Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2008 o 01:40, greg_f napisał:

Planuję zakupić wersję na Wii. Myślisz, że będzie warto?

Na Wii powiadasz? Myślę, że warto - z tego względu iż będzie to prawie to samo co na X360 (oprócz grafiki chyba) plus tryb multiplayer (czego w X360 i PS3 nie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 01:40, greg_f napisał:

Planuję zakupić wersję na Wii. Myślisz, że będzie warto?

Podobno wersja Wii to zupełnie różna gra od pozostałych edycji, bo robiona przez inną firmę - specjalnie pod kontroler Wii. Jak na mój gust, to machanie mieczem świetlnym musi być fajne ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj w Irlandii nie mam łączą stałego tylko radiówkę, więc i tak nie skorzystam z trybu multi.
Grafika wydaje się być jak najbardziej w porządku wg trailerów:
http://pl.youtube.com/watch?v=uKuWt9a-WnE
Samo sterowanie chyba będzie największą nowością.
Szkoda tylko, że gra jest taka krótka.

@Quatre
Odnośnie machania mieczem świetlnym, to specjalnie na Wii jest tworzona gra z serii SW, która ma odwzorowywać dokładne ruchy miecza :) Zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 02:05, greg_f napisał:

Tutaj w Irlandii nie mam łączą stałego tylko radiówkę, więc i tak nie skorzystam z trybu multi.

A dlaczegóż to?
Nie da się go rozdzielić, czy po prostu takie rzeczy nie działają na internecie radiowym?

Dnia 30.09.2008 o 02:05, greg_f napisał:

Grafika wydaje się być jak najbardziej w porządku wg trailerów:
http://pl.youtube.com/watch?v=uKuWt9a-WnE

Nie jest zła.

Dnia 30.09.2008 o 02:05, greg_f napisał:

Szkoda tylko, że gra jest taka krótka.

Ja na X360 nie narzekam.
Przeszedłem raz - zacząłem drugi raz na trudniejszym poziomie, po to żeby zobaczyć niekanoniczne zakończenia, a także dla nowych osiągnięć.

Dnia 30.09.2008 o 02:05, greg_f napisał:

Odnośnie machania mieczem świetlnym, to specjalnie na Wii jest tworzona gra z serii SW,
która ma odwzorowywać dokładne ruchy miecza :) Zapowiada się ciekawie.

Fakt - tworzona jest gra Star Wars: The Clone Wars Video Game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 02:18, balduran2 napisał:

/.../ Nie da się go rozdzielić, czy po prostu takie rzeczy nie działają na internecie radiowym?


Mam słabego broadbanda na kartę SIM i nie mam pojęcia jak mógłbym go podłączyć do Wii. Może przez WiFi albo Bluetootha? Muszę poszperać po necie. Jednak, nawet jeśli by się udało, to ilość pingów by mnie chyba zabiła :)

Dnia 30.09.2008 o 02:18, balduran2 napisał:

Przeszedłem raz - zacząłem drugi raz na trudniejszym poziomie, po to żeby zobaczyć niekanoniczne zakończenia, a także dla nowych osiągnięć.


Się rozumie, że grę trzeba przejść kilka razy, ale nie zmienia to faktu, że jest króciutka.

Dnia 30.09.2008 o 02:18, balduran2 napisał:

Fakt - tworzona jest gra Star Wars: The Clone Wars Video Game.


No i na to czekam :)
Dzięki za pomoc. Zmykam w kimono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że na zegarku mineła już godzina 00:00 postanowiłem napisac :) mam pytanie nie orjetuje się ostatnio w grach jaką byście mi polecili na dzień dziszejszy gre? najlepiej żebym mógł przy niej spedziec przy niej pare ładnych godzin, chodzi mi o jakąś gre na X0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 00:03, Mroczny Joga napisał:

/ciach/

Najlepiej poczekać do premiery Fable 2 lub GoW 2, jesli jednak chcesz mieć coś na teraz to polecam Mass Efect i GoW obie gry dzisiaj widziałem po 109 zł w Empiku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...dawno mnie nie było ,a na dodatek nie śpię ,więc i tu się odezwę :P.
Przed chwilą się ostrą wkur*#@(...gram sobie w WoW''a i siedzie na BT. Potrzeba była tylko na t6 legi ,więc siedzę wytrwale. Wszystko gra ,aż przy CC ,z którego wypadają te legi...nagle zrobił leader ml i w pizdu. Oddał legi dla jakiegoś chyba swojego ziomka. Wkurzyć się można.
Idę teraz oglądać dalej Gundam 00...trzeba się odstresować :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszytkich nocnych marków . Bardzo dawno nie byłem w tym temacie z różnych względów : szkoła , wakacje , inne zajecia , ale w końcu znalazłem troche chęci i czasu , aby coś tu napisać :)

Jestem po raz pierwszy sam w domu na 3 dni, bo rodzicie pojechali na wesele ;-) Mogę sobie posiedzieć na kompie bez ograniczeń :D

Mroczny Joga

Może Crysis ? Albo Far Cry 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się w jakiś sposób wykorzystać wirtualną kasę PLN, bo jakoś nie mogę już od jakiegoś czasu na grę której cenę można by obniżyć PLN... pomijając zakup plakatów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się da. Ale tak żeby się to opłacało to raczej nie. Więc albo bawisz się w kupowanie za wplny plakatów i innych pierdół albo zamawiasz co chcesz i korzystasz z odbioru osobistego. Wtedy to się opłaca. W innym przypadku - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, nie mogę usnąć bo aktualizuję Wiedźmina :D

PS.
Ma ktoś problemy z pobraniem aktualizacji do FIFY 09 prze EADM? Pytanie skierowane do posiadaczy oryginalnej wersji gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 00:21, Ryan Kam napisał:

Jestem po raz pierwszy sam w domu na 3 dni, bo rodzicie pojechali na wesele ;-) Mogę
sobie posiedzieć na kompie bez ograniczeń :D


A nie lepiej jakaś impreza? ;-) Taka okazja rzadko się zdarza i myślę, że należałoby ją wykorzystać.
Co do szkoły i nadmiaru zajęć - jak ja to dobrze znam. Ostatnimi czasy w ogóle nie mogę sobie pozwolić na robienie tego na co chciałbym przeznaczyć chwilę czasu a zwyczajnie tej chwili nie mam. Zresztą LO nie rozpieszcza ale ale, żyje się dalej.

Kłejk
Witajta kamrad!

Heroes1990

Dnia 04.10.2008 o 00:21, Ryan Kam napisał:

Ma ktoś problemy z pobraniem aktualizacji do FIFY 09 prze EADM? Pytanie skierowane do posiadaczy oryginalnej wersji gry ;]

Tu nie ma piratów, prawda? ;-) Ja nie miałem żadnych problemów więc niestety Ci nie pomogę. Co najwyżej kumpla mogę się spytać bo kupił w tym samy dniu co ja i nie wiem jak tam u niego to wygląda. Chociaż ...hmmm teraz się nie spytam bo płaz już spać poszedł.

Edit: Tak btw. to heloł całej reszcie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 00:33, Rozrobiony napisał:

A nie lepiej jakaś impreza? ;-) Taka okazja rzadko się zdarza i myślę, że należałoby
ją wykorzystać.
Co do szkoły i nadmiaru zajęć - jak ja to dobrze znam. Ostatnimi czasy w ogóle nie mogę
sobie pozwolić na robienie tego na co chciałbym przeznaczyć chwilę czasu a zwyczajnie
tej chwili nie mam. Zresztą LO nie rozpieszcza ale ale, żyje się dalej.


Zastanawiałem się nad tym, ale nici raczej z tego będą bo naprawdę mam w c*** nauki i przez ten piękny weekend będzie ładny ..ehh :(

No ale cóż żyję jeszcze chwilami siedząc na forum, ale to co będzie dziś o 8 rano to przechodzi ludzkie pojęcie.

No cóż spadam ! Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 00:33, Rozrobiony napisał:

/.../ Tu nie ma piratów, prawda? ;-)


Jestem piratem! Jechałem ostatnio bez OC :P
Garda zatrzymała, ale puściła :)
Toż to policjant też człowiek :) Tutaj jednak moderator to nieczłowiek*.

* - dotyczy spraw piractwa, które nieraz nie jest takowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 04:37, Piterus_Von_Drackus napisał:

Dziendobrywieczor.
A co tu sie ciekawego dzieje? Juz spia wszyscy?


Niezły dowcip, dzienny marku :P
Jak tam w USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu się nie mogę spać*... :/
Ale o dziwo chociaż wena twórcza mnie nie opuściła, więc chociaż to jest w tym dobre. ;]

* Jak widać chyba jednak przydałoby się kimnąć, bo pisać już nie potrafię normalnie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 03:13, greg_f napisał:

Niezły dowcip, dzienny marku :P


O wypraszam sobie... Jest juz noc w okolicach jeziora Ontario :)

Dnia 07.10.2008 o 03:13, greg_f napisał:

Jak tam w USA?


Hmm... Panika... Tyle wiem z wiadomosci... A na zywo to nie moge powiedziec, bo jestem w Kanadzie. Tu na razie spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować