Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

A ja sobie gram w swój własny prezent, czyli trzeci już egzemplarz GTA:SA . :/
Po wgraniu pakietu pojazdów, gra nawet działa, co jest ogromnym sukcesem, choć pewnie zaraz gdzieś się wysypie, jak to ma w zwyczaju po takim hardcorowym zmodyfikowaniu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 01:15, zamber1 napisał:

A ja sobie gram w swój własny prezent, czyli trzeci już egzemplarz GTA:SA . :/
Po wgraniu pakietu pojazdów, gra nawet działa, co jest ogromnym sukcesem, choć pewnie
zaraz gdzieś się wysypie, jak to ma w zwyczaju po takim hardcorowym zmodyfikowaniu. :P


No i jak, wywala? Ja trzy dni temu zakupiłem Gears of War i pochłania mnie bez reszty w wolnych chwilach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosmos... Podczepiłem zestawik Razer DA + Icemat 2 i efekt jest powalający, sam DA chodzi cudnie, ale na Ice jest jak... na lodzie ;-) Wróciłem przed chwilą do domku, właśnie się Steam aktualizuje, pod mojego Orange Boxa :)
Dzisiaj albo pójdę spać, albo wrzucę jakiś film... Myślę nad Prestiżem albo nad Labiryntem Fauna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiałem sie nad zmianą procesora (mam 4600+ x2) na np. 6400+, tylko myślałem sobie ile tak naprawdę by mi to zwiększyło wydajność w grach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 01:31, haderQ napisał:

No i jak, wywala? Ja trzy dni temu zakupiłem Gears of War i pochłania mnie bez reszty
w wolnych chwilach ;)


Aż jestem zdziwiony nieco, bo już trochę misji zaliczyłem i wszystko idzie jak po maśle, nie licząc powoli wczytujących się tekstur czasami, ale ten szkopuł to akurat "normalka". :)
Może uda się nawet przejść całą grę (marzenia :D)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 03:44, mlynar911 napisał:

hehe daaawno tutaj nie zaglądałem ;d co porabiacie? ja obecnie w dmc 3 pociskam na kompie
;d


Ja dalej pomyślnie maltretuję mieszkańców Los Santos. ]:>
Jestem nawet z tego powodu dwa razy bardziej happy, bo stał się cud i gra ani razu się nie wysypała. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolne! Szkoły nie ma, siedzieć można, psy gadają, koty gadają - magiczna noc. Ale zaraz szedł spać będę. Trochę w CoD4 się pograło, trochę w CoD WaW (i tu i tu pierwszy/drugi byłem) i po prostu PSAT (klan - ktoś zna) jest najlepszy.
Poza tym w sobotę muszę odebrać Gears of War, którego kupiłem za 29 zł (! nówka w folii !) na Allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam małe pytanko: czy korzystał ktoś z was z serwisu http://www.za10groszy.pl lub www.podbij.pl?
Nie potrafię tego ogarnąć jak ktoś mi mówi, że kupił nieużywanego Xboxa z dwoma grami za 500złotych :/ Wiem, że trzeba najpierw zakupić za marne grosze te ich całe kupony, ale czy mimo wszystko jest to zgodne z prawem o konkurencji?
Może ktoś coś wie? Byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 01:13, greg_f napisał:

Witam. Mam małe pytanko: czy korzystał ktoś z was z serwisu http://www.za10groszy.pl
lub www.podbij.pl?
Nie potrafię tego ogarnąć jak ktoś mi mówi, że kupił nieużywanego Xboxa z dwoma grami
za 500złotych :/ Wiem, że trzeba najpierw zakupić za marne grosze te ich całe kupony,
ale czy mimo wszystko jest to zgodne z prawem o konkurencji?
Może ktoś coś wie? Byłbym wdzięczny.


Z tego co mi kumpel mówił na temat za10groszy to wszystko jest w porządku i legalnie. Podobno mają oni zarabiać na tych bitach i reklamach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 01:16, sir durin napisał:

Z tego co mi kumpel mówił na temat za10groszy to wszystko jest w porządku i legalnie. Podobno mają oni zarabiać na tych bitach i reklamach


No jest to jedyne ich źródło zarobku, bo nikt charytatywnie nie oddałby takich sprzętów :) Ale mimo wszystko wydaje mi się, że ktoś się tym zajmie. Sprzedać coś po cenie 3-krotnie niższej niż cena rynkowa, raczej kwalifikuje się pod łamanie prawa o konkurencji, ponieważ właścicielem przedmiotów są portale, a nie użytkownicy jak ma to miejsce w przypadku Ebay czy Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 01:13, greg_f napisał:

Witam. Mam małe pytanko: czy korzystał ktoś z was z serwisu http://www.za10groszy.pl
lub www.podbij.pl?
Nie potrafię tego ogarnąć jak ktoś mi mówi, że kupił nieużywanego Xboxa z dwoma grami
za 500złotych :/ Wiem, że trzeba najpierw zakupić za marne grosze te ich całe kupony,
ale czy mimo wszystko jest to zgodne z prawem o konkurencji?
Może ktoś coś wie? Byłbym wdzięczny.


Wątpię by nie tkwił gdzieś haczyk, bo debilnie wygląda pomysł biznesu, opierającego się na sprzedawaniu telewizora wartego 2tyś za 300zł.
Tym bardziej gdy patrzy się na "Kapitał zakładowy" w wysokości 200tyś...

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 01:26, zamber1 napisał:

Wątpię by nie tkwił gdzieś haczyk, bo debilnie wygląda pomysł biznesu, opierającego się
na sprzedawaniu telewizora wartego 2tyś za 300zł.

Przecież za nim zalicytujesz musisz kupić jakieś tam punkty, które uprawniają Cię do udziału w licytacji - to jest ich główny zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>....

Wliczając w to bity, które zostały zużyte przez osoby, które nie wygrały aukcji to nie powiedziałbym, że sprzedali przedmiot za 1/3 ceny. A jakby coś było nie tak to raczej nie będą ciągać po ,,sądach'''' klienta, który skorzystał tylko z niezwykle niskiej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 01:28, balduran2 napisał:

> Wątpię by nie tkwił gdzieś haczyk, bo debilnie wygląda pomysł biznesu, opierającego
się
> na sprzedawaniu telewizora wartego 2tyś za 300zł.
Przecież za nim zalicytujesz musisz kupić jakieś tam punkty, które uprawniają Cię do
udziału w licytacji - to jest ich główny zarobek.


No to jeśli całość sprowadza się do tego, że kupujemy punkty za 2000zł, a później za nie telewizor za 300zł, to nie widzę nic zdrożnego, nie licząc faktu, iż po kiego się tak bujać? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 01:28, balduran2 napisał:

Przecież za nim zalicytujesz musisz kupić jakieś tam punkty, które uprawniają Cię do udziału w licytacji - to jest ich główny zarobek.


Właśnie tak jest, ale są to i tak marne pieniądze. Ilość osób, które zakupiły tam sprzęt za grosze rośnie z dnia na dzień.
Heh :) Dobrze, że coś takiego powstaje - przynajmniej w normalnych sklepach odbije się to obniżkami cen.
PRzynajniej mam taką nadzieję :)

A tak BTW, to i tak się zdziwiłem spadkiem cen sprzętów AGD i RTV. Ten sam telewizor co rok temu kosztował 3tys, teraz kosztuje 1500
=_=
Kupowałem rok temu...

Dnia 26.12.2008 o 01:28, balduran2 napisał:

EDIT:

@sir dunin

Masz rację. Ilość osób współpłacących (partycypujących w aukcji) jest olbrzymia, więc pewnie i tak portalowi się to opłaca. Dobrze dla klientów ostatecznych, którzy płacą przysłowiowe 10 groszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 01:31, zamber1 napisał:

No to jeśli całość sprowadza się do tego, że kupujemy punkty za 2000zł, a później za nie telewizor za 300zł, to
nie widzę nic zdrożnego, nie licząc faktu, iż po kiego się tak bujać? ;]

Bez przesady...
200 takich punktów kosztuje 20 zł. Natomiast podbicie oferty (o 1, bądź 10 gr) kosztuje 1 punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 01:37, balduran2 napisał:

200 takich punktów kosztuje 20 zł. Natomiast podbicie oferty (o 1, bądź 10 gr) kosztuje
1 punkt.


No to czyli ostatecznie coś jest nie tak, skoro firma traci więcej pieniędzy niż zarabia z handlu...
Bo jakoś nie dociera do mnie fakt, że firma sprzedała komuś telewizor w stylu Telewizor LCD Sony KDL-40W4000 za 246,10zł skoro telewizor wart jest 3328-4848zł według nokaut.pl i ludzie pozabijaliby się by kupic go nawet za 3tyś, a co dopiero 300zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować