Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Może nie wniosę wiele do tematu, ale w moim przypadku książka Piekary "Młot na Czarownice" zdecydowanie wygrała z myszką :).
PS: Żeby jednak zostawić jakiś miły akcent po sobie przed czytaniem/spaniem, coś bardzo starego ale mnie osobiście dalej śmieszy :P.
http://deser.pl/deser/1,83452,5434355,Wkurzona_milosniczka_TV_Trwam_dzwoni_do_TP_SA.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Fetor nasilał się

Dnia 08.03.2009 o 01:32, s2nto napisał:

coraz mocniej stąd też moja chęć podzielenia się tymi informacjami z wami. :)


A to gratuluję udanej imprezy. Sam wróciłem raptem parę godzin temu z podobnej ''posiadówki''. Paluszki, czipsy... czyli wyżeranie zapasów do upadłego. Oczywiście nie może się to równać z waszą szampańską imprezą w dosłownym znaczeniu tego słowa. Tak więc podziękuję za podzielenie się jakże wspaniałą i jakże odrażającą informacją na temat tej wspaniałej dżamprezy.

A tak btw: nie potruliście się czasem jedzeniem własnej produkcji ? : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 01:36, Morris12 napisał:

A tak btw: nie potruliście się czasem jedzeniem własnej produkcji ? : D


Marcin jest miłośnikiem kuchni, facet podjada kiedy tylko może. Stąd też pomysł aby zrobić pierogi na obiad, na podwieczorek racuchy z drzemem i bitą śmietaną utworzoną poprzez zbicie białka i żółtka z jajka. W opozycji stała para zakochanych misiów którzy postawili sobie za zadanie upichcenie udka z ziemniaczkami. Czlowiek-plecak wolał zażerać się chipsami różnych smaków, a na końcu administracyjny robił frytki nie używając do tego tłuszczu, co osobiście zaskoczyło mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 01:45, s2nto napisał:

Czlowiek-plecak wolał zażerać się chipsami
różnych smaków, a na końcu administracyjny robił frytki nie używając do tego tłuszczu,
co osobiście zaskoczyło mnie. :)


Zaskoczeniem jako takim to nie powinno być. Jak frytki mrożone to i w mikrofali idzie zrobić, ba a nawet ugotować (sprawdzałem, smak trochę się zmienia). Frytki to danie uniwersalne :). Hah, aż mi smaka narobiłeś swoimi opowieściami kulinarnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 01:49, Morris12 napisał:

Zaskoczeniem jako takim to nie powinno być. Jak frytki mrożone to i w mikrofali idzie
zrobić, ba a nawet ugotować (sprawdzałem, smak trochę się zmienia). Frytki to danie uniwersalne
:). Hah, aż mi smaka narobiłeś swoimi opowieściami kulinarnymi.


Dobrze, że troche mniej wspominałem o wódce/browarach/winie bo później by było że rozpijam młodzież. :D

BTW... [joke]
Babcia prosi Jasia:
-Jasiu zaaplikuj mi prosze tego czopka - po czym pochyla się wystawiając zada. Na co Jasiu
- Babciu ale mam włożyć go w tą czarną dziure czy nakarmic indyka?

Umarłem jak to usłyszałem, a jeszcze gorzej było jak chciałem to sobie wyobrazić... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 01:57, s2nto napisał:

Dobrze, że troche mniej wspominałem o wódce/browarach/winie bo później by było że rozpijam
młodzież. :D


Czy ja wiem... młodzież rozpija się i tak bez niczyjej pomocy. Tak więc nawet do tego ręki nie musiałbyś przykładać.
Co do żartu, aj ! Paść... padłem (jako tako). Ale ten widok utkwi mi na trochę w pamięci.

I taki joke ode mnie na rozweselenie:
Polak, Rusek i Niemiec chcą przejść przez przejście graniczne do Francji (wiadome... strefa ''szengen'' itd.). A tu zatrzymuje ich diabeł. Oczywiście wymyśla jakieś niedorzeczne zadanie, a turyści niewiadomego pochodzenia podejmują się go:
- Jeśli rozśmieszycie mojego konia, przepuszczę was.
Pierwszy idzie Rusek. Upija się, stroi jakiś głupie miny przed koniem. Ten nic.
Drugi idzie Niemiec, opowiada słynny dowcip o: "Polaku, Rusku i Niemcu". Koń dalej stoi jak stał.
Pozostał Polak, ostatnie koło ratunkowe grupy... Podchodzi do konia. Okrąża go raz, drugi, trzeci. Kuca przy jego tylnej części ciała. Przygląda się dobrze. Wstaje i szepcze coś koniowi do ucha. Ten zaczyna tarzać się ze śmiechu po ziemi.
- Możecie przejść. - wypowiada zdesperowany Diabeł.
Mija trochę czasu, cała grupka wraca. Znów zatrzymuje ich Diabeł. Wyskakuje z kolejnym niedorzecznym zadaniem.
- Przepuszczę was, jeśli sprawicie by ten koń przestał się śmiać.
Podchodzi Rusek. Upija się i uderza go między oczy. Koń rży dalej.
Podchodzi Niemiec. Wyjmuje butelkę piwa i podaje koniowi pod pysk. Koń rży dalej.
Podchodzi Polak. Okrąża konia raz, drugi, trzeci. W końcu podchodzi do niego, mija chwila. Koń stoi dęba !
Diabeł przepuszcza wszystkich, ale w końcu opanowuje zdziwienie:
- Ty Polak. Coś zrobił, że koń się roześmiał?
- Powiedziałem, że mam większą ''pytę'' od niego.
- A co zrobiłeś, że przestał się tak śmiać?
- Pokazałem mu.

Enjoy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aliens to kozak bez zastrzeżeń. ;]
Ile razy bym go nie oglądał, to za każdym podoba mi się tak samo. :D

Aż chyba przypomnę sobie podręcznik do Aliens RPG i na następnej sesji zrobię niespodziewankę graczom i dam im postrzelać z M41A nieco do gromadki Ksenomorfów. ]:>

Niby powinienem już spać, ale jeszcze rundkę trzeba zrobić po jakichś www. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2009 o 02:13, Morris12 napisał:

Enjoy.

Genialne zią! :D Roześmiałem się nieźle, ale teraz pędze, do szkoły trza wstać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt się dziś nie wypowiedział w tym temacie? Jestem zdziwiony. :P
W końcu udało mi się wstać o wpół do szóstej. Zwykle na bieganie chodziłem o dziewiątej, dziś robię wyjątek. :D Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 05:46, zamber1 napisał:

A niby kto miałby tu się wypowiadać?
Sam do siebie pisać przeca nie będę...

]:>


Skoro niektórzy potrafią zagrać ze sobą w pokera albo w chińczyka. To czemu by nie pisać samemu do siebie ;).
A tak na poważnie to oczywiste jest, że w tygodniu mniej osób zarywa noc :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 00:06, Morris12 napisał:

A tak na poważnie to oczywiste jest, że w tygodniu mniej osób zarywa noc :P.


Ogólnie mało tutaj osób "zarywa noc"... ;]

Ugh.
Właśnie planuję jakby tu spędzić resztę nocy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam relaksować się przy muzyce Bucketheada, dopóki moja ''bezsenność'' nie ustąpi ;) Btw. polecam kawałek ''Sail on Soothsayer'', jeśli lubisz awangardę ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ramach testu nowego gg słucham sobie Open.FM "Jazz". Całkiem niezłe kawałki lecą.

Ps. chociaż czasami popem zalatuje a nic bardziej znanego w ucho mi nie wpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,witam. Zainstalowalem ostatnio Wiedzmina. I chce się o coś spytać ( na temacie o Wiedzminie nikt nie odpowiadał). Mianowicie, jestem w drugim akcie, a dokładnie skończyłem śledztwo oskarżając Kalkensteina, a on od tamtego czasu nie chce ze mną gadac, a z tego co wiem to żeby zdobyć wszystkie sefiry muszę potem z nim porozmawiać. Więc, co muszę zrobić by ze mną znowu rozmawiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 01:05, Kamexo2 napisał:

Nigdy mnie za bardzo czysty jazz nie kręcił, bardziej muzyka gitarzystów inspirowanych
jazzem :P


A mnie jazz kręci w każdym wydaniu. Powoli zaczyna mnie wku... rzać ta stacja. Pora zajrzeć na hdd i odświeżyć np. Chrisa Botti :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 01:00, Kamexo2 napisał:

Ja zamierzam relaksować się przy muzyce Bucketheada, dopóki moja ''bezsenność'' nie ustąpi
;) Btw. polecam kawałek ''Sail on Soothsayer'', jeśli lubisz awangardę ;>


Przeciwnikiem gitarowego rzępolenia nie jestem, ale nie odnajduje w takich dźwiękach niczego ciekawego zazwyczaj.
Wole pozostać zatem, jak na razie przy VNV Nation. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować