Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2011 o 02:14, Harrolfo napisał:

Nie wiem jak inni gramowicze, ale ja jak widzę "Under Pressure", to kojarzy mi się to
tylko z Queen :)


hah mi też się kojarzy z Queen, lecz ja nie siedzę tylko w jednym gatunku muzycznym :). Nie chcę się zamykać (bo nie warto) Ktoś kto odrobinę siedzi chociażby w rapie amerykańskim i zna 2Pac''a wie że też on ma taki kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie siedzę w jednym gatunku muzycznym, Queen po prostu niektóre kawałki znam, a ich fanem nie jestem.
Z muzyki, to słucham rocka lub hard rocka, ale nagraniami typu "The Sign" zespołu Red Box też nie pogardzę, ale muszą mi się podobać. To chyba normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 02:10, Mr_Terrorist napisał:

I dlatego firefox 4 ever <3 Opera jest za wolna, a chrome nie stabilny we flashu


Przecież Opera jest szybsza od Firefoxa, a już na pewno bardziej funkcjonalna. Jedyną przewagą "liska" są add-ony, z których i tak nie korzystam, bo takiego Adblocka zastępuje PPM -> Zablokuj zawartość ;]

@Harrolfo - więc u mnie występuje jakiś bug, ale nie chce mi się reinstalować Opery ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kilkadziesiąt stron Metra 2033 przeczytane i można się położyć spać... Albo i nie odpalam Strachy na Lachy i chyba zagram w coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 02:23, Harrolfo napisał:

Ja też nie siedzę w jednym gatunku muzycznym, Queen po prostu niektóre kawałki znam,
a ich fanem nie jestem.
Z muzyki, to słucham rocka lub hard rocka, ale nagraniami typu "The Sign" zespołu Red
Box też nie pogardzę, ale muszą mi się podobać. To chyba normalne ;)


Ja z "szarpanej wioślarskiej" muzy :D to przeważnie rock, metal, trash meta,l blues. Death Metal/Black Metal/Speed Metal odpada. Nie dla mnie kawałki z wykrzykiwaniem słów ;/. A pro po wiosła :D i co jak się gra ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 02:29, NdysH napisał:

No kilkadziesiąt stron Metra 2033 przeczytane i można się położyć spać... Albo i nie
odpalam Strachy na Lachy i chyba zagram w coś.


Nie śpij młoda godzina jest :D 2:30 nawet nie środek nocy ;). Lepiej grać. Film sobie jakiś machnij. :) Zjedz coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 02:30, Braveheart napisał:

Nie dla mnie kawałki z wykrzykiwaniem słów ;/.

Dla mnie też nie, nie znoszę growlu :)
Dlatego słucham Metalliki (chociaż niektórych kawałków (krzyczanych) nie lubię), Scorpions z wielkim wokalem Klausa Maine''a, Nickelback z bardzo dobrym wokalem Chada Kroegera i czasem Guns N'' Roses, ale to ze względu na solówki Slasha.

Dnia 01.07.2011 o 02:30, Braveheart napisał:

A pro po wiosła :D i co jak się gra ;>

Bardzo fajnie, nawet takie "Rock you like a hurricane" na akustyku fajnie brzmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 02:29, NdysH napisał:

No kilkadziesiąt stron Metra 2033 przeczytane i można się położyć spać... Albo i nie
odpalam Strachy na Lachy i chyba zagram w coś.


Mnie się bardzo podobała ta książka, fajny klimat miała. Polecam, polecam innym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 02:26, Gumisiek2 napisał:

Przecież Opera jest szybsza od Firefoxa, a już na pewno bardziej funkcjonalna. Jedyną
przewagą "liska" są add-ony, z których i tak nie korzystam, bo takiego Adblocka zastępuje
PPM -> Zablokuj zawartość ;]


o nieeee, Operka na pewno nie jest szybsza od firefoxa ;) tyle razy próbowałem przejść na operę, ale bez skutku.
Dlaczego? Wolna jak żółw ;) Jedyna warta uwagi po wiewiórce przeglądarka to Comodo Dragon. To taki stabilny chrome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 02:32, Harrolfo napisał:

Dlatego słucham Metalliki (chociaż niektórych kawałków (krzyczanych) nie lubię),

Taaa. Ja tez nie lubię wszystkich kawałków. W sensie nie przepadam. Są mocniejsze i słabsze. Choć zawsze znajdą się Ci co mówią jedno i to samo "Metallica skończyła się na Kill''em all" i tyle ich widziano.

Dnia 01.07.2011 o 02:32, Harrolfo napisał:

Scorpions z wielkim wokalem Klausa Maine''a,

Nowy album wydali. Jeszcze nie słuchałem ponoć mocno trzyma klimat danych lat.

Dnia 01.07.2011 o 02:32, Harrolfo napisał:

Nickelback z bardzo dobrym wokalem Chada Kroegera

Taaa. Lecz zapomnieliśmy tu wspomnieć o Jimim Hendrixie (wstyd) On to był też wioślarz niezły R.I.P [*]
Słuchasz może Buckethead ?. Też niezgorszy.

Dnia 01.07.2011 o 02:32, Harrolfo napisał:

i czasem Guns N'' Roses, ale to ze względu na solówki Slasha.

Gunsi dają radę lecz Apetyt na destrukcję dawno już minął ;/

Dnia 01.07.2011 o 02:32, Harrolfo napisał:

Bardzo fajnie, nawet takie "Rock you like a hurricane" na akustyku fajnie brzmi :D

No i gra gitara :D Dosłownie i w przenośni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 02:42, Braveheart napisał:

Nowy album wydali. Jeszcze nie słuchałem ponoć mocno trzyma klimat danych lat.

Zgadza się, jeden z lepszych. Niestety ostatni w ich karierze :,(

Dnia 01.07.2011 o 02:42, Braveheart napisał:

> Nickelback z bardzo dobrym wokalem Chada Kroegera
Taaa. Lecz zapomnieliśmy tu wspomnieć o Jimim Hendrixie (wstyd) On to był też wioślarz
niezły R.I.P [*]

Szczerze? Jakoś nigdy nie byłem fanem Jimmiego. Aczkolwiek nie ma wątpliwości do tego, że zrewolucjonizował muzykę.

Dnia 01.07.2011 o 02:42, Braveheart napisał:

Słuchasz może Buckethead ?. Też niezgorszy.

Pierwsze słyszę.

Dnia 01.07.2011 o 02:42, Braveheart napisał:

No i gra gitara :D Dosłownie i w przenośni.

Heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zgadza się, jeden z lepszych. Niestety ostatni w ich karierze :,(
Też słyszałem o tym. Lecz czy to się okaże się prawdą i będą na tyle mocni w swych obietnicach hmmmm <mysli>
>Szczerze? Jakoś nigdy nie byłem fanem Jimmiego. Aczkolwiek nie ma wątpliwości do tego, że zrewolucjonizował >muzykę.
Nie trzeba być od razu fanem żeby go lubić. Najbardziej zapada w ucho Kawałek "Hey Joe" Tekst tego kawałku też jest dobry.
>Pierwsze słyszę.
To łap. Dobre na odstresowania. Dobre albumy ma. Niezgorsze też solówki
http://www.youtube.com/watch?v=8akmP6Sjv2o kawałek z koncertu na żywo. Może Ci przypadnie do gustu. Nie wiem. Polecam płytę "Electric Tears" ;)

EDIT: Tu przykład jego możliwości :) http://www.youtube.com/watch?v=wMYnl22cqGU&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 02:57, Braveheart napisał:

Też słyszałem o tym. Lecz czy to się okaże się prawdą i będą na tyle mocni w swych obietnicach
hmmmm <mysli>

Wiesz, w sumie lepiej odejść w glorii i chwale niż skomercjonalizować się - jak nie przymierzając Metallica.

Dnia 01.07.2011 o 02:57, Braveheart napisał:

Nie trzeba być od razu fanem żeby go lubić. Najbardziej zapada w ucho Kawałek "Hey Joe"
Tekst tego kawałku też jest dobry.

Niezbyt podobają mi się takie kawałki ;P

Dnia 01.07.2011 o 02:57, Braveheart napisał:

Dobre, ale bez rewelacji. Ja wolę to => http://www.youtube.com/watch?v=2hEAmqtEJHE (polecam riff od około 3:50)
Jedyny, oprócz "The Day That Never Comes" kawałem Mety z DM, który mi się podoba :)


OMG, to już 3 godziny piszemy?!
Nice!
Tylko osłucham S&R i uderzam w kimę :)

EDIT: Za to ten kawałek po Edycie jest Ś W I E T N Y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 03:02, Harrolfo napisał:

Wiesz, w sumie lepiej odejść w glorii i chwale niż skomercjonalizować się - jak nie przymierzając
Metallica.

Jak to powiedział mądrze Zbigniew Wodecki "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Niepokonanym!"

Dnia 01.07.2011 o 03:02, Harrolfo napisał:

Niezbyt podobają mi się takie kawałki ;P

Nie muszą :P

Dnia 01.07.2011 o 03:02, Harrolfo napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=8akmP6Sjv2o
Dobre, ale bez rewelacji. Ja wolę to => http://www.youtube.com/watch?v=2hEAmqtEJHE
Jedyny, oprócz "The Day That Never Comes" kawałem Mety z DM, który mi się podoba :)

Taki jakiś mi się zarzucił pierwszy lepszy. Przesłuchaj sobie gdzieś ONLine całą płytkę kiedyś i daj znać jak odczucia :). Co do Mety to Jeszcze Opening The Unforgiven III mi się podoba no i kawałek chyba też, ale to bardziej przez wzgląd na Unforgiveny ;/ Suicide & Redemption też daje radę :)

Dnia 01.07.2011 o 03:02, Harrolfo napisał:

OMG, to już 3 godziny piszemy?!
Nice!

Powiedziałbym "Not Bad"
Jakby była 4 albo 5 było by jeszcze lepiej :P

Dnia 01.07.2011 o 03:02, Harrolfo napisał:

Tylko osłucham S&R i uderzam w kimę :)
EDIT: Za to ten kawałek po Edycie jest Ś W I E T N Y!

:P A jednak odrobinę się spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 03:09, Braveheart napisał:

Taki jakiś mi się zarzucił pierwszy lepszy. Przesłuchaj sobie gdzieś ONLine całą płytkę
kiedyś i daj znać jak odczucia :).

Hmm, może to jest sposób, żeby dziś wyrobić do tej 4? Spróbuję ;)

Dnia 01.07.2011 o 03:09, Braveheart napisał:

Co do Mety to Jeszcze Opening The Unforgiven III mi się podoba no i kawałek chyba też, ale to bardziej przez wzgląd na Unforgiveny ;/

No opening jest dobry, ale samo naganie jest na ostatnim miejscu w rankingu Unorgivenów, przynajmniej u mnie. IMO idzie tak:
1. The Unforgiven
2. The Unforgiven 2
3. The Unforgiven III

Dnia 01.07.2011 o 03:09, Braveheart napisał:

:P A jednak odrobinę się spodobało

No a jak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za późno na Edycję ;/
Tego linku co zapodałeś
http://www.youtube.com/watch?v=2hEAmqtEJHE <---- 4:12 ten moment jest W Y P A S i to jak publiczność nuci. Tu ry ry ru ru ty ru xD Czy coś w tym stylu :P Nie mogłem się oprzeć

EDIT:
>No opening jest dobry, ale samo naganie jest na ostatnim miejscu w rankingu Unorgivenów, przynajmniej u mnie. >IMO idzie tak:
>1. The Unforgiven
>2. The Unforgiven 2
>3. The Unforgiven III
Inaczej iść nie może. Sami tak je tworzyli i nazywali i tak samo się plasują jeśli chodzi o jakość i wykonanie. Lecz teledyski do pierwszych dwóch części bardzo mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem :)
A, pochwalę się - potrafię to "Tyryryryryryryyyyy Tyryryryryryryryryyyy. Tyryryryryryry tyryryryryryrytyty. Tyryryryrytytyyyy tyryryryrytytytytyyyy" zagrać :)
Co do Kubłogłowa - po odsłuchaniu kilku kawałków (fragmentów) już słyszę, że to nie dla mnie.

BTW: Co to? Tylko my zostaliśmy na placu boju? To jak pójdę spać nie będziesz miał z kim pisać ;P

@EDIT - mnie też te teledyski bardzo się podobają. Znów - najbardziej jedynka :) Aż sobie włączę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 03:19, Harrolfo napisał:

Wiem :)
A, pochwalę się - potrafię to "Tyryryryryryryyyyy Tyryryryryryryryryyyy. Tyryryryryryry
tyryryryryryrytyty. Tyryryryrytytyyyy tyryryryrytytytytyyyy" zagrać :)

Haha TYRYRYRyyyy całe wymienił :D aaaaa no i fajnie że żeś się tego nauczył :D. Warto tego umieć :) Gratuluje. Mam nadzieje że to nie było jakieś trudne do zagrania :P

Dnia 01.07.2011 o 03:19, Harrolfo napisał:

Co do Kubłogłowa - po odsłuchaniu kilku kawałków (fragmentów) już słyszę, że to nie dla
mnie.

No trudno. Ja tylko zapodałem coś od siebie :)

Dnia 01.07.2011 o 03:19, Harrolfo napisał:


BTW: Co to? Tylko my zostaliśmy na placu boju? To jak pójdę spać nie będziesz miał z
kim pisać ;P

Elita panie elitaaa!!.Taaa my. Lecz ja nigdy nie odpadam. "Never to retard never to surrender"!!!

Dnia 01.07.2011 o 03:19, Harrolfo napisał:


@EDIT - mnie też te teledyski bardzo się podobają. Znów - najbardziej jedynka :) Aż sobie
włączę :D

Hhihi. Ja zaraz w sumie też tylko do końca niech ten Suicide poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 03:23, Braveheart napisał:

Lecz ja nigdy nie odpadam. "Never to retard never to surrender"!!!

Zobaczymy co będziesz pisał jak sam zostaniesz ;P

Dnia 01.07.2011 o 03:23, Braveheart napisał:

Hhihi. Ja zaraz w sumie też tylko do końca niech ten Suicide poleci.

Co zgapiasz? ;)

Nie no, ja już chyba spadam, jak za 5 minut nie napiszę/zedytuję posta, możesz kłaść się spać ;)

EDIT: Ten fragment jest (w wersji, której się nauczyłem ;) dość prosty, dużo slidów po prostu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 03:27, Harrolfo napisał:

> Lecz ja nigdy nie odpadam. "Never to retard never to surrender"!!!
Zobaczymy co będziesz pisał jak sam zostaniesz ;P

Nic. :D Chyba że się ktoś nagle wynurzy, w co wątpię.

Dnia 01.07.2011 o 03:27, Harrolfo napisał:

> Hhihi. Ja zaraz w sumie też tylko do końca niech ten Suicide poleci.
Co zgapiasz? ;)

A co nie można ? ;>

Dnia 01.07.2011 o 03:27, Harrolfo napisał:

Nie no, ja już chyba spadam, jak za 5 minut nie napiszę/zedytuję posta, możesz kłaść
się spać ;)

hah i tak nieźle wytrzymałeś 3:30 powoli dochodzi nie najgorzej z Tobą ;) panie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować