Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

No szok trochę!

Najpierw "Lech" w Lidze Mistrzów daje D. potem na blachę walimy z Kamerunem... a teraz nawet Polonia rozgramia Legię ... - nie, żebym się burzył i bejzbola wyjmował - ale jestem mocno zaskoczony.

Derby - oj były były !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 01:33, Gumisiek2 napisał:

Gierka wymiata ;]


poszukaj po sieci demka gry "osmos" czy jakoś tak (flashowej) lub stronki www grywalnej - również wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 01:43, Martimat napisał:

poszukaj po sieci demka gry "osmos" czy jakoś tak (flashowej) lub stronki www grywalnej
- również wypas


Ja tam polecem StarCraft II: Wings of Liberty. Ta gra jest po prostu swietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phage Wars jest świetna, lecz trochę zbyt prosta i krótka :P Zaraz obczaję tą drugą i wyślę SMS-a na kolekcjonerkę SC2. Całkiem zapomniałem, a może uda się wygrać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 03:42, PJ_MW napisał:

Witam wszystkich. Jestem u kuzyna i hardcorowo gramy :)

Hardcorowo gracie? Jak? W co? Po co? Dlaczego :>
Nie za późno na to? Podobno normalni ludzie śpią o tej porze. Wiecie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 09:55, conan8 napisał:

Chyba oni też zasnęli ;p


Delegat i nie wie że w tym wątku wypowiadamy się w godzinach 0:00 - 06:00. Proszę przeczytać przypięty post. Tym razem ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry :)!

Kolejny dzień, totalnie wolna od pracy i pełna upalnego odpoczynku niedziela już zawitała.Mam nadzieję,że te upały się w końcu skończą bo nie dosyć że mój laptop mocno grzeje to ponad 30 stopni za oknem. Tymczasem Ja zamierzam spędzić jeszcze kilka godzin w sieci przy starym dobrym soundtracku z Mafii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 00:38, Smileyer napisał:

/ciach/


Możesz oddać mi tą temperaturę, u mnie sporo chmur no i deszcze a o temperaturze nawet nie wspominam... Oby wrzesień był ciepły bo wtedy będę miał urlop : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bry!
Ja dziś przeżyłem trzeci i ostatni dzień Open Mind Festiwal. Najciekawszy jak dla mnie, ze względu na Ill Nino, na których się wychowałem. Mega koncert. I w ogóle cały festiwal też spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 00:39, Isildur napisał:

Możesz oddać mi tą temperaturę, u mnie sporo chmur no i deszcze a o temperaturze nawet
nie wspominam... Oby wrzesień był ciepły bo wtedy będę miał urlop : )


Omg, nie wspominaj mi o wrześniu, nawet jak już skończę szkołę uraz do tego miesiąca będzie zawsze :|
Tak czy siak jeśli pogoda nie zaprzestanie Ci psuć humoru to zapraszam całkiem na południe Polski, dokładnie w moim regionie jest taki fart, że omija mnie każda przechodząca burza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 01:43, Martimat napisał:

poszukaj po sieci demka gry "osmos" czy jakoś tak (flashowej) lub stronki www grywalnej


Po wpisaniu tego w Googlach wyskoczyła mi gra Osmos, ale raczej płatna:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13108

Flashowej wersji nie znalazłem :P Póki co skapnąłem się, że Phage Wars przeszedłem dopiero jedną z ośmiu bakterii (po południu drugą). Przejdę wszystkimi, może coś fajnego się odblokuje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 00:45, Smileyer napisał:

Tak czy siak jeśli pogoda nie zaprzestanie Ci psuć humoru to zapraszam całkiem na południe
Polski, dokładnie w moim regionie jest taki fart, że omija mnie każda przechodząca burza...
:)

Ja mieszkam na południu Polski, ale u mnie niestety pogoda jest beznadziejna... wczoraj burze a dzisiaj pochmurno a zimno ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 00:47, Weldrin napisał:

Tak, o wrześniu lepiej nie wspominać... A gdzie na południu? Wschód czy zachód?

Wschód :) Nieopodal Sącza.
No cóż, póki są wakacje trzeba korzystać ile się da :D A Ci co dopiero czekają na urlop, cóż będą mieli szanse na luźniejszy odpoczynek bez mnóstwa turystów itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować