Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Niech CDP przywoła mnie do porządku bo ostatnio przy kompie siedziałem 12h i nie czułem zmęczenia :O Ostatnie 2 h chciałem spędzić na forum, ale mama mi zgasiła mój zapał :) Forum uzależnia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra prosze państwa, zbliża sie godzina zero, własnie kończy mi sie przerwa na kolacjo-śniadanie, i wracam do nauki. Jutro koło z hodowli i nasiennictwa (xD), ale jakoś nie miałem wczesniej okazji do tego zajrzeć, więc dzisiaj długa noc przede mną. Zobaczymy jak długo wytrzymam, planuję wpaść to na dobranoc jeszcze koło 2 ;)
Wszystkim normalnym życzę dobrej nocy, a całej reszcie do zobaczenia tutaj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 23:42, Budo napisał:


Dobra prosze państwa, zbliża sie godzina zero, własnie kończy mi sie przerwa na kolacjo-śniadanie,
i wracam do nauki. Jutro koło z hodowli i nasiennictwa (xD), ale jakoś nie miałem wczesniej
okazji do tego zajrzeć, więc dzisiaj długa noc przede mną. Zobaczymy jak długo wytrzymam, planuję
wpaść to na dobranoc jeszcze koło 2 ;)
Wszystkim normalnym życzę dobrej nocy, a całej reszcie do zobaczenia tutaj ;]



Wytrzymasz do 4.50???
to mój rekord;D
Ja niestety muszę iść spać,bo jutro ta głupia szkoła...Dobranoc(ka)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 23:42, Budo napisał:

Wszystkim normalnym życzę dobrej nocy, a całej reszcie do zobaczenia tutaj ;]


Witam ponownie...
Mnie tym razem czeka kolejny prosty materiał. Zarazem ze znienawidzonego przedmiotu... Układ nerwowy człowieka, pierwsza klasa liceum, poziom podstawowy ;). Czyli inaczej mówiąc prościzna ... do momentu, gdy dowiem się oceny :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, fajny ten temat :D. Zawsze można wpaść w nocy i pogadać z innymi podobnymi :P Ale dzisiaj bardzo długo to chyba nie posiedzę... jednak głupio tak wstawać i jeść śniadanie o 12 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 23:44, NyGgA MiLy napisał:

Wytrzymasz do 4.50???
to mój rekord;D


To słaby ten twój rekord :P. U mnie zdażyło się w ogóle nie kłaść spać. Dzień był, no nie powiem, całkiem odjazdowy, ale za to następna nocka... Przyjemność w czystej formie (to jest po południu, wcześniej nic nie czułem).

Dnia 30.05.2006 o 23:44, NyGgA MiLy napisał:

Ja niestety muszę iść spać,bo jutro ta głupia szkoła...Dobranoc(ka)!!


A ja właśnie z powodu tej szkoły (nie mówię, że głupiej, co to to nie) właśnie będę siedział do jakiejś pierwszej jeszcze. No, może pierwszej trzydzieści ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 23:49, Marrbacca napisał:

Kurczę, fajny ten temat :D. Zawsze można wpaść w nocy i pogadać z innymi podobnymi :P Ale dzisiaj
bardzo długo to chyba nie posiedzę... jednak głupio tak wstawać i jeść śniadanie o 12 :D

Pytanie: macie 2 kompy z Furrem? Bo wydaje mi się, ze was wcześniej razem nie widywałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 23:51, skyler napisał:

Pytanie: macie 2 kompy z Furrem? Bo wydaje mi się, ze was wcześniej razem nie widywałem;)

Ano dwa :D. I ciekawe, że nie widywałeś, bo wieczorami to praktycznie zawsze razem siedzimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 23:51, skyler napisał:

Pytanie: macie 2 kompy z Furrem? Bo wydaje mi się, ze was wcześniej razem nie widywałem;)


Do tego co powiedział Marr, muszę dodać jeszcze, że mamy te dwa sprzęty od dawien dawna ;). Ogólnie rzecz biorąc podział na dwa komputery w naszym przypadku był zdecydowanie konieczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 23:49, Marrbacca napisał:

Kurczę, fajny ten temat :D. Zawsze można wpaść w nocy i pogadać z innymi podobnymi :P Ale dzisiaj
bardzo długo to chyba nie posiedzę... jednak głupio tak wstawać i jeść śniadanie o 12 :D


Ja to wstaje i od razu jem obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widać, bo już wyrazy piszesz podwójnie ;))
A ja teraz męczę się nad zadaniem z maturalnej rozszerzonej historii, które kazała nam na jutro zrobić historyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 00:08, xRaphaelx napisał:

Ja to wstaje i od razu jem obiad ;)

U mnie byłoby dość ciężko, bo obiad jadam około 17-18 :D. A tak późno raz w życiu wstałem. I spałem wtedy 16 godzin :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 00:08, miszehu napisał:

A ja teraz męczę się nad zadaniem z maturalnej rozszerzonej historii, które kazała nam na jutro
zrobić historyczka


A tak, właśnie sobie przypomniałem o teścikach z WoS''u, które mi kochana historyczka kazała zrobić na jutro... Cóż, chyba będę musiał przełożyć termin :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy tutaj ocecni uczą się po nocach ;P Ja nie jestem wyjątkiem mam do przygotowania dwie prace z Finansów Przedsiębiorstw oraz Badań Rynkowych i Marketingowych. Zaiste czeka mnie fascynująca noc, a muszę się pospieszyć bo już o 6.30 pobódka, tak więc życzę wszystkim "kujonom" miłej nocki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 00:37, boogie85 napisał:

Widzę, że wszyscy tutaj ocecni uczą się po nocach ;P Ja nie jestem wyjątkiem mam do przygotowania
dwie prace z Finansów Przedsiębiorstw oraz Badań Rynkowych i Marketingowych. Zaiste czeka mnie
fascynująca noc, a muszę się pospieszyć bo już o 6.30 pobódka, tak więc życzę wszystkim "kujonom"
miłej nocki ;P

Oj nie wszyscy :P Ja tu siedzę, dla czystej przyjemności - wakacje już mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 00:37, boogie85 napisał:

Widzę, że wszyscy tutaj ocecni uczą się po nocach ;P Ja nie jestem wyjątkiem mam do przygotowania
dwie prace z Finansów Przedsiębiorstw oraz Badań Rynkowych i Marketingowych. Zaiste czeka mnie
fascynująca noc, a muszę się pospieszyć bo już o 6.30 pobódka, tak więc życzę wszystkim "kujonom"
miłej nocki ;P

Argh co za wielbłąd pobudka miałem na myśli ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2006 o 00:38, Marrbacca napisał:

Oj nie wszyscy :P Ja tu siedzę, dla czystej przyjemności - wakacje już mam :D

Szczęsciarz ;/ Mnie czeka jeszcze jakieś dwa tygodnie zajęć a póżniej sesja. Staram się wszystko zaliczyć jak najszybciej, bo wkrótce mundial i premiera HoMM, więc chodzić na uczelnię nie bedzie czasu ani ochoty ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 00:40, boogie85 napisał:

Szczęsciarz ;/ Mnie czeka jeszcze jakieś dwa tygodnie zajęć a póżniej sesja. Staram się wszystko
zaliczyć jak najszybciej, bo wkrótce mundial i premiera HoMM, więc chodzić na uczelnię nie
bedzie czasu ani ochoty ;D

Hehe, ja miałem stracha, jak zapowiedzieli premierę HoMMa na 18 maja, jeszcze przed moją prezentacja i maturą z infy. Się bałem, że nie zdam :D. A teraz tylko czekam na przesyłkę... a jak kurier się spóźni to normalnie im taką awanturę zrobię, że takiej nie widzieli :P. Powodzenia na sesyjcę życzę, jak się dostanę na studia będziemy mogli pogadać o podobnych sprawach, kiedy ja się będę kuł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No, jak tam panowie? Ostatnia duża tura nauki za mną, teraz przgotowanie pamięci podręcznej, pomarudzenie trochę z ludziskami na gadzie, powtórka i spatki :)
Wyjdzie gdzieś koło 2 pewnie :D
Powiem tylko że fajnie mają Ci co tu siedza dla samej przyjemności, też tak kiedyś miałem jak grało sie w G2 do 6 rano ehh gdzie te czasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować