Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

A ja sobie pracuje w empiku w Krakowie:) i wiesz dobrze mam bo pracuje na pół etatu :) a ogolnie utrzymuja mnie rodzice, a tak przynajmniej mam pieniadze na swoje wydatki,gdzies wyjsc z dziewczyną, albo opłacic mieszkanie :)) jak jest dobry miesiąc tak jak ten to z premia za 88h w miesiacu wyszło mi 900zł :))

BTW.Moja luba tez bedzie bronic teraz inz :):P

A tak dzisiaj dzisiaj :P:)

Kto idzie zapalic :P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 01:11, FerraEnzo napisał:

może dlatego ze sie nie ucze duzo :P:)


A ja słyszałem, że na studiach ciężko się utrzymać. Ale widzę, że to nie do końca prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 01:18, Adidas66 napisał:

A ja słyszałem, że na studiach ciężko się utrzymać. Ale widzę, że to nie do końca prawda.

Najczęściej to tylko na pierwszym roku ;p reszta to jak bajka ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>..................

Mi do inżyniera jeszcze kawałek. Trzeba przetrwać ten trzeci rok plus jeszcze 1 semestr czyli w sumie 3 semestry i pisanie pracy:)

Też bym się jakoś zatrudnił gdzieś na pół etatu albo jakoś dorywczo. Kaska zawsze się przyda a zapasy zrobione jakiś czas temu na 2 lata nie wystarczą:) Chociaż w sumie, zaraz zaraz...moja kobieta zaczęła staż i jakaś kasa tam co miesiąc będzie to damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to Ty tylko rok starszy jestes :D

Też mieszkasz sobie z dziewczyną?? :) tak jak napisał mlynarr911 studia sa super :)) a jeszcze jak sie mieszka z kobieta swoja to juz w ogóle :))) citek Ty pisałes cos o planach na przyzłośc ;)) ja 7.10 bede sie oswiadczał :)) mam juz nwet pierscionek :)) hi hi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>...............

ładnie, ładnie. My jeszcze razem nie mieszkamy. Tylko okazyjnie w wakacje itp. Ale i tak najlepsze są wakacyjne wyjazdy w góry we dwoje:) Hmmmm, fajnie tak jak wiadomo, że nikt zaraz nie będzie chciał wejść nam do pokoju:) Tego komfortu nic nie zastąpi. Zazdroszczę Ci:)
Lece spać już, pogadamy jutro na nocnych markach znowu:)

A studia są średnie, u mnie na politechnice bywa różnie i dotąd mam kilka nie zaliczonych rzeczy z poprzednich lat. Trzeba się spiać i to zaliczyć. A w tym semestrze to różne i z deka trudne zajęcia mamy. Jutro ci podam nazwy kilku z nich:) Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 01:19, mlynar911 napisał:

> A ja słyszałem, że na studiach ciężko się utrzymać. Ale widzę, że to nie do końca
prawda.
Najczęściej to tylko na pierwszym roku ;p reszta to jak bajka ;d

to najwyraźniej u mnie jest na odwrót bo pierwszy semestr był łatwy a później to coraz ciężej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to trzymaj sie :))) kiedys też sobie zamieszkacie razem :))) najważneijsze to sie kochac i pielegnować milosc:)) inie przejmowac sie gorszymi dniami bo jestesmy tylko ludzmi i to sie zdaza kazdemu i w kazdym zwiazku :))) to mysle ze popiszemy jutro znow :) to narazie :))) i ja tez lece juz :)) zagram z 2 meczyki w pro evo demo :)) i do wyrka :)) cya all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 01:35, FerraEnzo napisał:

>>...................


powiedz mi pare rzeczy:) W miare łatwo można dostać pracę na 1/2 etatu w empiku? Jak składałeś CV, w salonie czy przez strone int? Ciekawi mnie to bardzo i nie ukrywam, że zastanawiam się czy by nie poszukać czegoś dorywczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,ja jestem dzis tylko ajednego posta bo dziewczyna wróciła z domciu i sobie siedzimy :)) powiem Ci tak ja miałem farta z ta robota,bo po prostu wszedłem z ulicy i zapytałem czy moge zotawic CV, udało sie akurat bo zwolnił sie jeden gosciu i to z dzial multimedia :))) tydzien po złożeniu cv byłem juz w pracy :))) takze miałem farta :))) ale ogólnie Ci powiem ze empik teraz tnie etaty wiec bedzie ciezko dostac robote:((

ostatnio kolega który jest ocgroniarzem u nas w salonie opowiadał ze fajnie u nich jest ( w tej firmie co ochrania) bo masz umowe zlecenie tzn... on musi w miesiącu pzrepradzowac 100 H ale może tez 240 :) tak wiec idzie jak mu pasuje. łatwo obliczyc bo oni pracuja dziennie 9-10 H,wiec wystarczy ze przyjdzie do pracy 10 dni w miesiacu i juz ma wypełnione warunki umowy,a jak ma wicej czasu to idzie nawet 24 dni w miesiacu :))) i wtedy ma wieksza kase :)) mysle ze to jest super robota dla studenta :)) a dostaje ok7,5 zł za godzine:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś w stanie stwierdzić jakieś elementy space ambientu w soundtracku Protossów, a następnie je wskazać? Ktoś kiedyś określił tę muzykę jako symfoniczną skrzyżowaną ze space ambientem i nie wiem, czy jest to dobre określenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>................

Nic to, spróbuje maila do nich posłać. Może akurat coś da radę. Weekend mam wolny, w piątek zajęcia do 12, wtorek do 13 to by można coś popracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie wiem...
Jak się z godzinkę temu dowiedziałem tutaj, na muzyce się nie znam w ogóle...

;D

A na serio, to nie pamiętam nawet jak brzmiały dźwięki z Starcrafta, by sądzić czy to Space Ambient czy inny Ambient...
Samo określenie "Space Ambient" jest nieco sztuczne IMO, choć konkretnie odnosi się do mocno syntetyzowanego rodzaju EL-Muzyki klasycznej.
A raczej nie przypominam sobie by takie brzmienia były w Starcraftcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Bardzo długi bluzg uświadamiający pewnym ludziom że ich matka jest hipopotamem]
Ale mnie te Mroczne Tajemnice do szewskiej pasji doprowadzają. Dosłownie 1/4 dodatku ukończona (znaczy, dla jednej frakcji wykonałem wszystkie zadania) a gra mi się na upartego wiesza. Podziwiam siebie za tak ogromną dozę cierpliwości (wbrew pozorom mało tu egoizmu).

Cieszy mnie tylko to, że wreszcie ujrzałem w grze to całe In Extremo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 00:22, Revanchist napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=4FYHNLi63Ws
O tak. Swoją drogą, to świetne kawałki.


Nah...
Ogólnie z Ambientem ma to powiązania, ale to bardziej muzyka instrumentalna, klasyczna coś typowego dla Soundtracków bardziej, niż do klasycznego Ambientu czy jego innych odmian.
Szczególnie że w tym "Theme" mamy wiele różnych warstw stylistycznych na dodatek.
Ogólnie dobra muzyka, ale gdzie tam jej do Ambientu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować