Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2008 o 00:42, Mr.M napisał:


> Fajnie że ciasto umiesz piec

Tylko ciekawe, kto zje ciasto, które jest wynikiem "zboczenia" ;->

No wiesz co... to jak w poranku kojota z jogurtami :D Nie wiem skąd mi to gotowanie itp. przyszło... Odkąd pamiętam lubiłem kuchnię... Nie bardziej niż gry i gitarę, ale lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zdrowia i mnóstwa wolnego czasu - takie najprzydatniejsze życzenia :) No i dopływu gotówki także nie zaszkodzi, noworocznych nie składam bo jeszcze jest czas ;)
EDIT: Tymczasem ja już lecę spać bo na Wigilię jeszcze zaśpię :)
A jeszcze sobie spojler wypróbuje:

Spoiler

dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 00:48, choper napisał:

Przede wszystkim zdrowia i mnóstwa wolnego czasu - takie najprzydatniejsze życzenia :)
No i dopływu gotówki także nie zaszkodzi, noworocznych nie składam bo jeszcze jest czas
;)

I jeszcze własnych tytułów, ale nie takich jak dzisiaj :) Tak się ucieszyłem, że mam WT a tu błąd... moje życie stanęło w gruzach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co taka masowa dezercja?
Ja muszę jeszcze ogarnąć mieszkanie, spakować się i jutro nad ranem wstaję i jadę na wieś. Wyśpię się w pociągu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh i ja też jutro wyjazd. Do tego trzeba będzie powysyłać jakieś życzenia smsami :P. Może macie jakieś treściwe i śmieszne krótkie życzenia ?:> Co by jutro nie szukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 00:55, CharName napisał:

Co taka masowa dezercja?
Ja muszę jeszcze ogarnąć mieszkanie, spakować się i jutro nad ranem wstaję i jadę na
wieś. Wyśpię się w pociągu ;)

Jaka dezercja :) Czy meliisa mi pomoże? Mam 15 lat i od jakiegoś miesiąca nie mogę zasnąć przed 1, może 2 nad ranem... Ciekawy problem, nigdy tak nie miałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 00:55, CharName napisał:

Co taka masowa dezercja?
Ja muszę jeszcze ogarnąć mieszkanie, spakować się i jutro nad ranem wstaję i jadę na
wieś. Wyśpię się w pociągu ;-)

Eee to Ci współczuje, nie wygodnie w tych pociągach ;/
Co do świąt to je czujecie? Ja jakoś bez śniegu nie zbyt i ogólnie jakoś tak szybko ten 24 nadszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 00:53, W.S.A.D napisał:

> Przede wszystkim zdrowia i mnóstwa wolnego czasu - takie najprzydatniejsze życzenia
:)
> No i dopływu gotówki także nie zaszkodzi, noworocznych nie składam bo jeszcze jest
czas
> ;)
I jeszcze własnych tytułów, ale nie takich jak dzisiaj :) Tak się ucieszyłem, że mam
WT a tu błąd... moje życie stanęło w gruzach :D


Przynajmniej miałeś tą chwile, a ja nawet szczęścia do błędów nie mam ;)

CharName

Nie narzekaj ja mam podobnie tyle że autem i jestem kierowcą

PS.
Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świąt nie czuć już od jakiegoś czasu. Szczeglinie przez pogodę. Dzisiaj u mnie<Szczecin> 10 i słońce, taka pogoda to bardziej kojarzy się z Wielkanocą a nie Bożym Narodzeniem. Poza tym magia prysła od kiedy rodzicom znudziło się wymyślanie prezentów teraz tylko kasę dają. Pewno się starzeje :D. Poza tym wszędzie komercja teraz to święta widać tylko w supermarketach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 00:59, sir durin napisał:



CharName

Nie narzekaj ja mam podobnie tyle że autem i jestem kierowcą



Czy ja narzekam?Moje literki miały bardzo optymistyczny wydźwięk, dziwię się , że tego nie zauważyłeś. To, że mam jeszcze tyle do zrobienia zanim wreszcie się wpakuję w zatłoczony pociąg nie oznacza, że muszę od razu przerywać konwersację i iść spać, czy sprzątać ;-) <- takie było przesłanie.
Tak czy owak: jedziesz może przypadkiem z Poznania do Szczecina? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 01:03, CharName napisał:

>
>
> CharName
>
> Nie narzekaj ja mam podobnie tyle że autem i jestem kierowcą


Czy ja narzekam?Moje literki miały bardzo optymistyczny wydźwięk, dziwię się , że tego
nie zauważyłeś. To, że mam jeszcze tyle do zrobienia zanim wreszcie się wpakuję w zatłoczony
pociąg nie oznacza, że muszę od razu przerywać konwersację i iść spać, czy sprzątać ;-)
<- takie było przesłanie.

Pewnie na odbiór wpłynęło to, że na święta zrobiłem się pesymistą

Dnia 24.12.2008 o 01:03, CharName napisał:

Tak czy owak: jedziesz może przypadkiem z Poznania do Szczecina? :-D


Musze cię zawieść niestety nie moje rejony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Szczecin nie śpi :-)
Życzę wszystkim miejscowym, Nocnym markom, oraz mniej doskonałym gramowiczom Wesołych Świąt :-D

Edit: Wracam do patroszenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam szczęście - mam daleko do PGA, do WCG w Warszawie... Nawet do redakcji CDA mam daleko... Jak ja nie lubię Częstochowy... Miasto niby "święte" a kiboli na ulicy, że strach wyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 01:14, W.S.A.D napisał:

Ja to mam szczęście - mam daleko do PGA, do WCG w Warszawie... Nawet do redakcji CDA
mam daleko... Jak ja nie lubię Częstochowy... Miasto niby "święte" a kiboli na ulicy,
że strach wyjść :)

Przesadzasz Raków aż taką potęgą kibocowską nie jest.
Siemacie wszyscy. Oj dawno mnie tu nie było, że nie pamiętam jak posty w tym temacie pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 01:12, sodolis napisał:

Widzę, że Szczecin nie śpi :-)
Życzę wszystkim miejscowym, Nocnym markom, oraz mniej doskonałym gramowiczom Wesołych
Świąt :-D

Edit: Wracam do patroszenia ;-)



Ja nie jestem ze Szczecina. To zbieg okoliczności! ;-)

sir durin, szkoda :-( Niestety pociągi w sezonie świątecznym są prawdziwą próbą wiary :-P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować