Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2011 o 00:12, Shudo napisał:

Właśnie zakończyłem oglądanie naprawdę niezłego filmiku w TVP1.



Heh, ja oglądałem film który leciał przed tym, o jakiś 4 typkach na motorach ("dzikie wieprze")... Na BLOW''a już nie miałem "siły" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 00:28, Azeix napisał:

Heh, ja oglądałem film który leciał przed tym, o jakiś 4 typkach na motorach ("dzikie
wieprze")...

Jedna z moich ulubionych komedii ^^.
Teraz przechodziłem też przez korytarz i na polsacie bodajże Ojciec Chrzestny leci;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 00:13, Kyranoth napisał:

O, nigdy tego filmu nie widziałem. Skoro mówisz, że niezły to sobie zobaczę ^^

Witajcie, nocne marki ;)


Mi leży taki klimat. Jeżeli spodoba Ci się Blow z Johnny Depp''em to podobną tematykę i klimat ma trochę starszy film z nim czyli Donnie Brasco.

A teraz dla odmiany oglądam ciekawy serial z jajem czyli Mamuśki. Szkoda że skończyli na 30 odcinkach. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 00:40, Shudo napisał:

A teraz dla odmiany oglądam ciekawy serial z jajem czyli Mamuśki. Szkoda że skończyli
na 30 odcinkach. :(


Dokładnie. Obejrzałem wszystkie po kilka razy :P Jeden z lepszych seriali komediowych. A ja teraz oglądam po raz kolejny Ojca Chrzestnego. Klasyka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich marków nocnych(i telewizyjnych, jak widzę).:>

Fajna pogoda dzisiaj, 8 stopni i wiatr, że człowiek nie zna dnia ni godziny(znaczy nie wiadomo, kiedy prądu zabraknie:P).

Sam też oglądam coś od czasu do czasu, ostatnio z nowszych projekcji padło na Spartakusa(produkcja HBO z 2010 roku) i powiem, że mocna rzecz. Świetne walki, sporo przeróżnych intryg i ogólnie ciekawa historia(szczególnie, że świat przedstawiony tam jest taki brzydko prawdziwy). Aż dziw, że nie rzuciła się na to dzisiejsza młodzież i obrońcy moralności - wszędzie latają flaki, a do tego pełno golizny - i właśnie te dwie grupy interesują się tym jako pierwsze zazwyczaj.:P
Pooglądam sobie i posłucham jeszcze nieco panów francuzów z zespołu Gojira(młodzi, a technicznie wymiatają) i powalczę z FM(brat gra w TW2, ale jak tak patrzę to nieco nudne mi się wydaje).:>

Edit - "Mamuśki" to całkiem niezły serial(komediowy), ale gdzież tam im do "13 Posterunku 2".:>
A Ojciec Chrzestny to tu jest: http://www.youtube.com/watch?v=nceHoxINZew (żartuję sobie tylko oczywiście ; btw - doceńcie to, jak Ed O'Neil zagrał zejście po schodach, mistrz!).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 00:43, Izrafel92 napisał:

Wlasnie obejrzalem "Blow" na TVP1. Wg. mnie swietny film, nie spodziewalem sie, ze na
tvp moga puscic cos rownie wciagajacego.


Nie chciałbym "beatyfikować" Johnny''ego Depp''a ale bardzo wiele filmów z jego udziałem trzyma poziom i warto obejrzeć.
Mi osobiście podobały się z nim wiele filmów od "co gryzie Gilberta.. " poprzez kontrowersyjnego "Edwarda N" i oczywiście "Piraci" (wszystkie części) o Blow i Donnie Brasco nie wspominając.

Na czwartą część piratów która ukaże się w maju tego roku czekam z niecierpliwością i napewno na nią do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 00:48, SongoX napisał:

> A teraz dla odmiany oglądam ciekawy serial z jajem czyli Mamuśki. Szkoda że skończyli

> na 30 odcinkach. :(

Dokładnie. Obejrzałem wszystkie po kilka razy :P Jeden z lepszych seriali komediowych.
A ja teraz oglądam po raz kolejny Ojca Chrzestnego. Klasyka :]


FilmWeb ma funkcje rekomendacji tzw. gustomierz ( co innym się podobało i głosowali na te same filmy co ja to wrzuca mia to na TOP do oglądnięcia ) i od dawna na numerze jeden w automatycznym wyborze filmów nie ocenionych jest właśnie Ojciec Chrzestny, pamiętam go jak przez mgłę ale nie kojarzę go na tyle żeby go ocenić obiektywnie. Nadejdzie na niego pora i niemal jestem pewien że przypadnie mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 00:50, Shudo napisał:

Na czwartą część piratów która ukaże się w maju tego roku czekam z niecierpliwością i
napewno na nią do kina.


Szkoda tylko, że w tej części nie wystąpią Bloom i Knightley, IMO tworzyli z Deppem niezłe trio ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 01:20, Gumisiek2 napisał:

> Na czwartą część piratów która ukaże się w maju tego roku czekam z niecierpliwością
i
> napewno na nią do kina.

Szkoda tylko, że w tej części nie wystąpią Bloom i Knightley, IMO tworzyli z Deppem niezłe
trio ;]


Wiesz podstawą tego filmu (serii filmów) jest Johnny Depp i moim zdaniem fabuła będzie na tyle dobra że strata tych postaci nie wpłynie negatywnie na film.
Moim zdaniem i tak czwórka nie będzie końcem serii i w następnych odcinkach zapewne pojawi się Latający Holender z Kapitanem Will"em Turner''em , a jeśli on to i Elizabeth Swann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A ja teraz oglądam po raz kolejny Ojca Chrzestnego. Klasyka :]

Miałem dzisiaj ochotę obejrzeć jeszcze raz Ojca Chrzestnego , ale czas emisji plus perspektywa spędzenia tych kilku godzin na niewygodnym krześle przed telewizorem skutecznie mnie do tego zniechęciły :)

Nadrabiam za to zaległości w oglądaniu zeszłorocznych produkcji filmowych. Właśnie skończyłem oglądać Wyspę Tajemnic , jutro w planach Incepcja. Po usłyszeniu wielu pozytywnych opinii na jej temat , sporo się po tym filmie spodziewam . Mam nadzieje ,że tym razem się nie rozczaruję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alkohol się skończył. ;(
A Wy tutaj o jakiś marnych widowiskach filmowych (no nie licząc pierwszej i drugiej części Ojca Chrzestnego)...

Nie mam pomysła na resztę nocy, czy aby na pewno prowadzić swoją wesołą hałastrę w Mount & Blade, czy jednak budować kolejną wielgachną tym razem piramidę Aztecką w Minecrafcie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już 10 minut po północy a Ja dopiero zaczynam się pakować na jutrzejszy 3 dniowy wyjazd , trochę trzeba się rozerwać, paintball, basen , lodowisko ach:D
Tylko dostęp do gram.pl będzie urwany ale zawsze moge lookać hot spotów. Ostatni tydzień moich ferii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pfff, farciarz. :p

ja od tygodnia juz do szkoly chodze :/

Teraz dopiero skonczylem pisac interpretacje z j. polskiego, na przerwach jutro bede jeszcze dokanczal prace z ang., bo teraz mi sie nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 00:23, kuba9876543210 napisał:

Teraz dopiero skonczylem pisac interpretacje z j. polskiego, na przerwach jutro bede
jeszcze dokanczal prace z ang., bo teraz mi sie nie chce ;)


Może pocieszy Cię fakt, że Ja jutro będę w tym czasie latał z bronią z kumplami na poligonie jakimś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 00:23, kuba9876543210 napisał:

pfff, farciarz. :p

ja od tygodnia juz do szkoly chodze :/


Ja dopiero za ponad tydzien bede mial ferie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero za 2 tygodnie. A w tym tygodniu, w czw. zaczynam probne matury..eh, nie ma to jak zyc za granica, "super". Pocieszam sie tym, ze moze nie bedzie tak zle. Rozszerzony ustny francuski zaliczylem na 81% :D *pRO*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy ostatni łyk przedniej gorzałki,
Trafił wprost do mojej gębawki
Zasmutany tym widokiem,
Obtoczyłem otoczenie ponurym wzrokiem
Obaczyłem nikogo w bliskim promienie,
Gdyż wszystkich Wąpierzy pochłonęło chyba ognia tchnienie
Zatem zasmucony wielce,
chyba oddam się z zaślubiny sennej panience

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nocne marki co dzisiaj robicie.
Ja oglądam kanał edukacyjny ma 77 programie Polsatu czyli Zone Reality.
Wieczorem i w nocy puszczają programy "edukacyjne" tj. medycynę sądową, itp, czyli program instruktażowy co robić aby nie dać się zabić lub (patrząc z drugiej strony) co zrobić żeby nie dać się wytropić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 01:59, Shudo napisał:

Nocne marki co dzisiaj robicie.
Ja oglądam kanał edukacyjny ma 77 programie Polsatu czyli Zone Reality.
Wieczorem i w nocy puszczają programy "edukacyjne" tj. medycynę sądową, itp, czyli program
instruktażowy co robić aby nie dać się zabić lub (patrząc z drugiej strony) co zrobić
żeby nie dać się wytropić.

Ja mam dosyć edukacji na dziś po bardzo intensywnym 5 godzin kursie na prawo jazdy jestem obkuty z wszystkich przepisów i naprawde więcej juz nie mam siły na edukacje na dzisiaj rzecz jasna.Inną rzeczą jest ironia która mnie dzisiaj spotakła podczas powrotu z kursu policja mnie zatrzymała za przebieganie na czerwonmym świetle(dzisiaj się ich kręciło dość sporo w centrum miasta.No i standardowo dokumenciki i sie pytaja pracuje pan-nie uczy sie pan-nie to jak pan żyje?- milczenie w końcu stwierdzili skoro nie mam zbyt dużo kasy na życie to mi tym razem dadzą tylko ostrzeżenie a miał być mandat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować