Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Można tak powiedzieć, śmigam i latam yeah, kocham kolorowe noce pełne wrażeń chociaż są nudne. Muza brzdęci ja próbuję okiełznać pokój swój i taki trochę wiesz, niepokój. Ahahaha. Rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 03:45, Procentowo napisał:

Można tak powiedzieć, śmigam i latam yeah, kocham kolorowe noce pełne wrażeń chociaż
są nudne. Muza brzdęci ja próbuję okiełznać pokój swój i taki trochę wiesz, niepokój.
Ahahaha. Rany.

E tam od razu zaraz nudne. Są może samotne, lecz nie nudne :). Zależy też co nazywamy nudą :D. Jaki znów pokój niepokój. Czyżby lęki ? chore schizy ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 03:51, Procentowo napisał:

Nie wiem jak to opisać, schizów nie mam ahahahah ale kurna co się dzieje to ja nie mówię.
Pięknie jest, a jeszcze nie koniec. Ahahaha, bałagan!


Czyli ogólnie tymczasowa miła jajecznica mózgowa ? :D. Co spać będziesz leciał Czy dziś do rana śmigasz ;> By nie marnować ''fazy'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spać teraz? Nie da rady ahahaha ja tu latam prawie, tupam nogą bujam się, skaczę po pokoju nie wiem co zrobić ze sobą, ale spać nie pójdę. Nie ma bata. Nawet łóząk nie mam pościelonego, jest dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 03:56, Procentowo napisał:

Spać teraz? Nie da rady ahahaha ja tu latam prawie, tupam nogą bujam się, skaczę po pokoju
nie wiem co zrobić ze sobą, ale spać nie pójdę. Nie ma bata. Nawet łóząk nie mam pościelonego,
jest dobrze :D


Haha czyli nieźle masz w czerepie. No zobaczymy, czy nie pójdziesz spać. Ile dziś poszło ? ;> Jak latasz to uważaj na skrzydła. Nie przemęczaj się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne co poszło i nie ważne ile, hahaha powiem Ci, że wszystkie kolory tęczy poszły. :D
Spokojie kontroluje skrzydła są moje w końcu. hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 04:02, Procentowo napisał:

Nie ważne co poszło i nie ważne ile, hahaha powiem Ci, że wszystkie kolory tęczy poszły.
:D
Spokojie kontroluje skrzydła są moje w końcu. hahahaha.


Hmmm tęcza :d Więc idź i szukaj tam krasnala z wiadrem pełnego złota za co mógłbyś kupić sobie spooooro fantów :D i jeszcze więcej stafffuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 04:25, Procentowo napisał:

ahahaaha nie ma nigdzie, więc już nie szukam masakra jakaś, co Ty wkręcasz? ahahaha :D


Ja nic nie wkręca. Skąd że takie przypuszczenia :D. Ale wiem gdzie jest trop. Poszukaj w kuchni, a najlepiej w lodówce. Tam możesz coś ciekawego i nie tylko dla oka odszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 04:45, Procentowo napisał:

Szukałem, zjadłem wszystko co by ło i babcia będzie zła to jest dopiero schiza hahahaha


Babcia nigdy nie jest zła na to że jej wnuczek dużo je. :D Wręcz lubi jak wnuczek/wnuczka wcinają jak najwięcej aż im się uszy trzęsą :D. Ja bym mógł Babcine obiady śniadania, kolacje jeść codziennie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jem codziennie hahaha no ja jem bardzo dużo hahah, jest dobrze i w ogóle kiedy tam widno sę zrobło? patrzyłem tam niedawno byuło ciemno a teraz widnoooo. WHOAH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 04:56, Procentowo napisał:

Ja jem codziennie hahaha no ja jem bardzo dużo hahah, jest dobrze i w ogóle kiedy tam
widno sę zrobło? patrzyłem tam niedawno byuło ciemno a teraz widnoooo. WHOAH.


Hah to zależy. Mi już widno przed trzecią się robiło. Bo mam czyste niebo. Nie wiem jak u Ciebie. Lecz wczoraj miałem dopiero mniej więcej o tej porze jasno bo miałem zachmurzenie. Dla Wampirów to standej xD. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh No cóż czas tematu dobiega już końca. ;/ Czas uciekać do trumny i usunąć się w mroku. Lecz zapomnijcie. :D Zwijam wrotki stąd, bo nie ma z kim rozmawiać. Idę oglądać Świat według kiepskich na iPla. Dobrydzień i dobranoc auhauh i do zobaczenia za kilkanaście godzin, :-) w tym temacie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DzieńDobryWieczer wampierze... No ja dziś niczego nie słucham zaraz idę oglądac Copa America i może pograć w LoLa. Swoją drogą ten deszcz robi się nudny nic tylko pada, pada, pada, pada i wiecie co ? Dla odmiany pada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciągnąłem się w Obliviona i zbieram punkty w letniej wyprzedaży. Narazię robie tylko te dwie rzeczy ;)

A z muzyki polecam od siebie: Black Eyed Peas ("Don''t Stop The Party") i LMFAO (szczególnie "Party Rock Athem" i "Shots")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham sobie Scorpionsów (teraz akurat "She''s Koncking at my Door"), a później jak temat się zahibernuje, to może pogram sobie trochę w Just Cause 2. Zakupione za 20 zł na Steamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować