Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2010 o 01:16, mr_chief napisał:

Ciebie " Wiciu " wszystko przeraża...

Nie, tylko głupota forumowiczów.

Dnia 27.02.2010 o 01:16, mr_chief napisał:

Odkąd pamietam, to zawsze jak tu jesteś to zrzędzisz i zrzędzisz...

Ciekawe.

Dnia 27.02.2010 o 01:16, mr_chief napisał:

Ale co mnie to obchodzi,tak naprawdę... Twoje życie.

Dokładnie! Piękna puenta, więc zamknij literki i miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 01:15, PawelSuzuki napisał:

No tak, Onet. Zapomniałem o tym, kolejnym rzetelnym serwisie informacyjnym ;]
Dzięki.

Co do samej informacji.. nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.. ruscy.. A może to tylko przykrywka do inwazji? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała rada zatem... Przestań pisać posty w taki sposób, jakby kij utknął Tobie wiadomo gdzie, bo znowu na trzydzieści stron wzniesie się wrzask oburzenia w wątku o moderatorach, jacy to oni okrutni. ]:>
Skoro forume zrobiło się irytujące, a Wasza Świętobliwość już nie może wytrzymać pośród tego całego "motłochu", to być może najwyższy czas zmienić forume tudzież ostatecznie wyciągnąć kabel od internetu...

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 01:24, Stalker69 napisał:

> Stalker
>



No tak, Onet. Zapomniałem o tym, kolejnym rzetelnym serwisie informacyjnym ;]
Dzięki.

Co do samej informacji.. nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.. ruscy.. A może to tylko
przykrywka do inwazji? ;D


tak tak...wiem onet,pierwszy lepszy link wklepałem :P
myślę że nasi spece powinni umacniać lawety i zacząć jeździć po ten złom,było by fajnie,sam bym kupił z 3 sztuki żeby wprowadzić porządek w tym zasranym politycznie kraju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2010 o 01:23, Wipu napisał:

Nie, tylko głupota forumowiczów.

A no widzisz. Mnie i zaloze się, ze wielu innych " wnerwia Twoja głupota ". Capiche?

Dnia 27.02.2010 o 01:23, Wipu napisał:

Ciekawe.

Przykra prawda..

Dnia 27.02.2010 o 01:23, Wipu napisał:

Dokładnie! Piękna puenta, więc zamknij literki i miłej nocy.


Ale i tak radzę Ci iść spać, lub zmienić forum. Ty nie bedziesz się denerwował i uradujesz wielu wampierzy.
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź się stary ogarnij, nie wiem od kiedy jesteś z Witkiem na ty... Ja się z nim znam, widziałem go na żywo (łał, szkoda że nie wziąłem jeszcze autografu, c''nie?), nawet z nim porozmawiałem (WHOA, Achievement Unlocked - 50 GS - Meet a celebrity!), i to wielokrotnie (NIE MAM PYTAŃ! @_@), dlatego mogę do niego mówić po imieniu, ewentualnie je zdrabniać dla żartu... Ale Ciebie? Nie przypominam sobie żeby Cię znał. Także, odpuść sobie to pierdzielenie o niczym.

Druga sprawą jest ot że nie wiem jak możesz oceniać czyjąś inteligencję po wpisach na forum. Oczywiście, są przypadki że od użytkownika wieje debilizmem na kilometr, no ale bez przeginki. Ja tego forum nie biorę na serio, myślę że Wipu również, czego wam najwyraźniej brakuje. Przejmować się wpisami na gram.pl, portalu który stoczył się do jądra Ziemi i wciąż spada... Troszeczkę dystansu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak robić flame, to robić flame z klasą, a nie oburzać się o pierdoły takie jak degrad za niemile zwrócenie uwagi użytkownikowi. No bez przesady.
A poza tym to już nie można napisać zdań bez emotek i dosyć ostro potraktować kogoś bo wtedy ma się gdzieś kije. Bardzo zastanawiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takimi radami to Ciebie nawet do Pani Domu by nie przyjęli. A poza tym gdzie tu nerwówka? Ja tam podchodzę do tego na ludzie, bo to tylko forum (które się stacza, ale to swoją drogą). To w tym momencie wy macie nerwówkę, bo napisałem zbyt ostro. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 00:59, Wipu napisał:

A co mnie to obchodzi?


Do każdego tak piszesz? Nie napisałem nic złego, a twoja odpowiedź podchodzi pod jaką irytację. Po co napisałeś poprzedni post, wiedząc, że jak ktoś Ci odpowie (tj. ja) to mu odpiszesz "a co mnie to obchodzi". Jak sobie żartujemy to sobie żartujemy, ale to już jest przeginka kolego ; d.

----> Domaku
Hyym Domaku, dystans do forum to jedno, a bycie wrednym to drugie. To nie jest tak, że twój elo pro fajny przyjaciel jest sam na forum, by swojego potencjalnego rozmówcę traktować z góry. Przy okazji mówisz o stoczeniu poziomu forum, a sam co robisz jak nie zaniżasz jego poziom. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekujesz po gosciu ktory chce rozwalic czolgiem budynek gram.pl i zabic wszystkich pracownikow bo mu sie na forum nie podoba?:P Pamietam w dziecinstwie tez mialem takie fazy ze chcialem spalic caly swiat etc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 01:54, deih napisał:

Anty el.

Ode mnie Anty el + J(L) + (7).

@Jakli
Po prostu nie dodałem emotki i zdania, że i tak zniszczę budynek, kolego. :( A poza tym Domak nie jest moim elo pro fajnym przyjacielem, pomyliłeś go z deihem.

@Starscream
Kierują mną inne cele, ale z tym, że forum mi się nie podoba to tak po trochu trafiłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co zmieniać coś, co jest dobre? Podoba mi się to że jest tu co raz więcej dzieci i jest coraz więcej okazji do toczenia bezsensownych dyskusji o niczym. Podczas gdy oni spinają się i swoje umysły aby wycisnąć jak najlepszego posta i ewentualnie jak najinteligentniej mi pocisnąć, ja mam po prostu bekę. Na poważne dyskusje są inne fora, uwierz mi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie takie ciśnienie to idźcie sobie sklepać ptaka,umyjcie rączki i wam spadnie ciśnienie,niech każdy pisze jak chce i się nie wpieprzajcie,nie musicie czytać tego wątku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2010 o 02:00, Wipu napisał:

@Starscream
Kierują mną inne cele, ale z tym, że forum mi się nie podoba to tak po trochu trafiłeś
:P

To jak sie nie podoba to po prostu je opusc. Ja tak robie jak mnie wkurzaja jakies stronki po prostu o nich zapominam nie ma sensu sie denerwowac o takie bzdury. To forum nawet lubie, wiadomo moderatorzy sa jacy sa ale ja np bardziej cenie sobie mozliwosc rozmowy niz szpanowania statusem wiec bym nie plakal gdybys zabil tamtych ludzi:P Poza tym nie mieszcze sie w przedziale wiekowym, mam 16:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wątek odżył, dobrze się dzieje. Zobaczcie, nawet macie temat już dany :D A teraz dobrej nocy i miłej soboty.

@PawelSuzuki
Kiepsko u Ciebie z ripostami. Potrenuj. Zdanie bez emotki, ale z przymrużeniem oka, żeby nie było.

@Starscream
Tyle czasu siedzi to forum na zakładce, że aż żal kasować. Straciłbym możliwość uczestniczenia w ciekawych flejmach. Aczkolwiek dopóki mnie stąd nie wyrzucą to sobie jeszcze posiedzę i podoczepiam się do normalnych postów, normalnych użytkowników (tak tu jest ta :D emotka.) Szpanowanie statusem wyszło z mody, za dużo ludzi już ma te wyższe stopnie, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 01:43, Domaku napisał:

Weź się stary ogarnij, nie wiem od kiedy jesteś z Witkiem na ty...


Nie przypominam sobie, żebyś był ze mną na " ty "...

Dnia 27.02.2010 o 01:43, Domaku napisał:

Także, odpuść sobie to pierdzielenie o niczym.


Nie radzę przeklinac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 02:07, Wipu napisał:

No, wątek odżył, dobrze się dzieje. Zobaczcie, nawet macie temat już dany :D A teraz
dobrej nocy i miłej soboty.

@PawelSuzuki
Kiepsko u Ciebie z ripostami. Potrenuj. Zdanie bez emotki, ale z przymrużeniem oka, żeby
nie było.


To tylko taka dobra rada jest,nie potrzebuje być mistrzem riposty ;]

Domaku
Chętnie Cię wysłucham,ładna ranga,kiedyś miałem wroga ludu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować