Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2008 o 01:50, krwawa Mary napisał:

Na różnych ludzi już trafiłam. Część się śmiała z tego w co ja gram, ale co tam :D I
tak będę w to grać :D



Śmiali się, że grasz w NFS? Moim zdaniem to raczej z tego, że dziewczyna giercuje. W końcu raczej to nieczęsto się widzi, prawda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2008 o 01:54, haderQ napisał:


Ta, a ja mam pracę do napisania i od jakichś 5 godzin gram w FM-a prace totalnie olewając
;)

A temat świetny - wszyscy hetmani w Polsce ;) 34 osoby do opisania - życiorysy, z jakich
rodów byli, bitwy itp :) kocham studia normalnie ;)


W życiu bym tego nie napisała :D Zrobiłabym tak jak Ty :D


@Sarturias
Moja kuzynka uwielbia grać :D Moja koleżanka z ławki też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 01:58, krwawa Mary napisał:

W życiu bym tego nie napisała :D Zrobiłabym tak jak Ty :D


Hehe nie no jutro się wezmę za to ;) Przynajmniej taką mam nadzieję ;) A póki co FM czeka, i zakupy jakieś koło południa będą to pewnie dopiero po weekendzie się wezmę za pracę jak tak dalej pójdzie, ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 02:02, haderQ napisał:

> W życiu bym tego nie napisała :D Zrobiłabym tak jak Ty :D

Hehe nie no jutro się wezmę za to ;) Przynajmniej taką mam nadzieję ;) A póki co FM czeka,
i zakupy jakieś koło południa będą to pewnie dopiero po weekendzie się wezmę za pracę
jak tak dalej pójdzie, ale co tam :)


Ja mam z religii napisać referat o swoim patronie :D A że nie ma św. Dominiki piszę, o świętej, której imię mam od bierzmowania - Joanna d''Arc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 02:04, krwawa Mary napisał:

Ja mam z religii napisać referat o swoim patronie :D A że nie ma św. Dominiki piszę,
o świętej, której imię mam od bierzmowania - Joanna d''Arc.


To temat masz świetny widzę, dobra ja zmykam pograć coś niecoś jeszcze i trochę snu się przyda potem.

Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 02:06, haderQ napisał:

> Ja mam z religii napisać referat o swoim patronie :D A że nie ma św. Dominiki piszę,

> o świętej, której imię mam od bierzmowania - Joanna d''Arc.

To temat masz świetny widzę, dobra ja zmykam pograć coś niecoś jeszcze i trochę snu się
przyda potem.

Dobranoc :)


Ja też zmykam grać, bo w końcu mi się spać zachciało, a chcę sobie zagrać w NFS zanim spać pójdę :D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh.
Oczywiście nici z "grania", bo przypomniało mi się iż mam darmowe 30 dni do wykorzystania na bezlimitowe ściąganie plików z Auran (system bazowania plików do serii Trainz), a że teraz mam ponad 700kbps to trzeba to wykorzystać. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 02:26, zamber1 napisał:

Heh.
Oczywiście nici z "grania", bo przypomniało mi się iż mam darmowe 30 dni do wykorzystania
na bezlimitowe ściąganie plików z Auran (system bazowania plików do serii Trainz), a
że teraz mam ponad 700kbps to trzeba to wykorzystać. ;D


A ja sobie właśnie pograłam :D Zaraz idę spać albo włączę sobie "Miasteczko Halloween" :D Uwielbiam ten film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 02:38, CharName napisał:

Zazdroszczę...
Nie wiem, jaki jest tutaj transfer... ale jest on zależny od odległości od nadajnika.


Nic mnie tak nie dobija jak wooooolny net.
Nie korzystam z internetu jeśli jest wolniejszy niż 2MBit. ;D
Po prostu wolniejszy internet to mordęga, szczególnie jak się ma liczne zainteresowania.
Samej muzyki z netlabeli potrafię w jeden dzień zassać kilka GB. =]

Dobrze, że nie byłem zainteresowany internetem w czasach modemów 56. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 02:44, zamber1 napisał:

> Zazdroszczę...
> Nie wiem, jaki jest tutaj transfer... ale jest on zależny od odległości od nadajnika.

>

Nic mnie tak nie dobija jak wooooolny net.
Nie korzystam z internetu jeśli jest wolniejszy niż 2MBit. ;D
Po prostu wolniejszy internet to mordęga, szczególnie jak się ma liczne zainteresowania.

Samej muzyki z netlabeli potrafię w jeden dzień zassać kilka GB. =]

Dobrze, że nie byłem zainteresowany internetem w czasach modemów 56. ;D


ja mam sferie i... delikatnie mówiąc net się nie spisuje, nie dla p2p, emula, bearshare itp. o torr... nie wspomnę.
W szkole net 8mb/s !!! tylko ze mamy w całej szkole 30 PC i wiecie jak to jest kiedy się dzieli łącze. Transfer 600kb/s też zadowala nie? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:28, KazMeister napisał:

Ja czasami w soboty gram w counter- strike''a od 16.00 do 4 nad ranem :P Mojego kumpla
brat też tek grał.



Fajnie... A jak się naprawdę obudzisz po graniu, zerknij na regulamin tego tematu i przeczytaj w jakich godzinach można się w nim wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o wybaczenie stalych czlonkow tego tematu, ale... odnosze wrazenie, ze ten jest... spamerski. Dlaczego? Bo nie posiada konkretnego tematu, o ktorym by mozna dyskutowac... Ale skoro juz tu zajrzalem... to powiem dlaczego tu zajrzalem :P Nie moge zasnac :PP, bo jak co prawie kazda noc cierpie na bezsennosc (teraz juz nie ironizuje). Teraz w domu rodzice maja gosci i nie moge isc spac, bo ich bachory musza dreczyc kota...
I co tu zrobic...?? Zwykle ide biegac jak juz wszyscy spia, jestem zmeczony i latwiej jest mi zasnac, a teraz nie moge...

@Paladynka

Wiem, ze jestes Moderatorem, ale... czy zasady tego tematu nie zobowiazuja takze Ciebie do pisania w godzinach 00:00 - 06:00?? Tak tylko sie pytam, ot ciekawosc mnie zzera...
I mam jeszcze jedna prosbe: Czy moglabys zaktualizowac przypietego posta w temacie "PSP - temat ogolny"? :)

EDIT: Jeszcze jedno pytanko... Czy jak wypowiem sie w tym watku np. 10 minut przed/po wyznaczonych godzinach, bo np. w kompie bede mial ustawiona troche inna godzine, to czy bede mogl zostac zbanowany/zdegradowany/ostrzezony? ;)

Z gory dziekuje,
zycze wszystkim dobrej nocy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 00:29, kuba9876543210 napisał:

Prosze o wybaczenie stalych czlonkow tego tematu, ale... odnosze wrazenie, ze ten jest...
spamerski. /.../


Też żeś Amerykę odkrył...
Jeśli twierdzisz, że teraz jest spamerski, to radzę cofnąć się w czasie jakieś półtora roku i porównać co wtedy się działo. Temat ma swój klimat i swoje specjalne zasady. I nie jest to jedyny tego typu na tym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 00:34, Klimos napisał:

Jeśli twierdzisz, że teraz jest spamerski, to radzę cofnąć się w czasie jakieś półtora
roku i porównać co wtedy się działo.

Pragnę przypomnieć, że obowiązuje cię spiskowa zmowa milczenia na temat tematów, wątków i wypowiedzi zakopanych. Weź pod uwagę, że moderatorzy jak widać jednak tu zaglądają... nie podawajmy im niewłaściwych pomysłów. Wiesz jak to jest z gałęzią na której się siedzi. Siedźmy sobie wygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Traktuj życie kolego nie aż tak powaznie, bo wstyd byc takim "sztywniakiem"... ;]

Pisałem to juz tutaj kilka razy na zarzut "spamerstwa" i napiszę raz jeszcze; może w końcu do kogos dotrze. ;)

Czym niby ma być ten temat, niz dyskusją na wszelakie tematy?
Przecież są oddzielne tamaty dla polityki, muzyki, sportu, a nawet dla każdej z gier z osobna. Więc o czym tu dyskutować, tym bardziej gdy jest się osoba ostającą już na tyle z sztywnych ramek społeczeństwa, które idzie spać wraz z kurami? :)

Normalizowanie tego tematu jakimś innymi wymaganiami, niż ramy czasowe jest zwyczajną głupotą, bo niby o czym sensownym można dyskutować o trzeciej nad ranem?
Notka moderatora o "czymś konkretnym do napisania" odnosi sie do takich właśnie użyszkodników, jak KazMeister, którym wszystko jedno jest gdzie, co i kiedy piszą, by tylko cokolwiek napisać. :)
No, a Twoje pytanie czy niby Moderator ma prawo do upominania użytkownika, rozniosło mnie na łopatki zupełnie. ;D

Wątek ten i tak jest traktowany zbyt powaznie, przez co tak niewielu się tutaj wypowiada, ale jednak jesli juz ktos sie tutaj wypowiada, to widać dokładnie że jest to grubo po północy i raczej te same "nicki".

Teraz spróbuj sobie pomyśleć drogi kuba9876543210, skoro oczerniasz nas o "spamerstwo", a sam nie jesteś "bezsennym" i piszesz coś tu po raz pierwszy tylko ze względu na przypadek, bo normalnie o tej porze radośnie już chrapiesz razem z kurkami, czym ten Twój post oburzony był, jak nie zbędnym... "spamem". ;D

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 00:41, Graffis napisał:

Pragnę przypomnieć, że obowiązuje cię spiskowa zmowa milczenia na temat tematów, wątków
i wypowiedzi zakopanych.

Oj tam, panikujesz...

Dnia 07.12.2008 o 00:41, Graffis napisał:

Weź pod uwagę, że moderatorzy jak widać jednak tu zaglądają...

Wojman tu często bywał i się do niczego nie doczepił, Paladynka jeszcze nie była moderatorką wtedy, gdy trzeba było różne rzeczy zakopywać, zaś One With Nothing, czyli ten co najwięcej tutaj narozrabiał już nam nie grozi ;]

Dnia 07.12.2008 o 00:41, Graffis napisał:

nie podawajmy im niewłaściwych pomysłów. Wiesz jak to jest z gałęzią na której się siedzi.
Siedźmy sobie wygodnie ;)

No risk, no fun :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 00:29, kuba9876543210 napisał:

@Paladynka

Wiem, ze jestes Moderatorem, ale... czy zasady tego tematu nie zobowiazuja takze Ciebie
do pisania w godzinach 00:00 - 06:00?? Tak tylko sie pytam, ot ciekawosc mnie zzera...


Mogłabym napisać, że mam dyspensę ;) ale napiszę, że moderator jest od tego, aby interweniować, gdy potrzeba i to w miarę szybko :)

Dnia 07.12.2008 o 00:29, kuba9876543210 napisał:

I mam jeszcze jedna prosbe: Czy moglabys zaktualizowac przypietego posta w temacie "PSP
- temat ogolny"? :)


Takie sprawy zgłasza się na www.gram.pl/moderator. Warto też napisać, co konkretnie zmienić.

Dnia 07.12.2008 o 00:29, kuba9876543210 napisał:

EDIT: Jeszcze jedno pytanko... Czy jak wypowiem sie w tym watku np. 10 minut przed/po
wyznaczonych godzinach, bo np. w kompie bede mial ustawiona troche inna godzine, to czy
bede mogl zostac zbanowany/zdegradowany/ostrzezony? ;)


Ktoś z nas urwie Ci głowę ;D A tak konkretnie widzisz różnicę między 11,5 h do możliwości odpisania się do tematu, a 10 minut do dopisania się do wyżej wzmiankowanego.

Dnia 07.12.2008 o 00:29, kuba9876543210 napisał:

Z gory dziekuje,
zycze wszystkim dobrej nocy ;]


Proszę :)
Również życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować