Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Jaki suchar ?
Nic nie wiem o żadnym sucharze!
Arr ten linkzord, no tam z tego co widzę opisują najnowsze odcinki co wychodzą, ale nie wiem po co sobie psuć spoilerami zabawę :P
A właśnie, mówiłeś że podobała Ci się azumanga, w takim razie obejrzyj Pani Poni Dash, taka azumanga która jest zabawna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 00:59, Taikun napisał:

Pfff tam Radom i samoloty ... będzie na tym Erszołie ta modelka co reklamuje Cisowianke
? :)


Nie wiem Taikunie, ale stadko niewiast uroczych pewnie się pojawi i to nie małe, więc jak chcesz którejś pokazać "orła cień", to wpadaj śmiało. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 01:01, meryphillia napisał:

Nie wiem Taikunie, ale stadko niewiast uroczych pewnie się pojawi i to nie małe, więc
jak chcesz którejś pokazać "orła cień", to wpadaj śmiało. ;D


Jakiego oreła? Jastrzębia! Lepszy bo nasz prawdziwie polski, a nie polsko, niemiecko, hamerykański wyświechtany oreł ;)

Do Radomia mam za daleko, a szkoda by jakbym miał bliżej to pewnie dla F16 bym pojechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 01:08, Cirno napisał:

Nie Jastrzębia, a Jaszczompa, tak przynajmniej go Pani Prezydentowa ochrzciła ;D

Aha.

edit: tzn. mhm . sry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nocdobra. ;) Dopiero przed chwilka podpiąlem kompa, bo był odłączony jak robiłem VPN''y aby obejśc blokadę regionalną na xboxie. Mapki wymiatają. ;] Hmmm... z tego co widzę, to już wszyscy poszli lulu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 02:00, Albii napisał:

Hmmm... z tego co widzę, to już wszyscy poszli lulu. ;p


Wypadałoby się wyspać przed dzisiejszym show, ale jak to cholera zrobić, jak bezsenność nie pozwala? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Jakim szoł ? Sorki za braki w wiedzy, dzisiaj praktycznie cały dzień byłem od neta odłaczony, znaczy byłem podłączony, lecz na starym kompie który normalnie się tnie, gdy się ściąga mapki do girsów na IP z USA, to trochę godziwie korzystać z internetu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie kręci, lecz gdybym miał okazję to bym chętnie wpadł na taki szoł... ajrszoł. ;]

Idę chyba coś zjeść, dzisiaj jedynie spaghetti na obiad, a na kolację kawałek tortilii z donalda, no i w między czasie paczka petitków w czekoladzie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 02:21, Albii napisał:

Mnie to nie kręci, lecz gdybym miał okazję to bym chętnie wpadł na taki szoł... ajrszoł.
;]


Kręci, czy nie, bardzo miło spędzony czas, no a ryk samolotów na długo pozostaje w pamięci. ;)

Dnia 29.08.2009 o 02:21, Albii napisał:

Idę chyba coś zjeść, dzisiaj jedynie spaghetti na obiad, a na kolację kawałek tortilii
z donalda, no i w między czasie paczka petitków w czekoladzie. ^^


Nie ma to jak zdrowa żywność, nie? ;)
Też wczoraj szamałem spagetti... Kto by pomyślał, że Polak zamiast jakiejś golonki czy innego narodowego świństwa tłustego, będzie się żywił "Włoszczyzną". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 02:41, Blu napisał:

> Nom
A na irca to już nie masz jak wejść?
Jak zjazd?

Patrz pierwsza opcja ankiety na moim GSie z tym, że zwielokrotniona wielokrotnie :P - Magi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 02:46, Fillbacca napisał:

Patrz pierwsza opcja ankiety na moim GSie z tym, że zwielokrotniona wielokrotnie :P -
Magi

Tak trudno sie tam przelogować? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 02:53, Blu napisał:

> Patrz pierwsza opcja ankiety na moim GSie z tym, że zwielokrotniona wielokrotnie
:P -
> Magi
Tak trudno sie tam przelogować? :D

Tak :D - Fillbacca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować