Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Podobno chinoli zatrudniliśmy do rozbudowy metra w Warszawie niż inne europejskie firmy chcieli 2 miliony dolarów a reszta chciała za to 6 milionów. I nie tylko cena le także czas odegrał dużą rolę bo chiny szybko i bardzo wydajnie budują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 00:23, MatiStones napisał:

Podobno chinoli zatrudniliśmy do rozbudowy metra w Warszawie niż inne europejskie firmy
chcieli 2 miliony dolarów a reszta chciała za to 6 milionów. I nie tylko cena le także
czas odegrał dużą rolę bo chiny szybko i bardzo wydajnie budują.

Chińszczyzna - tania sila robocza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 00:19, Sheloi napisał:

Już po północy - część śpi, inni się budzą...tak to my - Nocne marki xD

Tak ucichł trochę temat o Euro 2012 w naszym kraju tak więc mały news jak to UEFA jest
zachwycona postępami: http://www.sport.pl/pilka/1,65029,5619961,UEFA_pod_wrazeniem_postepow_w_sprawie_Euro
_w_Polsce.html


No cóż niestety link się nie otwiera.

Dobry wieczór wszystkim Nocnym Markom, zobaczymy jak się dzisiaj temat rozwinie. Strasznie dawno mnie nie było. Hm, troszkę brak mi było tych nocnych rozmów, a więc wracam^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 00:26, Falconer napisał:

Niech budują metro, niech budują. W razie konfliktu nuklearnego da rade tam jakoś się
skryć. :P

haha nawet nie zdazysz tam sie udac ;> a po 2. juz pewnie miejscaa nie bedzie wiec cie nie wpuszcza ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 00:26, Mithrandir200 napisał:

No cóż niestety link się nie otwiera.

A niech to, zapomniałem sprawdzić - cóż opowiem w skrócie: wszyscy są zadowoleni, stadiony są budowane i modernizowane (nie tylko u nas - na Ukrainie wreszcie też budują stadiony)

"Jestem pod wrażeniem postępów, jakie zrobiliście w ciągu kilku miesięcy. Polska jest przykładem do naśladowania nie tylko dla Ukrainy, ale i następnych organizatorów Euro - powiedział Marc Timmer, szef zespołu ds. stadionów i bezpieczeństwa UEFA."

27 września odbędzie się posiedzenie komitetu wykonawczego UEFA. A w maju, podczas wizyty w Polsce Michel Platini zapowiedział, że właśnie na nim zapadnie ostateczna decyzja co do gospodarzy Euro 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 00:39, MatiStones napisał:

Mam nadzieję że to jednak my z Ukrainą będziemy organizatorami a nie Włochy... podobno
oni są po nas w kolejce do Euro 2012? chyba że się mylę

To włosi podsycają tą atmosferę. Więc najlepszą rzeczą którą można zrobić to to zignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 00:42, Rga napisał:

To włosi podsycają tą atmosferę. Więc najlepszą rzeczą którą można zrobić to to zignorować.


Zostańmy ignorantami i zajmijmy się przygotowaniami ;) zegar tyka nadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie śpię bo nie chce mi się a nie mam co robić to piszę. Leci coś fajnego w telewizji? tylko nie bądź zboczek... nie podawaj "wiesz jakich programów" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 02:21, MichalixPL napisał:

Ja sie dobrze trzymam a wy? ;>
a tak wogle czemu nie spicie ?



Bo brak pasjonującej gry kora by wcigła moze jakeis propozycje jakis Nowy tytuł bu sie przydal i nie kontynuacja cos swiezego i nowego Prosze o pomoc:)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 02:24, Nevrac napisał:

Ja nie śpię bo nie chce mi się a nie mam co robić to piszę. Leci coś fajnego w telewizji?
tylko nie bądź zboczek... nie podawaj "wiesz jakich programów" xD

Leca te programy co sprzedaja miksery, i rozne cudne maszyny dzieki ktorym rosna miesnie ;D

@@@MatiStones
A co niby ciekawszsego w nocy mozesz zrobic co za dnia nie zrobisz ? ;>


@@@mllody16
Tyle ostatnio nowosci wyszlo i ma wyjsc:
Mass Effect
Stalker:CN
Spore
Fallout 3
i... kurde w tej chwili sobie nie moge przypomniec co jeszcze mialo wyjsc wkrotce, albo co juz wyszlo ale wiem ze sa godne uwagi ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 02:25, MatiStones napisał:

Siemano Nevrac! Myślałem że się już nie pojawisz. Co tam u ciebie? Bo u mnie leje
i to mocno :P

Czemu nie śpię? to proste... Noc jest ciekawsza od dnia

Ej jak myslicie oplaca sie podkrecic starego, 5 letniego Celerona? bo musze niestety jeszcze z nim max 2 miesiace wytrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2008 o 02:39, Nevrac napisał:

Ej jak myslicie oplaca sie podkrecic starego, 5 letniego Celerona? bo musze niestety
jeszcze z nim max 2 miesiace wytrzymać...

5 letni powiadasz? ile ghz ?
A masz przez te 2 miesiace zamiar grac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 02:39, Nevrac napisał:

Ej jak myslicie oplaca sie podkrecic starego, 5 letniego Celerona? bo musze niestety
jeszcze z nim max 2 miesiace wytrzymać...

Nie znam się na tym za bardzo, ale... skoro gwarancja na procki to jakieś 2-3 lata to teraz jedzie już pewnie na słowie honoru, lepiej nie ryzykuj ^^; Ale się nie znam więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 02:39, Nevrac napisał:

> Siemano Nevrac! Myślałem że się już nie pojawisz. Co tam u ciebie? Bo u mnie
leje
> i to mocno :P
>
> Czemu nie śpię? to proste... Noc jest ciekawsza od dnia
Ej jak myslicie oplaca sie podkrecic starego, 5 letniego Celerona? bo musze niestety
jeszcze z nim max 2 miesiace wytrzymać...


nie podkręcaj jeśli chcesz by szybko nie padł :P
A co kupujesz za 2 miechy nowy procek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować