.2008 o 01:22, Sir Braveheart napisał:

a jak byś już szedł t odo jakiego... jakiś firmowy może Hugo Boss albo Giorgio Armani :D:D??? Versace

Hah! Do sklepów, o których piszesz mam nadzieję, że będę chodził już za kilka lat, studiów już niedużo zostało, znajdzie się fajną robotę, to status majątkowy od razu pozwoli mi na eskapady do sklepów Bossa :D Na razie to tylko polskie marki, patriotą jestem :] A zresztą kasę zbieram na motocykl, więc troszkę szkoda przewalać na ciuchy :/

Wojman
Idź za głosem serca... zanczy pograj jeszcze trochę, ale nie dłużej niż do trzeciej, bo później będzie Ci ciężko wstać rano. Aha - zależy jeszcze o jakim "rano" mówisz :] Dla mnie bardzo często "rano" to godzina 11 ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 01:41, Quatre napisał:

> heheh ja bym na Twoim miejscu poszedł do sklepu :d ..
Tak właśnie zamierzam zrobić :)
> a jak byś już szedł t odo jakiego... jakiś firmowy może Hugo Boss albo Giorgio
Armani :D:D??? Versace
Hah! Do sklepów, o których piszesz mam nadzieję, że będę chodził już za kilka lat, studiów
już niedużo zostało, znajdzie się fajną robotę, to status majątkowy od razu pozwoli mi
na eskapady do sklepów Bossa :D Na razie to tylko polskie marki, patriotą jestem :] A
zresztą kasę zbieram na motocykl, więc troszkę szkoda przewalać na ciuchy :/



hehe życzę powodzenia a można wiedzieć jaki motocykl masz zamiar sobie kupić ??> jakiś Scigacz albo coś w stylu Harleya ?? Czy może coś jeszcze innego a może jakiś turystyczny ?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 01:54, Sir Braveheart napisał:

hehe życzę powodzenia a można wiedzieć jaki motocykl masz zamiar sobie kupić ??> jakiś
Scigacz albo coś w stylu Harleya ?? Czy może coś jeszcze innego a może jakiś turystyczny

Jestem trochę rozdarty :) Z jednej strony podobają mi się tzw. streetfightery, czyli niby ścigacze, ale mniejsze, krótsze, słabsze (z reguły) odmiany prawdziwych ścigaczy. Ale tak samo pojeździłbym na czymś w rodzaju Honda Varadero czy Suzuki Vstrom, ale one są ciut za drogie jak na razie dla mnie :/ To takie motorki turystyczne, ale nie aż tak turystyczne jak Honda Goldwing :)
Wyszło na to, że motor dopiero w przyszłym roku będę miał, bo prawko od 24 lat zrobili, za rok właśnie tyle kończę :) A w tym roku nie miałbym kasy nawet, bo odkupuję od rodziców samochód :] Nie można mieć wszystkiego... naraz ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich lłyszeliscie ze mają dawac lapki za darmo temu kto napisze najwiecyji postów tylko nie wiem jakia on konfiguracje moze ktos wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować