Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2008 o 02:10, krak2610 napisał:

Apropo wczesnego wstawiania pojutrze bede musial wstac kolo 4 i tak rozmyslam ze chyba
wogole spac
nie pojde :P Chociarz potem w sumie bede straszny trup a dopiero kolo 8 bede mogl spokojnie
spac
bo wsiąde do samolotu, wczesniej odprawa, dojazd na lotnisku, hmm chyba jednak pojde
spac :P


Ty przynajmniej wstajesz wcześnie, żeby potem odpoczywać (boczyć się na plaży czy coś - zazdroszczę xD). Ja codziennie wstaje wcześnie, bo na wakacje robotę dorwałem. Ale najbardziej w tym wszystkim uwielbiam to, że nigdy nie mogę się zmusić żeby iść wcześniej spać xD. Szczęście zmęczenie mnie chwyta tak koło 17, czyli jak już w domu jestem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 02:12, Rozrobiony napisał:

A gdzie się wybierasz jeśli można spytać i na jak długo nas opuszczasz? ;-)
btw. Wyśpisz się w samolocie. A i nigdy nie kupuj tam jedzenia. Po programie który oglądałem
o hostessach (damskich i męskich) do końca życia nie tknę niczego w samolocie.

Hm nie mozna spytac gdzie sie wybieram...
Bo ja wracam ;D... a wracam z Angli.
Ale na krotko wracam do naszego pięknego kraju :(
Bo 17 udaje sie do Usa :)
Co jak co ale sie rozjezdzilem w te wakacje :P
Teraz jak lecialem jadlem chipsy ale sam je otwieralem wiec looozik ;]
Ale teraz jak bede leciec do usa to mam posilek w cenie wiec napewno cos zjem :P
Zreszta wytrzymaj 9 godzin bez jedzenia :D :D


EDITotc Jesli na Warszawskim Okęciu zrobili jakies plaze to rzeczywiscie bede sie byczyl ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 02:16, krak2610 napisał:

Bo ja wracam ;D... a wracam z Angli.
Ale na krotko wracam do naszego pięknego kraju :(
Bo 17 udaje sie do Usa :)

Też miałem lecieć. Dokładnie na miesiąc do Kaliforni na kurs językowy. Ale się nie zgodziłem...nie przeżył bym tam bez ojczystej mej mowy.

Dnia 14.07.2008 o 02:16, krak2610 napisał:

Zreszta wytrzymaj 9 godzin bez jedzenia :D :D

Wierze w ciebie ;-)

Edit: No więc panowie tym razem to ja się zbieram :( Bo burze mam. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 02:16, krak2610 napisał:

EDITotc Jesli na Warszawskim Okęciu zrobili jakies plaze to rzeczywiscie
bede sie byczyl ^^

Przy tym huku... Good luck :D

Rozrobiony -->
Ja na Twoim miejscu bym jechał (leciał? xD). Chętnie bym w ten sposób doszlifował swój angielski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 02:34, Fouton napisał:

No niewielu nas już tu dzisiaj a szkoda, zresztą i tak niema o czym gadać, przynajmniej
na razie.


Ja jestem, a przynajmniej do 4 (wtedy serial mam :P), rzuć tylko temat, bo nie mam co robić - zero książek nieprzeczytanych, irc zamarł, znajomi grający w Guild Wars są offline... Eh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 02:55, Mr.M napisał:

Ja jestem, a przynajmniej do 4 (wtedy serial mam :P), rzuć tylko temat, bo nie mam co
robić - zero książek nieprzeczytanych, irc zamarł, znajomi grający w Guild Wars są offline...
Eh ;/

Ze mną podobnie. Jaki serial? o.O
Różnica jest taka, że gw rzuciłem jakieś 2 miechy temu, ale z tego co pamiętam to moi znajomi dopiero o tej porze ożywali xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 03:07, otc napisał:

Ze mną podobnie. Jaki serial? o.O


Kyle XY na AXN, komu się nudzi, to może jeszcze zdążyć na drugi odcinek, zaraz się zacznie ;)

Dnia 14.07.2008 o 03:07, otc napisał:

Różnica jest taka, że gw rzuciłem jakieś 2 miechy temu, ale z tego co pamiętam to moi
znajomi dopiero o tej porze ożywali xD


To ciekawi znajomi,ja w okresie od 3 do 3:30 przeżywałem załamke - tak mi się nudziło, że nawet jeść ciastka próbowałem oO I tak propo, normalnie nie jem niczego prócz śniadania ;)

Ew. W GW można mnie złapać pod IGN Mohair Warlock :)

Ps. Gorąco polecam Kyle'a , kto może, niech ogląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem tej nocy wybory miss universe 2008, zwyciężyła Miss Wenezueli :] Ogólnie w finale Ameryka (raczej południowa) królowała, w pierwszej trójce była Wenezuela , Kolumbia i Dominikana bodajże. A teraz idę spać, dobranoc. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, niezły kawałek. Głównie wolę rocka, metal i pop, ale takie jajcarskie kawałki hh wymiatają. xD
A słyszeliście o parodii "Uderz w puchara" ? Tytuł i autorzy sparodiowani przez Grupę Operacyjną. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, przewijał się już bodajże w kwasach. Dobre dobre, ale po 3 razach się nudne robi. Zwrotka z Amerikanem mnie rozbraja najbardziej ;-)

Btw. Witam wszystkich nieśpiących :]

Kalejdoskop86
Ugryź suchara? Obie piosenki mi się nie podobają. Kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym kawałkiem jak dla mnie skończył sie stary dobry Sokół... ;/. Ten kawałek to badziew, z Rapu jak Sokół i Pono robili za czasów pierwszego ZIP Składu, rozmienili się na drobne z premierą TPWC na której jest ten kawałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 00:05, Rozrobiony napisał:

Słyszałem, przewijał się już bodajże w kwasach. Dobre dobre, ale po 3 razach się nudne
robi. Zwrotka z Amerikanem mnie rozbraja najbardziej ;-)

Eee tam, mnie się jeszcze nie znudziło. Wszystkie zwrotki są fajne.
btw. czy Franek Kimono to Piotr Fronczewski? W teledysku występuje i ma swoją zwrotkę.

Dnia 15.07.2008 o 00:05, Rozrobiony napisał:

Btw. Witam wszystkich nieśpiących :]

A witam, witam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 00:05, Rozrobiony napisał:

Słyszałem, przewijał się już bodajże w kwasach. Dobre dobre, ale po 3 razach się nudne
robi. Zwrotka z Amerikanem mnie rozbraja najbardziej ;-)


Ta... "Amerikano" - tekst tutaj został dobrany perfekcyjnie :)

Ogólnie to i tak piosenka ta byłaby niczym, gdyby nie ten dość śmieszno-głupi tekst, teledysk utrzymany w klimatach dancingu lat 80, no i Piotr Fronczewski oraz Stefan Friedmann - bez nich ta piosenka nie byłaby wcale taka fajna.

Moim zdaniem warto również przesłuchać Eminem - Loose Yourself - polecam znalezienie w sieci tekstu tej melodii. Jest niesamowicie "naturalny" i refleksyjny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 00:41, Rozrobiony napisał:

O w końcu Harv się zjawił. I oczywiście ze zbyt długą wypowiedzią żeby mi się o tej porze
czytać ją chciało ;-) Zamierzasz zostać jednym ze stale odwiedzających ten temat?


Siedzę tu już od dawna, z przerwami, więc proszę mnie nie traktować jak laika!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ja to zawsze mam pecha z powodu awarii internetu nie mogłem uczestniczyć we wczorajszych rozmowach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować