Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2009 o 00:10, maciekstaar napisał:

Hej, poniedziałek ma już 10 minut a nikt się nie odzywa?
Skandal! :)

Co tam u was słychać?

Cisza i spokój.... Nie wiem czy taka odpowiedź Cię satysfakcjonuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 04:30, Cirno napisał:

Obejrzyj Code Geass, a jak widziałeś, obejrzyj School Days.


Pierwszy odcinek CG obejrzałem wczoraj, nie podoba mi się. Zacząłem Clannad. Fajne.

@Maciek: Następnej nocy przyjeżdża z Francji ciotka, kuzynka i jej chłopak. Fajnie, bo całą trójkę lubię. Teraz oglądam film Jona Lajoie, te których jeszcze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się zdziwiłem, że nikt nie piszę...Toć są wakacje, ja zupełnie nie ogarniam jaki jest dzień, a czasem nawet miesiąc. Ludzie, są wakacje ! :D

Co do ,,Co tam u was słychać", to nudno, zmęczonym jam jest :P.

Mith: Jon Lajoie owni ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 00:23, Metal-jestem napisał:

Co tam u was słychać?
Cisza i spokój.... Nie wiem czy taka odpowiedź Cię satysfakcjonuje :D


Heh... no u mnie też. Na szczęście, bo po tej godzinie to właśnie ciszy i spokoju się spodziewam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 00:10, maciekstaar napisał:

Co tam u was słychać?


To co zwykle,kompletna cisza.Wszyscy w domu już dawno śpią,a ja wpadłem no chwilę na forum po kolejnym wyskoku do windowsa podczas gry w Sacreda.Szczerze mówiąc coraz bardziej denerwuję mnie ta wersja z CDA.Nawet z premierówką nie miałem tylu dziwnych problemów technicznych co z tą niby już połataną wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 00:41, raven91 napisał:

To co zwykle,kompletna cisza.Wszyscy w domu już dawno śpią,a ja wpadłem no chwilę na
forum po kolejnym wyskoku do windowsa podczas gry w Sacreda.Szczerze mówiąc coraz bardziej
denerwuję mnie ta wersja z CDA.Nawet z premierówką nie miałem tylu dziwnych problemów
technicznych co z tą niby już połataną wersją.


Ta... ja mam sklepową wersję i to samo ciągle... no cóż. Trza ścierpieć, jak się chce grać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 00:24, Mithrandir napisał:

Pierwszy odcinek CG obejrzałem wczoraj, nie podoba mi się. Zacząłem Clannad. Fajne.


Yważąj drugi sezon to bomba, śmiej się póki jest z czego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 00:44, maciekstaar napisał:

Ta... ja mam sklepową wersję i to samo ciągle.

Ja w domu mam premierową podstawkę i ta śmiga bezproblemowo.
>Trza ścierpieć, jak się chce grać. :)
Oj chce się chcę :) Nie ma to jak postrzelać sobie z działa w tłumy wrogów grając krasnoludem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 00:51, raven91 napisał:

> Ta... ja mam sklepową wersję i to samo ciągle.
Ja w domu mam premierową podstawkę i ta śmiga bezproblemowo.
>Trza ścierpieć, jak się chce grać. :)
Oj chce się chcę :) Nie ma to jak postrzelać sobie z działa w tłumy wrogów grając krasnoludem.

ja tam nabiłem 30 lvl, i się wkurzyłem na grę, gdy nauczyłem się rzucaniem broni, rzuciłem swój świetny topór i go nigdy nie odzyskałem, chlip chlip :*(. No i na tym się skończyła na tym moja przygoda z tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 00:45, Ichibanboshi-kun napisał:

Yważąj drugi sezon to bomba, śmiej się póki jest z czego ;)

Ohayo Ichi-nii. Przyznam, że bomba.. hyh. Właśnie skończyłem oglądać ostatni odcinek i jestem pod wrażeniem.

Odnośnie Sacred. Nie mam go z CDA, ale premierówkę i śmiga bezproblemowo. Jednak warto zainwestować nawet te 20 zł w samą grę, niż pismo z grą, która "ledwo działa".

Hah, no i nie mam co robić przez resztę nocy, skoro obejrzałem Code Geass. Może jakieś propozycje, czym by się tu zająć?

Cirno
Dziwne, nieprawdaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 01:06, maciekstaar napisał:

> A słyszał ktoś o takim serialu? Bo nigdzie tego nie widziałem:
>
> http://film.wp.pl/idGallery,5096,idPhoto,143374,galeria.html?ticaid=18749

Coś się obiło o uszy, ale generalnie nigdy tego nie widziałem...



Szukałem gdzie się dało i w Polsce nigdzie o tym nie ma a tematyka mnie ciekawi gdyż The Shield obejrzałem z zapartym tchem do ostatniego odcinka;) Eh, takiego zakończenia to jeszcze w żadnym serialu nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 01:06, Cirno napisał:

Obejrzyj School Days, to jest świetne anime, po nim już nigdy nie spojrzysz na Anime
pod tym samym kątem :D


Ołki, połki. Mam taką nadzieje, bo po Code Geass czuję niedosyt. Cały czas mam ochotę na więcej i więcej. A jeszcze zaległe One Piece (manga) czeka na mnie. Ohh... kiedy ja się za to wszystko zabiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 00:58, Morris12 napisał:

Ohayo Ichi-nii. Przyznam, że bomba.. hyh. Właśnie skończyłem oglądać ostatni odcinek
i jestem pod wrażeniem.

Ohayo mój drogi, to od 7 - 12 rano ;) Teraz Konbawa Morris - kun :)
To zrób tak jak poleca Ci lam, obejrzyj school days :3
Bo ma rację w 100%, po tym nikt Ci nie wmowi ze czarne jest czarne

Dnia 27.07.2009 o 00:58, Morris12 napisał:

Odnośnie Sacred. Nie mam go z CDA, ale premierówkę i śmiga bezproblemowo. Jednak warto
zainwestować nawet te 20 zł w samą grę, niż pismo z grą, która "ledwo działa".


Sacred.. Słaba pozycja, gralem grałem i jakieś takie.... A net gorzej zczitowany niż open bn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 00:46, Cirno napisał:

Jak możesz po pierwszym odcinku określić czy dana seria Ci się podoba 0o <facepalm>


Po prostu pierwsze wrażenie średnie. Może kiedyś się zmuszę i obejrzę pozostałe odcinki. Ale to raczej nie moje klimaty. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 01:09, Mithrandir napisał:

Po prostu pierwsze wrażenie średnie. Może kiedyś się zmuszę i obejrzę pozostałe odcinki.
Ale to raczej nie moje klimaty. Zobaczymy.

W pierwszym odcinku nie dzieje się akurat tak wiele, więc nie dziwie się, że "nie przekonałeś się do tego anime po nim". Sam zmusiłem się do obejrzenia końcówki (niestety). Nie miałem już siły do Lelou, bo skurczybyk zaczął mi się nie podobać (ta... zlinczujcie mnie). Ale spokojnie mogę polecić tą pozycję. Na pewno nie będziesz żałował czasu jaki poświęcisz na oglądanie.

Ichibanboshi-kun
Wiem, wiem. Ale dla mnie poranek zaczyna się właśnie teraz (tj. godzina 7 rano = północy). Ale dziękuję za poprawienie mnie :). School Days już na mnie czeka. 12 odcinków. Niby mało, ale obaj zachwalacie... no dobra. Nie marudzę, tylko obejrzę. Ot co ! W końcu nie liczy się ilość, a jakość. To chyba każdy wie doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować