Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2011 o 00:54, sliski_wojtas napisał:

> A ja spędzam noc na pisaniu kolejnych zwrot, piciu kakao i jedzeniu kiełbas. O!
Na chorowaniu
> jeszcze spędzam noc. Początek wakacji, a ja je zaczynam wraz z chorobą. Smutaśnie.


Łeee to rzeczywiście niedobrze, pisz zwroty jak masz wenę twórczą i wracaj do zdrowia
^^


Dzięki ziom, spróbuję jak najszybciej żeby wbić do studia i zapluć majka. Na szybszych bitach, z lepszymi wersami. Trza czynić progres. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 01:04, Miklus92 napisał:

Oj dawno mnie tu nie było. Ze 2 lata stukną. Ja się jeszcze napawam nowym prezentem urodzinowym,
i jakoś spać nie mogę.


Cóż to za prezent, że tak się nim jarasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 01:14, nightfaler napisał:

Ano to już zacząłeś grać. Myślałem, że Cię jeszcze odciągnę od złego ;3

Teraz czekamy, aż znienawidzi swoich znajomych :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 01:14, nightfaler napisał:

Ano to już zacząłeś grać. Myślałem, że Cię jeszcze odciągnę od złego ;3


Idź pan, latency w okolicach tysiąca gdzie nigdy nie wchodzę powyżej 200, a i to są krytyczne sytuacje jakieś. O co chodzi? :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 01:50, Adjatha napisał:

Idź pan, latency w okolicach tysiąca gdzie nigdy nie wchodzę powyżej 200, a i to są krytyczne
sytuacje jakieś. O co chodzi? :<

Uzależnienie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 01:53, nightfaler napisał:

Uzależnienie ;p


Pytałem o problemy z serwerami czy cuś, bo inaczej nie umiem tego wytłumaczyć :F
Uzależnienie - nie bardzo, gram z 2-3 razy co parę dni, gra sympatyczna, ale nie na tyle, żeby mieć no-life mode ;) Chyba że więcej znajomych by się wkręciło, wtedy może być inaczej w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 02:03, filip29 napisał:

Tak to jest jak się gra na US. Wbijaj na EU bo już działa prawie dobrze. ;p


Ale ja gram na EU... W tym jest problem :/ spróbuję jeszcze raz, najwyżej pójdę spać potem.
Na US chyba nie miałbym latency na poziomie minimum 500ms, nawet jeśli to normalne, że wartości są tam trochę wyższe niż normalnie na EU...

Od biedy mogę jeszcze książkę poczytać, bo "Mistrza i Małgorzatę" zacząłem niedawno. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Braveheart, miałem napisać jak mi poszło z Finansami Przedsiębiorstw ale router szwagra szwankował, więc nie miałem dostępu do neta wieczorem ;)
Do rzeczy - zaliczyłem egzamin poprawkowy na 3 :D
Teraz "tylko" wrzesień i Statystyka Metematyczna, Rachunek Prawdopodobieństwa i Makroekonomia (jeśli wykładowczyni nie zgodzi się, żebym poprawiał 3 lipca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie słucham łomotów Cage''a, popijam smaczniutką kawkę i zajmuję ekscytująca lektura. :3

BTW...

KWOON W POLSCE!

I to na trzech aż koncertach.
W końcu się uda, miejmy nadzieję, choć do października droga niestety jeszcze daleka. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro mam samolot do Polski, na wakacje. W koncu.

Aktualnie siedze, sluchajac "Love is Colder Than Death" i dalej "jaram sie" ksiazka "Moskwa 1612" wyd. Bellona. Swietna, polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 11:18, bobobo napisał:

> 4 giga na głowę ?. To niezły kopsaj. Zrzuta jakaś była ? ^^

EDIT: Wiem,sory,że tera napisałem,przyjme ostrzeżenie :(


Witam wszystkich Nocnych Marków.
Haha Ty to mocny kolo jesteś. Wiedz, że nie zawsze musisz odpisywać, jak ktoś Ci odpisze :D. W Tym temacie tym bardziej. Bo on ma swój czas. Więc nie lepiej było poczekać do 00:00 ?? :D haha a tak to jeszcze żeś się naraził na gniew Moderatora :P, ale upiekło Ci się. Poza tym, jak już napisałeś mi posta w nieodpowiednim czasie to już mogłeś go zostawić, A nie tylko żeś że przyjmiesz ostrzeżenie na pysk :D. To tak jak by iść w wygłodniałe stado lwów i powiedzieć im ok teraz stanę się waszym pożywieniem ^^.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować