Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Taki piękny jest mój internet, że już drugiego posta nie mogę dzisiaj dodać : <.
Kolejna noc przed nami wspaniała. Jest co koksić i na co czekać. W sumie nic nadzwyczajnego, ale wsłuchuję się dzisiaj w Elektryczne Gitary (a co tam ! niech będzie i polski akcent ; d).

meryphillia
Ja nie miałem tego ustrojstwa gdzieś od poniedziałku do piątku. Ale jakoś szło wytrzymać.
Gdyby tylko było co robić na tym komputerze, oprócz korzystania z internetu... urgh. Słaby dziadyga :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 01:25, Morris12 napisał:

Taki piękny jest mój internet, że już drugiego posta nie mogę dzisiaj dodać : <.


Gratuluje internetu. Na twoim miejscu zmienilbym operatora. BTW w piatek podpisalem z TPSA nowa umowe na neostrade, ktora bedzie obowiazywac od 18 kwietnia. Nie bede juz mial dluzej Neostrady 1024 tylko 6144 czyli w teorii 6 krotnie szybsza. Jak bedzie w praktyce - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 01:24, meryphillia napisał:

Przez dwie godziny musiałem żyć bez neciqu i miałem zamiar już się ciąć z tego powodu.


Trzeba sobie bylo w cos pograc. Na przyklad w Assasins Creed II albo Settlers 7... Wiem, zlosliwy jestem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie już godzina bez surfowania, to mordęga nie do zniesienia. ;D

Wojman >>> Ja tam bym Neostrady nawet za darmo nie chciał patrząc na to co musi kumpel w pod warszawskim Pruszkowie znosić...
Fakt faktem, że Aster też już mnie zmęczył ostatnimi miesiącami, ale ogólnie złego słowa nie ma co na nich pisać, chyba tylko że w odniesieniu do ceny. :F

EDIT: Ano chociaż nieco przez te dwie godziny posiedziałem nad projektem strony netlabela, który przydałoby się w końcu uruchomić...

Z gier, to nie licząc niezawodnych Combacików, to ostatnio tylko w CoD:UO w multi gram, więc nie było jak nawet zagrać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 01:24, meryphillia napisał:

Zgroza, jak człowiek uzależnił się od tego szajsu. :D


Ja tego szajsu nie mam przez pięć dni w tygodniu, i dzięki Bogu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi UPC po 2 latach korzystania z ich usług przyspieszyło internet do 8 Mb/s (wcześniej 2 Mb/s) za 31,01 zł (nie pomyliłem się, dokładnie tyle jest na fakturze). Nie dziw więc, że UPC zostało najlepszym usługodawcą internetowym w 2009 r. i najszybciej rozwijającym się na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 01:41, Grinczar napisał:

A mi UPC po 2 latach korzystania z ich usług przyspieszyło internet do 8 Mb/s (wcześniej
2 Mb/s) za 31,01 zł (nie pomyliłem się, dokładnie tyle jest na fakturze). Nie
dziw więc, że UPC zostało najlepszym usługodawcą internetowym w 2009 r. i najszybciej
rozwijającym się na rynku.


Same here ;)
Teraz ciesze się zadowalającą prekością :)

Ech, urok starych gier. Już Drugi raz zabiły mnie drzwi :)


Morris lepiej wreszcie kupi DSa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 01:41, Grinczar napisał:

A mi UPC po 2 latach korzystania z ich usług przyspieszyło internet do 8 Mb/s (wcześniej
2 Mb/s) za 31,01 zł (nie pomyliłem się, dokładnie tyle jest na fakturze). Nie
dziw więc, że UPC zostało najlepszym usługodawcą internetowym w 2009 r. i najszybciej
rozwijającym się na rynku.


UPC faktycznie ma teraz na rynku najlepsze oferty. Prędkości łącza są ogromne jak na nasz biedaczkowy kraj, ale co tam... Morris i tak będzie się męczył jeszcze miesiąc czy dwa z poczciwą 512, potem przesiadka na 1 Mb/s... i phi... czekać na przeprowadzkę. Może coś od TPSy się podepnie.

@edit
Pogratulować mi trzeba cierpliwości bardziej, bo to co dzieje się teraz z tym internetem to na prawdę czary. Tak jakby coś przeciągało go na ciemną stronę mocy. Ciągłe d/c. Pingi w granicach nawet 10k ! w ciągu dnia. So, well... niech podejdzie mi coś innego, bo nowego gniazda telefonicznego nikt mi nie założy :<.

Ichibanboshi-kun
Zakup odkładam na razie w czasie, bo iż albowiem ponieważ - potrzeba funduszy na założenie nowego internetu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a teraz to już wogóle, dziwnych smierci w tej grze nie brak :D Nigdy nie zabijam tych postronnych, no ale moja kompanka... Ta grama taki ug że towarzysze nie patrza(zarówno towarzysze przeciwników jak i moi)czy kula po drodze ma jakiegoś człowieka czy nie... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ostatnio oglądałem jakiś materiał o starszych grach i prezentowali akurat Neverhood''a. Chyba mam zajęcie na resztę nocy, bo gdzieś jeszcze powinienem mieć płytkę z tymi tonami plasteliny. Tylko gdzie ja to posiałem <myśli>.

btw: Przyjmę/kupię jakiegokolwiek radeona pod agp x4 xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 01:47, Ichibanboshi-kun napisał:

Ech, urok starych gier. Już Drugi raz zabiły mnie drzwi :)


W prawdziwym zyciu drzwi tez potrafia zabic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z rozporządzeniem zmiana czasu polega na zmianie wskazań zegarów z godziny 2 minut 00 na godzinę 3 minut 00, która będzie godziną początkową czasu letniego środkowoeuropejskiego
I nagle gdzieś ulotniła się godzina z życia każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to jest cos dziwnego. Zblizala sie godzina 2 w nocy, posiedzialem chwile przed komputerem i nie wiadomo kiedy zrobila sie 3... Jak ten czas szybko leci w dobrym towarzystwie na forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spać, czy tez nie spać, ot jest pytanie!
Która zacna i mądra głowa odpowie na nie?

;]

Rzeźnia w multi CoD:UO i dwa odcinki X-Files uprzyjemniły wieczór i teraz można posłuchać muzyki przemierzając www wszelakie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 10:21, Magok napisał:

Teraz pamiętam dawno w to grałem i było to lepsze czasy dla gier jak takie tytuły się
ukazywały.

Ostrzeżenie za spam. Przypominam, że w tym wątku rozmawiamy w godzinach 00:00 do 6:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie w dzisiejszych markach. Powiem wam, że ostatnio przeżywam chyba wewnętrzny renesans. Wraca mi humor i mam chęci do działania. ;) Przy okazji czy ktoś z forumowiczów ma myspacea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować