Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2008 o 00:19, Splocky napisał:

Też coraz częściej przytrafiają mi się takie wieczory bez pomysłu na cokolwiek. Niby
kupiłem tego Fallouta 3 i bardzo mi się on podoba, ale jednak musiałem trochę się już
zestarzeć, bo nieważne jak bym nie był zainteresowany jakąś grą, to i tak nie wytrzymam
dłużej niż 3 godziny pod rząd grając w nią. To już nie te czas, kiedy grało się po 12
godzin bez przerwy do 5 nad ranem. Ehhhh... teraz człowiek siedzi jak ta dupa przed monitorem
czekając na niewiadomo co.


To się nazywa dorosłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 01:12, Quen Moeren napisał:

To się nazywa dorosłość :P

Większość w końcu dopada ta przypadłość, że czas gry momentalnie skraca się przez wybór własny - nie wiemy dlaczego ale, po dłuższym graniu non stop, nudzi się?! Jak to możliwe? Choroba nieuleczalna choć nie wszyscy na nią zapadają ;-)
W obronie przed zagrożeniem przedstawionym wyżej człowiek posługuje się postawą Piotrusia Pana i jego ideologii - jakiej? To już każdy, kto miał dzieciństwo, wie.

Witam i zmykam, całuski ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 01:12, Quen Moeren napisał:

To się nazywa dorosłość :P



Bez przesady...
Mam wieeeele lat, a potrafię przesiedzieć nad jakąś grą kilkanaście godzi, choć fakt że i drugie tyle potrafię przesiedzieć przed komputerem, bezmyślnie skacząc od jednego adresu www do drugiego. ;)

Po prostu gry, co niektórych potrafią znudzić na pewnym etapie życia i tyle. Prawdziwy gracz z krwi i kości =],będzie trzymał rękę na WSAD''dzie aż do póżnej starości. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale miałem przed chwilą ubaw. Grałem sobie w fifę, akurat mecz skończyłem zapisałem grę i nagle korki padły (na całym osiedlu). Okey, poszedłem znalazłem latarkę, i tu nagle mama mnie wysyła wyrzucić śmieci w środku nocy. No dobra poszedłem wyrzuciłłem ( a tak btw. to dość jasno jest dziś w nocy). Wracam (mieszkam w bloku jak co ;P) i nie mogę drzwi otworzyć, ani użyć domofonu. Why? Bo mamy taki na wklepywanie kodu. No to dwa razy krzyknąłem, nie usłyszeli rodzice. próbowałem patykiem zamek otworzyć (kluczem się da), no ale poniosłem klęskę. W końcu wkurzyłem się i zacząłem tymi drzwiami szarpać. Efekt?? Co huknęło i drzwi się otworzyły no i poleciałem do góry do domu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...

Kurde. Skleroza boli jak cholera. :/
Od kilku miesięcy pracuje nad swoją pierwszą kampanią do CMSF (w planach ma być coś w granicach 20, może i więcej scenariuszy bitew). Wiele mapek mam już w jakiejś tam części zrobionych oraz mniej więcej opisany scenariusz, jak kampania ma wyglądać.
Ale cholera do czego miała być przeznaczona ta mapa na screenie... nie pamiętam. ;D

Morał?

Jak się człowiek za coś zabiera, to niech to zrobi od razu, a nie "przez kilka miesięcy". =]

20081108015249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 01:17, Rozrobiony napisał:

Całuski...


Buziaki miszczu xD,xD,:*:*:*

A tak serio, to nie jesteś Rozrobiony tylko Rozgarnięty :)
Kolega zamber1, jak to się mówi, bierze wszystko na poważnie. Ot, taki trochę sztywniak.
Pozdrowienia dla niego i jego duuużej ilości przeżytych lat, od fanoja Plejnskelp Torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich siedzących dzisiaj w nocy :D
Dzisiaj się zapowiada że zarwę nockę przy TQ bo rodziców nie ma, siostra śpi...
Ciągle mam tylko stracha że przyjdą i powiedzą: wróciliśmy wcześniej bo stwierdziliśmy że tak będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli wrócą to pewnie nic takiego sie nie stanie, bo chyba nie ma w tym nic złego że sobie raz kiedyś posiedzisz dłużej i w coś pograsz, zwłaszcza że jutro i pojutrze masz dzień wolny i nie musisz iść do szkoły. Ja też niby chętnie bym sobie w coś pograł, ale jakoś nie mogę się zdecydować w co i pewnie sie skończy na tym, że zanim sie zastanowię to zrobi sie tak późno że nie będzie już warto grać i pójdę spać. Prawie zawsze tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Niby tak, może tak... Ale ja to jakaś jedna wielka fobia jestem. Teraz się wcześnie robi ciemno, to wracam do domu 18-19 to od razu, za każdym razem jak ktoś jest dla mnie podejrzany (a taki czasem każdy jest) to od razu - on idzie z lewej, dostać mogę szybki cios z jego lewej albo mocny z prawej, z zamachem. I tak mi schodzi cała droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 05:43, Quen Moeren napisał:

Kolega zamber1, jak to się mówi, bierze wszystko na poważnie. Ot, taki trochę sztywniak.
Pozdrowienia dla niego i jego duuużej ilości przeżytych lat, od fanoja Plejnskelp Torment.


o_O

Żeby każdy był takim jak ja luzakiem mając tyle lat na karku, to świat zdecydowanie byłby lepszym miejscem. ;D

No żeby mnie ktoś "sztywaniakiem" nazwał... Porażka... :/

;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 00:29, zamber1 napisał:

No żeby mnie ktoś "sztywaniakiem" nazwał... Porażka... :/


Nie stój tak, rozbaw nas czymś ;/.

Po baaaardzo długiej przerwie wreszcie tutaj zajrzałem :D. Tak się składa, że trochę nocki mogę zarwać. Tylko jutro trzeba iść do kościoła... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 00:34, Skywalker560 napisał:

Tylko jutro trzeba iść do kościoła... :P

A to jutro (dzisiaj) jest jakieś święto kościelne, że trzeba iść do kościoła? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 00:34, Skywalker560 napisał:

Po baaaardzo długiej przerwie wreszcie tutaj zajrzałem :D

Ja po trochę krótszej. xD

Dnia 11.11.2008 o 00:34, Skywalker560 napisał:

Tylko jutro trzeba iść do kościoła... :P

Ha! A ja nie idę jutro do kościoła bo dziadek mnie i mamę zaraził grypą i narazie mamy katar mocny.

A ja właśnie szukałem patcha do gry z 2003 roku i teraz ściągam. Zgadnijcie jaki mam transfer ? 8-9 KB/s. -.- Zazwyczaj mam trochę większy. xD

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2008 o 00:40, albinskia napisał:

A ja właśnie szukałem patcha do gry z 2003 roku i teraz ściągam. Zgadnijcie jaki mam
transfer ? 8-9 KB/s. -.- Zazwyczaj mam trochę większy. xD

Pozdr.


lol z czego ty ściągasz, że taki transfer

I właśnie idzie się do Kościoła??LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 00:34, Skywalker560 napisał:

Nie stój tak, rozbaw nas czymś ;/.


Nie jestem mimo wszystko komikem, więc... rozbaw się sam. ;]

Dnia 11.11.2008 o 00:34, Skywalker560 napisał:

Po baaaardzo długiej przerwie wreszcie tutaj zajrzałem :D. Tak się składa, że trochę
nocki mogę zarwać. Tylko jutro trzeba iść do kościoła... :P


"trzeba", to tylko wys..ć się i umrzeć; tak mawia moja mama, a to mądra kobieta jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 00:42, Robot napisał:

lol z czego ty ściągasz, że taki transfer

Nie no do 4 spadło -.- Ale znowu podskakuje do 8 xD Nie wiem co tak wolno. Zazwyczaj gdy nawet mam obciążone łącze to idzie z 120 KB/s. Nie no teraz to naprawdę idzie w górę. już do 11 dochodzi xD A i znowu spada -.- xD jak patrzyłem ile to ma się ściągać to myślałem ,że to ma z 1gb a to 28 MB xD

Dnia 11.11.2008 o 00:42, Robot napisał:

I właśnie idzie się do Kościoła??LOL

No nie ma takiego przymusu ale powinno się pójść... ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 00:39, Robot napisał:

Nudno trochę tak a nie chce mi się robić sprawozdania na studia więc zarzucie czymś


Prosze uprzejmie - ostrzezenie za spam. Dawno nie bylem w tym watku. :)

A przed chwilą spisałem moje pierwsze wrażenia z gry Quantum of Solace. Muszę przyznać, że nowa gra o przygodach Bonda, Jamesa Bonda bardzo mi do gustu przypadła i gra się w nią nad wyraz sympatycznie. Jest to o tyle ciekawe, że strzelanek po prostu nie lubię. Jak dobrze, że jutro jeszcze jest wolne, a dodatkowo mam do wykorzystania 5 dni urlopu do konca tego miesiaca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 00:40, balduran2 napisał:

A to jutro (dzisiaj) jest jakieś święto kościelne, że trzeba iść do kościoła? o_O


Ja mam odpust w parafii, więc...

Wojman--->A na filmie byłeś? Słyszałem, że obydwa nowe Bondy zyskały dużo na zmianie klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować