Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Hm, zasiedziałem się dzisiaj, ale nic dziwnego, cały wieczór spędziłem na szukaniu sampli do mojego nowego kawałka ;D. Jeden kawałek mam, nagrany w kilka minut i w dość dziwny sposób, taki dość szybki, ale chilloutowy ;D. Ale dwa kolejne, nad którymi już pracuję to będzie "Chiefa Chirpy" przeciwieństwem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 00:48, Demagol napisał:

Hm, zasiedziałem się dzisiaj, ale nic dziwnego, cały wieczór spędziłem na szukaniu sampli
do mojego nowego kawałka ;D. Jeden kawałek mam, nagrany w kilka minut i w dość dziwny
sposób, taki dość szybki, ale chilloutowy ;D. Ale dwa kolejne, nad którymi już pracuję
to będzie "Chiefa Chirpy" przeciwieństwem :P.

hmm komponujesz ?? mógłbyś podesłać ?? ;) przesłuchałbym chętnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 00:48, Demagol napisał:

Hm, zasiedziałem się dzisiaj, ale nic dziwnego, cały wieczór spędziłem na szukaniu sampli
do mojego nowego kawałka ;D. Jeden kawałek mam, nagrany w kilka minut i w dość dziwny
sposób, taki dość szybki, ale chilloutowy ;D. Ale dwa kolejne, nad którymi już pracuję
to będzie "Chiefa Chirpy" przeciwieństwem :P.

Pracuj, lecz pamiętaj, że czasem "przypadkowo" zrobi się coś lepszego, niż wtedy, gdy się nad jednym dłubie godzinami.

Obejrzałem "Hooligans" na jedynce uprzejmej, nie jest jakiś to zły film, ale dobrze, że nie trwał zbyt długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 01:02, Demagol napisał:

Jasne, póki co utworek został ciepło przyjęty przez każdego, kto go wysłuchał, może źle
nie będzie ;D.
http://ifile.it/qjxi7ca

Fajny, naprawdę fajny ;) jak masz jeszcze coś w tym stylu to mógłbyś podesłać na maila filip3434@o2.pl chętnie sobie posłucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, że Ci się podoba ;D. Generalnie to nagrywam całego longplaya, jutro zabiorę się za kolejny kawałek. Będzie raczej prosty i z chilloutem i odprężeniem wspólnego będzie mieć niewiele :D. Jak skończę to oczywiście opublikuję całość gdzieś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 01:10, Demagol napisał:

To fajnie, że Ci się podoba ;D. Generalnie to nagrywam całego longplaya, jutro zabiorę
się za kolejny kawałek. Będzie raczej prosty i z chilloutem i odprężeniem wspólnego będzie
mieć niewiele :D. Jak skończę to oczywiście opublikuję całość gdzieś tam.

ale jak masz jakieś odprężające kawałki to spoko bobym chętnie posłuchał ;) szczególnie jak się ze szkoły wraca ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 01:19, Demagol napisał:

Zamierzam jeszcze jeden zrobić, będzie długi i z lekką perką, ale to w najbliższych dniach
;D.

Jak coś to przysyłaj na maila chętnie przesłucham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 00:57, MarchewaSoler napisał:

Pracuj, lecz pamiętaj, że czasem "przypadkowo" zrobi się coś lepszego, niż wtedy, gdy
się nad jednym dłubie godzinami.


No pewnie, że tak jest. Masz parę sampli pod ręką, które brzmią razem jako tako - właściwie już masz gotowy kawałek, reszta to kwestia ułożenia tego w całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 01:30, Demagol napisał:

No pewnie, że tak jest. Masz parę sampli pod ręką, które brzmią razem jako tako - właściwie
już masz gotowy kawałek, reszta to kwestia ułożenia tego w całość.

Raz było tak, że przez dwie godziny gdzieś coś układałem, usuwałem zaraz, wyklejałem, zmieniałem tempo i córa Koryntu, nic nie wyszło; a jeden utworek to niemal bez żadnych zmian, od razu mi się ułożył. Przypadek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 01:30, Demagol napisał:

> Pracuj, lecz pamiętaj, że czasem "przypadkowo" zrobi się coś lepszego, niż wtedy,
gdy
> się nad jednym dłubie godzinami.

No pewnie, że tak jest. Masz parę sampli pod ręką, które brzmią razem jako tako - właściwie
już masz gotowy kawałek, reszta to kwestia ułożenia tego w całość.

Jak dla mnie to takie przypadkowo utworzone utwory są bardziej klimatyczne, niż takie nad którymi pracuje się wiele dni, godzin itd... mają jakiś taki swój mikroklimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. "Chief Chirpa" to re-aranżacja mojego starego utworu sprzed jakichś 10 lat. Wtedy tamta kompozycja wyszła mi naprawdę genialnie, z jakichś 500MB utworów (było tego z 200, bo sporo było zapisywanych jako projekty, nie .wav) tylko ta mi się podobała, a nigdy nie mogłem tego odtworzyć. Spielberg ma jednak rację z tym swoim "jeden dubelek i idziemy dalej". Dlatego kolejny kawałek nagram w jeden dzień i nie będę przy nim wiele kombinował.

No ale przy tych, które będą już podchodzić pod eksperymentalny metal to już posiedzę dłużej, bo tutaj muszę się postarać, by miało to ręce i nogi i zadbać o dobre riffy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 01:44, Demagol napisał:

Tak. "Chief Chirpa" to re-aranżacja mojego starego utworu sprzed jakichś 10 lat. Wtedy
tamta kompozycja wyszła mi naprawdę genialnie, z jakichś 500MB utworów (było tego z 200,
bo sporo było zapisywanych jako projekty, nie .wav) tylko ta mi się podobała, a nigdy
nie mogłem tego odtworzyć. Spielberg ma jednak rację z tym swoim "jeden dubelek i idziemy
dalej". Dlatego kolejny kawałek nagram w jeden dzień i nie będę przy nim wiele kombinował.

No ale przy tych, które będą już podchodzić pod eksperymentalny metal to już posiedzę
dłużej, bo tutaj muszę się postarać, by miało to ręce i nogi i zadbać o dobre riffy.

No ta Chief Chirpa fajny utworek, bardzo przyjemnie się słucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 02:15, nightfaler napisał:

Kolejna noc spędzana przy w3 ze znajomymi, chociaż dzisiaj coś wcześnie się wszyscy mi
zebrali ;|

A to moja pierwsza noc w tym miesiącu spędzona samotnie przed konsolą, bez znajomych, muzyki i piwa :D

A miałem odpoczywać przed sylwestrem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 11:25, AdrianShepard napisał:

Ja to całą noc słuchałem muzy i zauważyłem że jak jest ciemno w domu to to wszystko zaczyna
żyć


Oh man w tym temacie można się dopisywać w godzinach tylko i wyłącznie 0:00 - 06:00., uważaj bo spamujesz trochę.

EDIT: Nie odpowiadaj na tego posta, żeby nie było niepotrzebnego spama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu po 12 jeszcze siedzę na gramie... Hm, no nic. Może ktoś z tutaj obecnych (jeśli są takowi) wie, jak zaradzić niezwykle niemiłej przypadłości, a mianowicie temu, że filmiki z YT i innych stron strasznie mi się tną, a zastosowane rozwiązania jak aktualizacja flasha i przeglądarki (FireFox), wyłączenie przyśpieszenia sprzętowego i obniżanie jakości filmików nic nie pomogły :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować