Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Za oknem buro i szaro. Idealna pogoda do słuchania NIN. Płyta zwie się "Fragile", naprzemian mocne i spokojne utwory, te drugie uwielbiam najbardziej. Przesłuchałem jeszcze płyty "Year Zero". Wleciała jednym i wyleciała drugim ale pozostawiła dobre wrażenie. Niby od drugiego utworu przypomina With teeth II ale to tylko złudzenie.
Zainstalowałem teraz Gorasula, wiecie - RPG, syn smoka i gadający miecz :] trochę archaiczny interface ale gra się bardzo dobrze. Miałem po raz drugi grać w Jade Empire ale po 2h dałem sobie spokój.

BTW. testuje ktoś Operę 10? Jak włączyć słownik polski, żeby sprawdzało pisownię? Bo teraz działa tylko słownik angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów parówek.
Jak zleciał dla was(uczniów :P) te parę dni w budzie? Dla mnie nieźle, wszędzie lekcje organizacyjne i zadawanie pracy domowej jak się da. Do tego 2h maks na kompa od Pon-Pt, ale się cieszę bo mam czas na inne rzeczy, a tak to bym grał ile się da i nie miałbym czasu na naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pierwszy, niecały tydzień szkoły zleciał. Puki co to lekcje organizacyjne są. No i nowe panienki do szkoły przyszły, pasuję się trochę rozejrzeć ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 00:21, SongoX napisał:

No pierwszy, niecały tydzień szkoły zleciał. Puki co to lekcje organizacyjne są. No i
nowe panienki do szkoły przyszły, pasuję się trochę rozejrzeć ;))

U nas z pierwszaków same pasztety, zresztą wyglądają strasznie dziecinnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 00:38, Kirabaxior napisał:

U nas z pierwszaków same pasztety, zresztą wyglądają strasznie dziecinnie ;P

Meh, u mnie takie dziewczyny co mnie na korytarzu głową po jajach biją. masakra.
Ja już mam cztery sprawdziany zapowiedziane. luuubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście bardzo dobrze było póki co w szkole ;). Mało pracy domowej, same PSO do pisania, a w piątek miałem już pierwsze zawody w kosza, na które pojechałem z drużyną tylko po to, żeby dostać 30 piłek do koszykówki dla szkoły ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 00:44, polskavaenk napisał:

Mi osobiście bardzo dobrze było póki co w szkole ;). Mało pracy domowej, same PSO do
pisania, a w piątek miałem już pierwsze zawody w kosza, na które pojechałem z drużyną
tylko po to, żeby dostać 30 piłek do koszykówki dla szkoły ;).

Heheh, pewnie jakieś Ballery za trzy dychy, czy się mylę? ;>
A my gramy w poniedziałek pierwszy sparing przedsezonowy ze Stargardem Szczecińskim, trzymać kciuki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 00:47, Kryhuu napisał:

> Mi osobiście bardzo dobrze było póki co w szkole ;). Mało pracy domowej, same PSO
do
> pisania, a w piątek miałem już pierwsze zawody w kosza, na które pojechałem z drużyną

> tylko po to, żeby dostać 30 piłek do koszykówki dla szkoły ;).
Heheh, pewnie jakieś Ballery za trzy dychy, czy się mylę? ;>
A my gramy w poniedziałek pierwszy sparing przedsezonowy ze Stargardem Szczecińskim,
trzymać kciuki ;).


Taa, taniocha :) Te piłki zostały jeszcze z tego całego rekordu Guinessa w odbijaniu piłek. Nie mieli o z nimi zrobić, więc rozdają (a właściwie rozdali ;)). Ale na turnieju był Konjo (zespół Big Cyc, kto oglądał MTV Cribs u niego, ten wie, że on nie jest taki całkiem normalny ;p), który rozkręcał imprezę i doprowadzał ludzi do łez. ;0 A zwłaszcza mnie ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 00:54, Ichibanboshi-kun napisał:

No ja tak słodko nie mam, 3 klasa jednak nie jest taka piknie słodka na szczescie mam
tylko to co lubię juz


3 klasa gim czy lic? ;p Bo ja też jestem 3 klasa tyle, że gimnazjum :P. I jakoś na razie luźno jest ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 00:56, polskavaenk napisał:

> No ja tak słodko nie mam, 3 klasa jednak nie jest taka piknie słodka na szczescie
mam
> tylko to co lubię juz

3 klasa gim czy lic? ;p Bo ja też jestem 3 klasa tyle, że gimnazjum :P. I jakoś na razie
luźno jest ;p.


jak ''ma to co lubi'', to raczej łatwo wywnioskować, że liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Groove Armada kozak, MGMT też fajnie, ale to tak czy siak zespół "jednego przeboju", czyli "Kids", co zresztą było i widać po tłumie.
No, a niekwestionowanym "the best of" Orange Festival był The Crystal Method. ;]
Wersja "live" "Trip Like I Do" po prostu zmasakrowała konkretnie.

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 00:56, polskavaenk napisał:

3 klasa gim czy lic? ;p Bo ja też jestem 3 klasa tyle, że gimnazjum :P. I jakoś na razie
luźno jest ;p.


Jak Kobe powiedizał, licum :) 3gim to pikuś, pz paskiem zakończyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ho ho, ale cisza. No tak, nasz ulubiony dzień tygodnia - poniedziałek. Niesamowite są te filmiki z GModa, w żadną z gier nie grałem a i tak są świetne. Tylko że niestosowne dla dzieci, przez co raczej nie wiadomo czy można dać do Kwasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O...

Ktoś jednak tutaj żyje po wakacjach. ]:>

Czas sobie przypomnieć "Czas Apokalipsy", bo już chyba ze sto lat nie oglądałem tego działa kinematografii. ;]

Hmmm...
Chyba zeżarcie całej główki kalafiora na surowo, popijanego kawą, nie było zbyt dobrym pomysłem na noc, bo coś mi dziwnie burczy w kiszkach...
No ale trudno, chociaż film będę odbierał lepiej i najwyżej poczuję prawdziwy "Sajgon". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 00:28, Cirno napisał:

A które ?
Bo jest ich dużo, i naprawdę mają różny poziom ;D


Ostatnio - "The Gmod Retardation Disease" Episod 5.
Albo twory DaBoSchitta (współpracuje z Djy1991, tego odpowiedzialnego za Idiots of Garry''s Mod), swoją drogą założyli "ruch antyDaBoSchittowy" ale o co biega to nie wiem.
Jak znasz jakieś dobre to dawaj, obojętnie czy z L4D czy TF2 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak pusto... :F

Z braku laku dobrych wyścigów na mojego kaszalota z 64MB RAMu na grafice, odpaliłem takie cudo, jak na screenie. :D

Cholera...
Kiedy grałem na moim poczciwym szaraczku, ta gra wydawała się graficznym ideałem wyścigowym. :D
Ale nie powiem...
Nawet obecnie GT2 kopie zad i całkiem przyjemnie się gra nawet nie trzymając pada w łapie. ;]

20090908030748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co jeszcze nikt dziś nie odezwał. Dobry wieczór. Pamiętam old times jak grałem w Gran Turismo 2 na Playa 1. To były czas. Baa nawet z tatą się ściągałem kto lepszy będzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować