Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Chlip chlip... ;(

Ale paskudny obraz za oknem...
Oby tylko te paskudna kurtyna chmur podniosła się wyżej. :F

Ale i tak nic mi nie zmąci humoru, aż zaraz jeszcze radośniejsze czilałty sobie puszczę w odtwarzaczu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 05:20, meryphillia napisał:

Chlip chlip... ;(

Ale paskudny obraz za oknem...
Oby tylko te paskudna kurtyna chmur podniosła się wyżej. :F

Ale i tak nic mi nie zmąci humoru, aż zaraz jeszcze radośniejsze czilałty sobie puszczę
w odtwarzaczu. :)


E tam ja lubię pochmurną pogodę, jeśli miałbym brać urlop to albo w ziemie albo w taką pogodę.
A tak w ogóle to wczoraj zapowiadali dzisiejszą pogodę jako "słoneczną i ciepłą". Hmmm... buehehehe. Pewnie prezenterzy pogody mają teraz "nieciekawie" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 00:41, SpecShadow napisał:

E tam ja lubię pochmurną pogodę, jeśli miałbym brać urlop to albo w ziemie albo w taką
pogodę.
A tak w ogóle to wczoraj zapowiadali dzisiejszą pogodę jako "słoneczną i ciepłą". Hmmm...
buehehehe. Pewnie prezenterzy pogody mają teraz "nieciekawie" :]


Jak zawsze, w innym kraju prognozy pogody tak często się nie mylą, raz w USA wręcz powiedzieli, "It will rain in the downtown in about 5 minutes". 5 Minut minęło i padało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. A ja spędzam noc jak noc - troszkę przed kompem, troszkę przed xboxem. Ale przed chwilą się bardzo zdziwiłem, jak spośród mojej składanki zaczęli lecieć sami Beatlesi ;d Znaczy nie, że nie lubię - lubię, ale tak dawno ich nie słyszałem, że... ;d
We all live in a yellow submarine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

infamous ... infamous ... infamous ... suker punch wcisneli w tą grę jakieś cyber dragi bo cholernie ciężko się od niej oderwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilką skończyłem z Diverso męczyć Girsy 2. Usuniętą scene w Co-opie zaliczyliśmy, trochę w trybie anex na dwóch pierwszych mappackach, kilkanaście rund hordy na różnych dodatkowym mapkach z Dark Corners itd... Zaraz pewnie udam się na północ do krainy snu, bo jutro trzeba rano wstać.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajć. Przegrzebuję internet w poszukiwaniu dobrego telewizorka do salonu (prośba ojca - nie wypadało odmawiać) i tak szperam, szperam, szperam... nic ciekawego nie mogę znaleźć. Uparł się staruszek na pewien model Philipsa. Czas leci, dlatego poszukuję dalej informacji na temat tego elcedeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Prawie zaraz bym zasnął, a tu nagle na cały pokój słychać chrapanie brata. O dziwo, lato, a my mamy katar, to jeszcze gorzej. A ogólnie - nie chce mi się wracać do szkoły. Dobrze chociaż że plan lekcji nie jest zryty. A u was jak szkolne sprawy ? Śpicie już ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 02:25, Cirno napisał:

I jak było na tym radom air show ?


No, ciekawe, bo nawet miałem iść (znaczy, miałem taką propozycję złożoną :P ), ale sobie odpuściłem :) Jakoś nawet nie za specjalnie żałuję chyba :)
Ech, kolejna noc zleciała na słuchaniu Sigur Rós i przeglądaniu ich płytek... Jutro zamawiam wreszcie wszystkie odkładane CD, trochę kasy poleci, ale i tak nie mogę się doczekać <3 Miłej nocy Wam życzę, odsłucham jeszcze Hoppipollę i idę spać, w końcu już ciut późno :)

Pozdrowienia,
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 00:05, PawelSuzuki napisał:

dziś poniedziałek,ciekawe czy przyślą mi klocki hamulcowe...było by pięknie cudownie
i fantastycznie ;D


przypomniałeś mi że muszę jutro na przegląd jechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 02:25, Cirno napisał:

I jak było na tym radom air show ?
Bo z rana trochę padało ;D


To nie było Airshow tylko Rainshow...
Szczegóły na gramsajcie. ;)

Wczoraj specjalnie pędziłem i parłem na kasę przez kolejkę o 14.40, by zdążyć na główny cel wyprawy tam, czyli pokaz Su-27.
Jaka cholera szkoda, że i dzisiaj nie lał tam deszcz i lotów nie odwołano... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 00:26, meryphillia napisał:

Wczoraj specjalnie pędziłem i parłem na kasę przez kolejkę o 14.40, by zdążyć na główny
cel wyprawy tam, czyli pokaz Su-27.
Jaka cholera szkoda, że i dzisiaj nie lał tam deszcz i lotów nie odwołano... :(


No właśnie, co z tym wypadkiem? Jest gdzieś to nakręcone? :/ w TVN24 widzialem jedynie dym unoszacy sie z ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 00:26, PawelSuzuki napisał:


> przypomniałeś mi że muszę jutro na przegląd jechać :)

Katamaranem ;] czy co tam masz?


Mazda sex tu sex vvvv - czyli Mazda 626 V 97r czyli w tej ostatniej budzie Mazdy ... jeszcze rok i chyba zamienie na Mazde 6 bo się w tym samochodzie po prostu zakochalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. PRzed chwilą skończyłem grać hordę z kumplem na jednej mapce z mappacka. :) Mapka fajna, lecz rozwalanie przeciwników o tej godzienie po pewnym czasie robi się nudne. ;P Co tam u Was? ;]

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc, zastanawiałem się czy i w tym roku nie stanie się coś takiego jak w 2007, gdy 2 pilotów z grupy żelazny także zginęło, coś fatum ciąży nad tym radomem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2009 o 00:30, Taikun napisał:

Mazda sex tu sex vvvv - czyli Mazda 626 V 97r czyli w tej ostatniej budzie Mazdy ...
jeszcze rok i chyba zamienie na Mazde 6 bo się w tym samochodzie po prostu zakochalem


;] przyjemne autko,ale jakoś moim przyziemnym bardzo marzeniem jest Ford Granada z ok 80'' roku ;] cud miód i maliny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować