Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2008 o 01:51, zamber1 napisał:

>(...)


SSSSpoko Progresywny mistrzu:P Kyussa pokonałeś? Toola słuchałeś? DeadsoulTribe czciłeś? Progressive rządzi w całym swoim wymiarze, i nie ważne czy z tekstami Gorana czy nie:P Zaprawdę powiadam Wam: Kto nie posłuchał nigdy czegoś progresywnego ten kawałek duszy swej bez powrotu stracił. \ZuO/ szatan i inne piekne rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili gram sobie z bratem ciotecznym we Frozen Throne''a po sieci (i po polsku... argh), włączył jakąś nudną mapkę RPG, fajniejsze było 3 Corridors Defence, czy jakoś tak. Na tej drugiej mapie zwyciężyliśmy po godzinie intensywnego rzezania nieumarłych i trollowych paskud :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 01:57, Voii napisał:

SSSSpoko Progresywny mistrzu:P Kyussa pokonałeś? Toola słuchałeś? DeadsoulTribe czciłeś?
Progressive rządzi w całym swoim wymiarze, i nie ważne czy z tekstami Gorana czy nie:P
Zaprawdę powiadam Wam: Kto nie posłuchał nigdy czegoś progresywnego ten kawałek duszy
swej bez powrotu stracił. \ZuO/ szatan i inne piekne rzeczy!


;D

Aczkolwiek to inny wymiar Progressu, niż ten o którym Ty myślisz, ale z racji swoich wysublimowanych muzycznych kubków smakowych, Tool czy Kyuss są mi znani, a Tool w szczególności, bo bardzo sobie ich twórczość cenię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2008 o 02:04, zamber1 napisał:


;D

Aczkolwiek to inny wymiar Progressu, niż ten o którym Ty myślisz, ale z racji swoich
wysublimowanych muzycznych kubków smakowych, Tool czy Kyuss są mi znani, a Tool w szczególności,
bo bardzo sobie ich twórczość cenię. :)


To spróbuj jeszcze DeadSoul Tribe i polskiego Riverside. A jak Tool to obowiązkowo A Perfect Circle - zwłaszcza 2 pierwsze płyty - też śpiewa tam Mynard Keenan. Smacznego:)

Idę spać bo jutro trzeba świętować. Do przeczytania w 2009 \m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 01:59, Skywalker560 napisał:

W tej chwili gram sobie z bratem ciotecznym we Frozen Throne''a po sieci (i po polsku...
argh)...


Znaczy co? wersja Pl się nie podoba? o_O
Dla mnie oryginalna wersja tak ssała bardzo, że po powrocie z UK, gdzie na nią byłem skazany, szybko pobiegłem do sklepu kupić wersje PL (pierwszą co miałem przed wyjazdem do UK oddałem koledze),tak brakowało mi idealnie pasujących głosów w swojskim języku.
Angielscy lektorzy to jakaś porażka w W3...

BTW. Dzięki za niezły pomysł...
Zainstaluje sobie zaraz, bo szmat czasu już nie grałem. ;]

Voii >>> Oczywiście A Perfect Circle jest mi dobrze znany.
Riverside też, choć wybiórczo niestety,a tego DeadSoul Tribe obczaję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie skończyłem grać w S.T.A.L.K.E.R.''a. Bardzo klimatyczna produkcja. Kilka razy podskoczyłem na krześle ze strachu jak zwiedzałem laboratorium X18. Miałem grać na słuchawkach, ale po pierwszym podskoku odstąpiłem od tego pomysłu. Świetny pomysł z tą areną. Naprawdę ciekawe te walki. Obecnie jestem na etapie dostarczenia barmanowi tych dokumentów z laboratorium X18, ale wykonałem już zadanie dla Handlarza (dokumenty wojskowe) i pomogłem Fanatykowi w obronie. Jestem 183 stalkerem na liście. Czy to jakiś powód do dumy, czy nie jest to wielkie osiągnięcie na tym etapie?
Kupiłem także Antologię Unreala (1 część + dodatek, 2 część, Unreal Tournament i Tournament 2004). W Media Expercie ten Unreal był ostatnim pudełkiem. Trochę dziwna sprawa z kupnem. Sugerowana cena wydawcy to 25.99 zł, na pudełku naklejona była cena 29.99, a ja wydałem 24.58. Nie żebym się obrażał ;) ale dziwne to trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 00:07, sir durin napisał:

> Nici z Sylwestra we Dwoje sam na sam...
To ci powiem, że nie jesteś sam, choć inicjatywa sylwka we dwoje nie była moja

No, no, współczuję Panowie :/ Za to ja idę z dziewczyną na imprezkę do kumpla w Krakowie, siedzimy tam do pierwszej lub drugiej, a później wracamy do pustego mieszkania mojej siostry w tymże samym mieście i kolejna część wieczoru to już sam na sam ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2008 o 02:22, Quatre napisał:

No, no, współczuję Panowie :/ Za to ja idę z dziewczyną na imprezkę do kumpla w Krakowie,
siedzimy tam do pierwszej lub drugiej, a później wracamy do pustego mieszkania mojej
siostry w tymże samym mieście i kolejna część wieczoru to już sam na sam ^_^


Ech... Widać niektórzy mają jeszcze fun w Sylwestra, ja się do tych ludzi nie zaliczam ;x Jednak COldplay nie wyratował i tak siedzę, rozmyślając, pogrążony w chandrze noworocznej... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 02:28, Mr.M napisał:

Ech... Widać niektórzy mają jeszcze fun w Sylwestra, ja się do tych ludzi nie zaliczam
;x Jednak COldplay nie wyratował i tak siedzę, rozmyślając, pogrążony w chandrze noworocznej...
;/


No ja się nie dziwię, że masz chandrę skoro takich smętów słuchasz na poprawienie humoru. :D
Posłuchałbyś Salamat lub Hiloola Moszika, a od razu w siódmym niebie byś był. =]

Jak się chce człowiekowi humor poprawić, to albo pije się pifo czy inną wódkę albo słucha dobrej muzyki, a nie jakichś białasów jęczących niczym koty w marcu za oknem. =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Que? Głosy są nieraz świetnie podłożone w angielskiej wersji, poza tym brzmi to naturalnie. Polski dubbing jest okropny :P. Chociaż nie jest aż taki zły, jak w Fallout Tactics (przy czym tam PL-ka była całkiem niezła, rozwalały mnie tylko słabe głosy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 02:32, zamber1 napisał:

jakichś białasów jęczących niczym koty w marcu za oknem. =D


Ekhm... Już wysyłam do ciebie armię Moherowych Szeregów ;P Killim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 02:34, Skywalker560 napisał:

Que? Głosy są nieraz świetnie podłożone w angielskiej wersji, poza tym brzmi to naturalnie.
Polski dubbing jest okropny :P. Chociaż nie jest aż taki zły, jak w Fallout Tactics (przy
czym tam PL-ka była całkiem niezła, rozwalały mnie tylko słabe głosy).


LOL :D

Oczywiście są gusta i guściki, ale twardo będę się trzymał tego iż do dziś W3 pozostaje jedna z najlepiej zdubbingowanych gier w historii Polskiej rozrywki komputerowej.
Natomiast głosy w wersji oryginalnej, to kompletny niewypał, a całą grę darowałem sobie po usłyszeniu Ilidana...

BTW.
Urok starszych tytułów, bezproblemowa instalacja całości zajęła jakieś 8 minut. :)

Mr.M >>> :D

Uważaj bo za mną stoją bojówki MoshiJihad. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 02:40, zamber1 napisał:

Natomiast głosy w wersji oryginalnej, to kompletny niewypał, a całą grę darowałem sobie
po usłyszeniu Ilidana...


Illidan ssie właśnie w polskiej wersji. Praktycznie wszyscy lektorzy ssą! :P

A tak w ogóle to po raz kolejny Aeron rozwaliła się Sabrą o mój frachtowiec Otana przy dokowaniu, la cholera! Jakbyście nie wiedzieli - o X-Wing: Alliance mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cytując . ,,w moherowym berecie będzie lepiej na świecie"
i jeszcze słowa leppera wystąpiliście tutaj w pięciu i zatańczyliście bekdanca (jak to powiedział) tak zwany taniec na głowie.

Atakują klony będą na miliony wersja animowana teledysku z piosenką oczywiście

http://pl.youtube.com/watch?v=wvGIJfq-lQo&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 02:32, zamber1 napisał:

No ja się nie dziwię, że masz chandrę skoro takich smętów słuchasz na poprawienie humoru.
:D
Posłuchałbyś Salamat lub Hiloola Moszika, a od razu w siódmym niebie byś był. =]

E tam! Na poprawę humoru tylko Arka Satana ^_^ Pamiętam jak się uczyłem do egzaminów w Dijon, już mi się strasznie nie chciało wkuwać, zapuszczałem sobie Wina Satana albo inny hit Arki i od razu miałem energie i chęć do dalszej nauki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 02:51, Quatre napisał:

E tam! Na poprawę humoru tylko Arka Satana ^_^ Pamiętam jak się uczyłem do egzaminów
w Dijon, już mi się strasznie nie chciało wkuwać, zapuszczałem sobie Wina Satana albo
inny hit Arki i od razu miałem energie i chęć do dalszej nauki :D


Śmieszy i bawi tylko za pierwszym razem.
Później już tylko żenuje...
Taka moja opinia. :)

A wracając do W3 jeszcze...
Na serio nie wiem, jak ta gra mogła się graficznie nie podobać ludziom wtedy gdy się ukazała, skoro ona nadal wygląda całkiem przyzwoicie. ;]

20081231030438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 03:04, zamber1 napisał:

A wracając do W3 jeszcze...
Na serio nie wiem, jak ta gra mogła się graficznie nie podobać ludziom wtedy gdy się
ukazała, skoro ona nadal wygląda całkiem przyzwoicie. ;]


Moim skromnym zdaniem, to nie była kwestia tego, że W3 był brzydki wizualnie. Tego nie można mu absolutnie zarzucić. Niektórym po prostu nie przypadła do gustu cukierkowa grafika w stylu Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 03:04, zamber1 napisał:

A wracając do W3 jeszcze...
Na serio nie wiem, jak ta gra mogła się graficznie nie podobać ludziom wtedy gdy się
ukazała, skoro ona nadal wygląda całkiem przyzwoicie. ;]

Grafika w Warcraft 3 jest paskudna i była taka od samego początku.
Śmieszy i bawi tylko na początku, a później to już tylko żenuje... Takie moje zdanie ^_^ W ogóle to W3 wygląda jak jakaś Darwinia, znaczy same klocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta.

Kiedyś zobaczyłem screena na gram.pl i pomyślałem sobie "Ale ta gra się zestarzała!". Ale oni chyba na low details grali, bo nie tak dawno temu zagrałem sobie ponownie, po dłuuugiej przerwie. I to, co zobaczyłem nadal mi się podobało i podoba. Owszem, gra jest trochę kanciasta, ale cieszy oczy. Przynajmniej moje, ale ja to jestem przypadek specjalny :P. Swoją drogą klimat środkowego Kalimdoru jest nadal genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować