Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2006 o 02:11, natanadler napisał:

A lata 80 były w pewien sposób piekne.


Fakt wszędzie w normalnych krajach kończyło się disco - zaczynał się punk i rock progresywny w stanach Public Enemy stworzł pierwszy rasistowski rap a w Polsce dyskoteki, wszechobecne italo -disco i tylko gdzieniegdzie można bło zobaczyc kolesia z długimi batami lub lekko wygolonego i ten "ruch" którego nigdy nie mogłem zrozumieć - popersi:] (jak można być fanem duran-duran i dorabiać do tego ideologie:P)
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach
(jak można być fanem duran-duran
i dorabiać do tego ideologie:P)

duran duran - new romantic miało swój klimat do dzisiaj słucham kilku płyt bo sa dobre, ale ideologii nie dorabiałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 02:22, natanadler napisał:

duran duran - new romantic miało swój klimat do dzisiaj słucham kilku płyt bo sa dobre, ale
ideologii nie dorabiałem :D


Miałeś grzywkę na jedno oko?;P

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 02:24, natanadler napisał:

Nie ale nosiłem skórzaną kurtkę jak depeche :P


He he to i kraftwerka pewnie słuchasz/słuchałes? Bo DM jakoś genezę ma chuba od sztucznych Niemców, krwftwerk lubię do tej pory DM nigdy jakoś nie trawiłem i o zgrozo nie lubiłem i nie lubię ani Marrilion - i nie wiem skąd mi sie to bierze:) (Fischa w sumie powinienem lubieć:P)
Natomiast uwielbiam AC/DC ta prosta muza jest tym przy czym najchętniej wypoczywam ;]
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciach

Kraftwerk tak sobie. Marrilion nie trawie. DM lubię ale na zasadzie posłuchania do czasu do czasu. Zostałem jednak w klimatach progrockowych (PF, Porcupine tree) ale i inna muzyka - David Bowie, No Man, NIN itd. AC/DC jest klasyką lubię Back in Black.

Dobra spadam. Muszę wsać o 7 a jeszcze kilka drobiazgów do poprawienia w kalendarzu.

Pozdrawiam

natanadler(daw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 02:34, natanadler napisał:

progrockowych (PF, Porcupine tree)


to i Tool (heh czy Tuul ) nie pamiętam jak to się pisało:)

pozdro do następniej nocki- ja tu jeszcze troche zostanę:)
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrabiam dokumenty które są drukami ścisłego zarachowania i przeżyłem szok - nie dość że jest 06.06.08 to jeszcze trafilem na druk który ma nr 666666 tfu piekło ,szatan, szatan - jutro pod święconke bo jak mnie Giertychy Rydzykowe namierzą to spalą na stosie;P
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poznań godzina 4 rano... wszedzie jest tak cicho że słyszę śpiew ptaków, kto by pomyślał... i te wschód słońca, piękny tylko ze za chmurami...
to samo miejsce 5.22 jakiś idiota pisze kolejny bezsensowny post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj posiedzę tyle, żeby przeczytać posta Devila na ZK... miejmy nadzieję, że się pośpieszy :D Chociaż ostatnio w ogóle się spać późno kładę, ale tylko i wyłącznie z powodu Hirków... co one z człowieka robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 23:14, Marrbacca napisał:

A ja dzisiaj posiedzę tyle, żeby przeczytać posta Devila na ZK... miejmy nadzieję, że się pośpieszy
:D Chociaż ostatnio w ogóle się spać późno kładę, ale tylko i wyłącznie z powodu Hirków...
co one z człowieka robią...


Aaaaa Devil. Czekam i czekam... Oczy mi ropieją, a ja czekam i czekam;p Moja cierpliwośc konczy się ;] Dzieki Marr za urozmaicenie wieczoru swoim postem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 23:16, Dar15 napisał:

Aaaaa Devil. Czekam i czekam... Oczy mi ropieją, a ja czekam i czekam;p Moja cierpliwośc konczy
się ;] Dzieki Marr za urozmaicenie wieczoru swoim postem;]

Hihi, staram się jak mogę. Aczkolwiek bardowa profesja truudna jest... Ale zobaczymy...
BTW - ma ktoś jakieś ballady, opowieści, czy pieśnie z tematyki fantasy? Najlepiej ze świata D&D, ale nie jest to konieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy siedzę po nocy nie dlatego że mam naukę (choć sesja już w e Wtorek :D ) tylko dlatego żę gram w HOMM5, ale już mi oczy siadają, więc spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


oo, już 24 -_-
przed chwilą była 21... czas szybko leci przy ekonomice produkcji... jak ktoś wie co to, to wie z czym sie musze zmierzyć, jutro zaliczenie, 90 pytań (zadań), pół godziny, tylko ja, kartka, ołówek i kalkulator, nastepny wybraniec 4 metry ode mnie ;]
Już to widze, w sumie czas miałem, gdybym sie wział dwa dni wcześniej miałbym dwa razy więcej czasu i szane byłyby duże. A tak sa średnie. Ale już to chrzanię, nie ucze sie więcej, ide może pograć, o ile nie zasne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować