Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2008 o 01:25, Tyraf napisał:

Akurat kościół mi nie przeszkadza, ale nauka będzie... straszna... Dzień w dzień nauczyciele
będą gnębić że za chwile test. Uczcie się. Już niedługo... I jeszcze LO wybrać... I na
koniec Polonez jeszcze będzie. Dobra... koniec wymieniania bo doła dostane...


Jak to mowia... Life is brutal and full of zasackas.

Hmm... Ja tam przezylem 16 lat szkoly i chetnie bym jescze wrocil... :D A najbardziej do klasy maturalnej. :D Najwiekszy liuz tam byl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie też fakt... Jak popatrzę na swoje siostry... Co też liceum z nich zrobiło :(
No dobra, ja też już idę... ale chyba nie spać... Wyłączam kompa i coś poczytam inteligentnego... np. CD-Action ;P
Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jutro zaczyna się rok szkolny czy macie jeszcze kilka dni wolnego? W Irlandii już jutro zaczynają. Na całe szczęście... :P Przynajmniej znikną tłoki na ulicach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 00:01, jackass napisał:

bo gram.pl sie stacza


niby z jakiej paki ? Może po niektórym zaczął się po prostu rok szkolny i nie piszą ? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 00:06, lothar-mb napisał:

> bo gram.pl sie stacza

niby z jakiej paki ?

nie wiem z jakiej ,ale się stacza .Nie wiem wszystkiego ,wyrażam swoje zdanie

Dnia 04.09.2008 o 00:06, lothar-mb napisał:

Może po niektórym zaczął się po prostu rok szkolny i nie piszą ?

dokladnie to samo napisałem ,nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie o to chodzi. Chodzi raczej też o poziom forum. Jakos ostatnio znalazłem temat o Fernando Torresie... ludzie niedługo znajdę temat o babci z reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 00:09, mariusz123 napisał:

nie o to chodzi. Chodzi raczej też o poziom forum. Jakos ostatnio znalazłem temat o Fernando
Torresie... ludzie niedługo znajdę temat o babci z reklamy.

Chodziło mi o poziom merytoryczny przedstawiany przez pracowników serwisu ,nie przez forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich obecnych. Większość z Was ma już za sobą 5 dni w szkole. Jak oceniacie ten czas? Czy warto jest wrócić do szkoły po wakacjach (chodzi mi o kontakty z otoczeniem itp, a nie naukę), czy wręcz przeciwnie, macie już dość tych osób? Ja na przykład specjalnie nie cieszę się z powrotu do szkoły. To co się dam ostatnio dzieje zaczyna mi przeszkadzać, a nawet denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 00:39, Kuboo PL napisał:

Witam wszystkich obecnych.

Ano sie-ma (-;

Dnia 06.09.2008 o 00:39, Kuboo PL napisał:

Jak oceniacie ten czas?

Zdążyłem narobić już sobie 6 godzin nieobecnych - przez pierwszy tydzień. Pomyśl jak mogę oceniać ten czas.

Dnia 06.09.2008 o 00:39, Kuboo PL napisał:

...macie już dość tych osób?

O jak najbardziej ale nie znajomych z klasy - chodzi mi oczywiście o nauczycieli. Ja wiem, że oni to wszystko z zatroskania o nasze wykształcenie i po to abyśmy spokojnie zdali maturę ale nadal uważam, że połowa to zakompleksieni ludzie po 40 którzy przenoszą swą złość i irytacje na uczniów a czasem nawet innych nauczycieli. (tak przynajmniej jest w moim liceum). Każde z nich ma swój dziwny zwyczaj którym czasem bawi czasem maltretuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekać nie chcę, ale od trzech dni mam zakwasy. Przez wakacje nic się nie robiło, a na pierwszym w-f''ie kazali biegać. A dzisiaj sztafetę (300 m każdy) i już po drugim (znaczy się drugim dniu, bo ja mam 4 razy w tygodniu po dwie lekcje) zmarnował się mój zapał. Nie tylko mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 00:39, Kuboo PL napisał:

Witam wszystkich obecnych.


Elo elo :P.

Dnia 06.09.2008 o 00:39, Kuboo PL napisał:

Większość z Was ma już za sobą 5 dni w szkole. Jak oceniacie
ten czas?


...mi to nawet trudno ocenić. W tym roku jakoś z dystansem odnoszę się do szkoły. Krótko mówiąc...mała olewka (czyli spanie na lekcji ,żeby się nie czepiali ,że nie chodzisz do szkoły :P).

Dnia 06.09.2008 o 00:39, Kuboo PL napisał:

Czy warto jest wrócić do szkoły po wakacjach (chodzi mi o kontakty z otoczeniem
itp, a nie naukę), czy wręcz przeciwnie, macie już dość tych osób?


Co do samej nauki to może i tak ,ale otoczenie...czasami myślę "Co ja tutaj jeszcze robie?"...naprawdę mam czasami dość kilku osób z mojej klasy. Gdy myślałem ,że uda mi się coś zmienić (dokładnie to klasę)...klapa :/.Jeszcze ten skoszony profil...

Dnia 06.09.2008 o 00:39, Kuboo PL napisał:

Ja na przykład specjalnie
nie cieszę się z powrotu do szkoły. To co się dam ostatnio dzieje zaczyna mi przeszkadzać,
a nawet denerwować.


Hę? A kto ci powie tutaj ,że jest zadowolony z powrotu do szkoły >.<? Takiego to szukać ze świecą chyba trzeba xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 01:10, Nertis napisał:

Hę? A kto ci powie tutaj ,że jest zadowolony z powrotu do szkoły >.<? Takiego to
szukać ze świecą chyba trzeba xP.

Nie do końca o to mi chodziło. Z reguły znosiłem to, co tam się wyrabia, a teraz zaczyna mnie to jak nigdy denerwować. Ja podobnie jak Ty mam taką małą olewkę. Często nie słucham, dużo gadam. No chyba, że jestem przyzwyczajony jeszcze do wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 01:03, Kuboo PL napisał:

Przez wakacje nic się nie robiło,

Nie, nie, nie! Najpierw ćwiczyło się biegi z wody po plaży, a niedługo potem po górach się całe dziesiątki kilometrów łaziło. (-;

Dnia 06.09.2008 o 01:03, Kuboo PL napisał:

...a na pierwszym w-f''ie kazali biegać.

W poniedziałek będę miał drugi w-f i będę musiał zapierniczać na 100 metrów. Niby mało, dla mnie tragedia. Dajcie rzesz spokój ze szkołą. Może jakiś przyjemniejszy temat? Liczę tylko na to żeby co roku zdać, później (jakimś cudem) napisać przyzwoicie maturę a dalej albo do woja albo do roboty - na studia mnie żadne nie wezmą, to akurat mam jak w banku (-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoła to nie jest tragedia :) Wystarczy podejść do tego z odpowiednim dystansem, nie ślęczeć przed lekcjami i nie uczyć się pół dnia, a da się przetrwać. To opatentowany i sprawdzony sposób, naprawdę daje radę ;> A to można coś odrobić w szkole, a to coś przemycić od zeszytu kolegi... Cii, niech to lepiej zostanie między nami ;]

Inny temat? Hmm... To wyzwanie chyba mnie przerosło. Kombinujcie dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować