Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2009 o 00:51, Madoxx napisał:

>/.../
Ja tam zawsze budzę się w nieodpowiednim momencie, albo wręcz przeciwnie.


Hmmm to trochę głupie stwierdzenie, bo albo sie budzisz we właściwym momencie albo nie- więc albo albo i nie zawsze co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 03:00, Buhahahahaha napisał:

Hmmm to trochę głupie stwierdzenie, bo albo sie budzisz we właściwym momencie albo nie-
więc albo albo i nie zawsze co nie?

No i widzisz... Błąd.
Bo kiedy śni mi się coś fajnego i chciałbym, żeby to zostało to zawsze się budzę.

Zaś jak śni się jakiś koszmar to za nic nie mogę się obudzić. Z reguły musi coś się stać - najczęściej własna śmierć... Jak np. ostatnio. Uciekam sobie sam nie wiem przed czym i nagle za mną wpada samochód na drogę (po tym jak wpadł w poślizg) i rozjeżdża mnie bokiem oO,

A i zawsze... Nie kojarzę dobrego snu, który doszedł by do punktu kulminacyjnego. Tak samo jak nie kojarzę, żeby obudził się zanim stanie się coś złego w koszmarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia, ja mam tak samo, jak ostatnio miałem taki fajny sen że latałem na jakimś odrzutowcu-balonie-latawcu :D to jak przyszła moja kolej na kierowanie tą diabelską maszyną to sie obudziłem a na zegarku byla 14 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże ... czy ja nie powinienem teraz spać ?
Przecież za dwie godziny wstaję do pracy. O_O
A tak BTW, jako że w zasadzie jest to pierwszy mój post o tak wczesnej porze :-P (i w ogóle w tym temacie, for the matter :-)), pragnę pozdrowić wszystkich tu obecnych ... tych wyspanych i tych niewyspanych jak również tych, co to właśnie przecierają oczy lub ziewają czytając ten post. :-)

Good night, sleep tight, dream of bedbugs tonight. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 04:28, Dann napisał:

Boże ... czy ja nie powinienem teraz spać ?
Przecież za dwie godziny wstaję do pracy. O_O


Chyba powinieneś :P

Dnia 06.02.2009 o 04:28, Dann napisał:

A tak BTW, jako że w zasadzie jest to pierwszy mój post o tak wczesnej porze :-P (i w
ogóle w tym temacie, for the matter :-)), pragnę pozdrowić wszystkich tu obecnych ...
tych wyspanych i tych niewyspanych jak również tych, co to właśnie przecierają oczy lub
ziewają czytając ten post. :-)

Good night, sleep tight, dream of bedbugs tonight. :-)


Ja nie ziewałam czytając ten post :P
Witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoł, piątkowa noc, a nikt nie ma ochoty wypowiedzieć się w tym temacie... :P
Dawno tu nie zaglądałem... Widzę, że zamber1, częsty bywalec tego wątku, również zamilkł na kilka dni... Szkoda. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no w sumie ja na serwis wrocilem po kilku miesiącach przerwy i myslałme ze tutaj jakąś dyskusję spotkam a tu cicho :p
widoccznie kryzys gospodarczy dosięgnał prostych obywatlei i kazdy zamiast sieedzieć przed komputerem dorabia sobie na nocna zmiane w jakiejś fabryce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 00:53, xbit71 napisał:

Łoł, piątkowa noc, a nikt nie ma ochoty wypowiedzieć się w tym temacie... :P
Dawno tu nie zaglądałem... Widzę, że zamber1, częsty bywalec tego wątku, również zamilkł
na kilka dni... Szkoda. ;]


Dzisiaj już jestem obecny bo wstałem o 19stej, a wczoraj nie miałem zbytnio czasu na nocne spamowanie. ;D

Właśnie jestem na etapie zastanawiania się co zrobić z dzisiejszą nocą...
Na TV4 zaraz ekstra film się zacznie, ale oglądałem go chyba z 5 razy i nie wiem czy mam na niego ponowną ochotę.
Tak czy siak, polecam tym, którzy jeszcze go nie oglądali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 01:03, zamber1 napisał:

Tak czy siak, polecam tym, którzy jeszcze go nie oglądali. :)

Mogę spytać, jak brzmi tytuł tego filmu? Nie mam najnowszej gazety z programem - tata "Telewizyjną" wziął do pracy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 01:09, xbit71 napisał:

> Tak czy siak, polecam tym, którzy jeszcze go nie oglądali. :)
Mogę spytać, jak brzmi tytuł tego filmu? Nie mam najnowszej gazety z programem - tata
"Telewizyjną" wziął do pracy. :P


Gazety nie masz, ale od czego masz internet. ;D

http://www.tv4.pl/tv4_programWiecej_20143/Zolnierz_najemny.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

film może i byc ciekawy ale na moje nieszczeście nie posiadam stacji TV 4 wiec bede musial poczekac az bedzie on ndawany na jkis publicznych kanalach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 01:17, patryk-1992 napisał:

film może i byc ciekawy ale na moje nieszczeście nie posiadam stacji TV 4 wiec bede musial
poczekac az bedzie on ndawany na jkis publicznych kanalach :/


Kiedyś go chyba na dwójce widziałem albo na TVP3.
Zabawny film, zresztą jak praktycznie każdy z Budem Spencerem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypij Tiger energy drink, mnie zawsze usypia :)
No i oczywiście książki J.K. Rowling, czyli harry potter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o napoje, to pomijając alkohol ^^ jakoś mnie morzy po kawie. :P Ale dość dużo osób to ma, więc dziwnu nie jestem. :]
Cóż, przy książce usnąłem 2 razy w życiu, raz przy Robinsonie Cruzoe i Władcy Pierścieni, bynajmniej dlatego, że były nudne, po prostu zaczytałem się w łóżku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 02:43, Andrij napisał:

Swoją drogą, zna ktoś jakiś sposób na bezsenność? :P


Włącz Guild Wars, pograj trochę na Allience Battle (takie PvP), a gwarantuje, że odechce ci się czegokolwiek :P Sama gra jest ok (pisze to osoba niegrająca od września :P) , ale po dzisiejszym, zakręconym dniu, to jednak za dużo... Chyba się jednak położę do łózka, branoc :)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy robinsonie cruzoe też kiedyś usnąłem, pierwszy raz w życiu zasnąłem w pozycji siedzącej :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 02:43, Andrij napisał:

Swoją drogą, zna ktoś jakiś sposób na bezsenność? :P



Bleh... Znam parę, ale mojej rekomendacji nie dostaniesz. Żaden mi nie pomógł.

1. Oczyszczanie umysłu.
Oczywiście wypadałoby najpierw ten umysł mieć, w innym razie nie mamy co czyścić. Generalnie chodzi o to, aby wyzbyć się wszelkich myśli (nie mieni Ci się w oczach, wszystkich bez wyjątku, wyjmuj tę rękę ze spodni). Jak to zrobić? A skąd mam kuffa wiedzieć. Gdybym wiedział, już bym leżał w łóżku.

2. Zanudź się na śmierć.
Metoda ryzykowna, jednak skuteczna. Jeśli nie umrzesz, bardzo prawdopodobne, że będziesz spał jak suseł. Nudę można wywołać na wiele sposobów. Jedną z najpopularniejszych taktyk jest wypożyczenie wszystkich odcinków "Mody na Sukces" (uwaga: koniecznie kasety VHS) z zamiarem ich obejrzenia. Jeśli jakimś cudem niosąc je do domu, pod wpływem ciężaru nie stracisz przytomności, pewnym jest, że zaśniesz przed narodzinami Ally Forrester.

3. Liczenie baranów.
Mało kto wie, że pierwotnie system ten miał na celu wprowadzenie nieszczęśnika w stan głębokiej hipnozy. Po dostatecznie uporczywej terapii, ów nieszczęśnik pozyskiwał świadomość barana. Obecnie, technika ta już nie jest skuteczna. Naukowcy szukając spiritus movens takiego stanu rzeczy, podają dwie możliwości: a) Zbaranieliśmy wszyscy b) Na drodze ewolucji organizm nasz wytworzył skuteczny system obronny. Drugi wariant wydaje się bardziej możliwy, gdyż dzisiejsze testy wykazują pewną prawidłowość: Testerowi zawsze kończą się barany.

4. Pie*dolnij się młotkiem w łeb. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować