Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Ja kiedyś zbudowałem iglo z kumplem i potem mój pies w nim spał, bo było tam dość ciepło w porównaniu do tem na zewnątrz. A imprezkę można było by zrobić tylko max 3 osoby na ścisk wejdą i problem z prądem. :/

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 00:36, albinskia napisał:

... i problem z prądem. :/


Zawsze można przecież ognisko rozpalić. =]

W Wawce ponuro, szaro, ale na szczęście bez śniegu, więc nikt mi igloo pod blokiem nie będzie budował. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 00:36, albinskia napisał:

Ja kiedyś zbudowałem iglo z kumplem i potem mój pies w nim spał, bo było tam dość ciepło
w porównaniu do tem na zewnątrz. A imprezkę można było by zrobić tylko max 3 osoby na
ścisk wejdą i problem z prądem. :/

Pozdr.


Łee a mi nigdy nie wychodziły zawsze w połowie się zawalało a ja kończyłem przysypany hałdą lodu i śniegu.;/A co do pojemności to nam z kumplami udało się w 8 do standardowego wepchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja! Już mamy 2009 Rok xD

zamber1@
Powineneś się otworzyć na ludzi i pobudować sobie z kimś iglo. Można poznać wiele fajnych osób i w ogóle jest wesoło.
Ja to bym chciał jak mój tata na Syberje pojechać, bo wtedy było by można wybudować jakieś fajne iglo. Już mam nawet pomysł. Hol, a w nim wiklinowy stoliczek z lodu i potem cztery pokoje: Kuchnia, łazienka, salon i sypialnia. :)
Idę poszukać tematu o iglo, a jak nie będzie to możliwe ,że zostanę pierwszym głupcem co założy takowy. xD

Pozdrawiam.

Xsaw@
Bo my robiliśmy małe iglo, bo to miało być dla nas dwóch, psa i paru kotów, a małe to tańsze w utrzymaniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 00:41, Tokix napisał:

Zastanawiam się, kto tutaj jutro jako pierwszy napisze "Już mamy 2009 Rok" ;


Wiem, że na pewno nie bedę to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Humor się gdzieś ulotnił. W ogóle to nie bardzo chce mi się cokolwiek świetować, nie wiem nawet, czy cokolwiek jest do świętowania. Znajomi się porozchodzili, przyjaciel uciekł do Grecji... Nie wiem, czy nie przekonam rodzica, żeby zostać w domu, wtedy przy filmie i muzyce pogrążę się w nostalgii ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 00:46, albinskia napisał:

Powineneś się otworzyć na ludzi i pobudować sobie z kimś iglo.


Rozwaliło mnie to na łopatki. :D
Jednak wolę bardziej tradycyjne metody na "otwieranie się do ludzi", niż wspólne budowanie igloo. ;D
Ale dzięki za troskę o dobre samopoczucie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 00:46, albinskia napisał:

Ja! Już mamy 2009 Rok xD

Tobie już dziękujemy.
Fallstart . :D

Mateox86 No Ty na pewno tego nie napiszesz .
O tej porze, będziesz już pozamiatany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Igloo rządzi :> Mam dość sporą rodzinkę, i razem z kuzynostwem ulepiliśmy takie igloo-gigant z drzewem(!) w środku. Uwaga do środka wpakowało się 12 (prawie)dorosłych osób. Co do 2009 to postaram się być pierwszy, i tak jestem w domu, i nie będzie z kim się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci smutno, to zapraszam do mojego iglo. Tylko szybko rezerwuj miejsca bo jutro(dziś) może zrobić się komplet. Dwa koty, trzy psy i ktoś tam jeszcze już mają wykupione bilety. :) A jak chcesz coś wypić to szampana, bądź wino sam bierz. ^^

Pozdr.

Voii@
Jak jesteś sam to też zapraszam. :)

zamber1@
Nie ma za co. A wiesz co najlepiej poprawia samopoczucie ? Zapiekanki z śniegu zrobione w iglo. :) Gęba w niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2008 o 00:49, zamber1 napisał:

Jednak wolę bardziej tradycyjne metody na "otwieranie się do ludzi", niż wspólne budowanie
igloo. ;D
Ale dzięki za troskę o dobre samopoczucie. ;)


Taka metoda może być naprawdę ciekawa. Wyobraź sobie wspólne budowanie igloo przez mieszkanców jednego osiedla. A po zbudowaniu jest gdzie się na piwko ustawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 00:48, Mr.M napisał:

Ech... Humor się gdzieś ulotnił. W ogóle to nie bardzo chce mi się cokolwiek świetować,
nie wiem nawet, czy cokolwiek jest do świętowania. Znajomi się porozchodzili, przyjaciel
uciekł do Grecji... Nie wiem, czy nie przekonam rodzica, żeby zostać w domu, wtedy przy
filmie i muzyce pogrążę się w nostalgii ;x


Ja mam podobnie. Moja kuzynowa ekipa się ulotniła do akademików i rodzin a ja kibluje i pilnuje małej imprezki mojego brata o.O Ale w styczniu dwie osiemnastki i półmetek. Będzie się działo:>

Do oglądnięcia polecam The Fountain i Pi Aronofskiego. Filmy zrobiły na mnie mocne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2008 o 00:49, Tokix napisał:

Mateox86 No Ty na pewno tego nie napiszesz .
O tej porze, będziesz już pozamiatany :P


Nie tyle pozamiatany, co nie bedę miał dostępu do neta, chyba, że z komórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2008 o 00:51, albinskia napisał:


Voii@
Jak jesteś sam to też zapraszam. :)

>

Kurde, gdyby się tak dało... Wiesz gdzie leży Żywiec? Daaaleko. Wszędzie mam daleko. Może za 2 lata jak na studia wybędę to się zgadamy^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo taka gramowa akcja: ,, Budujemy iglo" To było by coś. Może gram.pl kiedyś zrobi konkurs na najładniejsze iglo. Trzeba do konsuli napisać i może coś zrobią. No i nagrody to mogą być np: zestaw małego Yetiego lub eskimosa, ośmio Malamutowy zaprzęg, Zestaw małego iglarza...

Voii@
Nie no spox, poczekam. :P a Żywiec jest bardzo, bardzo odemnie na południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2008 o 00:29, Xsaw napisał:

Cóż ja mam dokładnie taki plan na jutro,jakiś dobry film,Nocny Patrol i dobra ruska muza.:D


Tiaa... Tylko, że ja nie wiem, czy bym nie złapał jeszcze gorszej chandry, jakbym sam w domu został ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 00:59, albinskia napisał:

Albo taka gramowa akcja: ,, Budujemy iglo" To było by coś. Może gram.pl kiedyś zrobi
konkurs na najładniejsze iglo. Trzeba do konsuli napisać i może coś zrobią. No i nagrody
to mogą być np: zestaw małego Yetiego lub eskimosa, ośmio Malamutowy zaprzęg, Zestaw
małego iglarza...


To jest genialny pomysł. Można by też zrobić zimowy zjazd gram.pl i na nim przeprowadzić taką akcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować