Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2011 o 00:21, Citkowsky napisał:

2 auta doszczętnie spalone; kij wie co tu teraz robić, isć spać czy pilnowac:P

Ja bym tam pilnował, nałogowy podpalacz nigdy nie spocznie na kilku samochodach ;). A skoro nie spodziewa się, ze ktoś o tej godzinie go zobaczy, tym bardziej się zdziwi na widok ukrytej kamery ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 00:28, eske napisał:

> 2 auta doszczętnie spalone; kij wie co tu teraz robić, isć spać czy pilnowac:P

Ja bym tam pilnował, nałogowy podpalacz nigdy nie spocznie na kilku samochodach ;). A
skoro nie spodziewa się, ze ktoś o tej godzinie go zobaczy, tym bardziej się zdziwi na
widok ukrytej kamery ;P.

Raczej wątpie, by nałogowy podpalacz przychodził codziennie w to samo miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.............

Konkretnie w to samo to pewnie nie ale od miesiaca w Lublinie grasuje podpalacz i jak do tej pory obrał sobie za cel 2 osiedla, no teraz już 3 łącznie z moim. Zobaczymy jak to dalej sie rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 00:41, Citkowsky napisał:

>>.............

Konkretnie w to samo to pewnie nie ale od miesiaca w Lublinie grasuje podpalacz i jak
do tej pory obrał sobie za cel 2 osiedla, no teraz już 3 łącznie z moim. Zobaczymy jak
to dalej sie rozwinie.

Smutne jest to, że i tak nic nie możesz z tym zrobić. Zainstalowanie kamerki, lub wachta 24/7 i tak nie zda egzaminu, bo obrys postaci podpalającej samochód w niczym nie pomoże. No chyba, że zamieszkasz w swoim bolidzie :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..........

Coś trzeba pomyśleć.

Rano wysłałem filmik do kuriera i do chwili obecnej w ciagu niecalych 24h mam juz ponad 2 tys wejść na youtubie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz gdzieś w pobliżu całodobowego parkingu strzeżonego? Koszty są niewielkie, ja dla bezpieczeństwa potrzymałbym tam auto przez kilka dni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 00:30, gogiell napisał:

Raczej wątpie, by nałogowy podpalacz przychodził codziennie w to samo miejsce.


W takich miejscach czuje się jak w domu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra noc wszystkim.:>

Dzisiejszy dzień sponsoruje słowo ''przeczucie'' - (1) wstać o 7(kładąc się o 3), popracować koło domu, opalić muzykę filmową Krzysztofa Komedy i iść spać, obudzić się, spojrzeć i zobaczyć, że ktoś coś chce dokładnie w tym momencie na gg ; (2) po południu czytać książkę w ogrodzie, poczuć nagle, że trzeba by wrócić do domu i po 30s ujrzeć znajomego, który wpadł sobie grę jakąś pożyczyć ; (3) odpalić kompa i zauważyć, że po 20s ktoś ''z drużyny'' zapytał, czy gramy w LoLa. :D

Drugie słowo to katatonia, w którą się genialnie wprowadziłem.xD Nadmiar melatoniny, smutny i dołujący h-h na słuchawkach i książka. Po 10 minutach takiego czegoś, siedząc pod altaną zrobiłem sobie łóżko z krzesełek i obudziłem się9ciekawe, bo wydaje mi się, że nie zasnąłem) po 4 godzinach. Ponoć w jakaś straszliwa burza była w tym czasie, ale nie pamiętam.:P Cóż, wprowadzając mały klimat grozy można by stwierdzić, że to fajna metoda na śmieć(przyjemna), wystarczy tylko się nie budzić już.^^

Edit - nie wiem czemu, ale zawsze jak czytam dłuższego(swojego) posta tu na jakiś 'nie temat', to mam wrażenie, że jest idiotyczny, i że pisał go 10latek.:P

Edit2 - u mnie z wypadkami norma - a to jakieś drzewo się przewróci podczas burzy, a to się gdzieś las zapali(jak jest sucho), czasami ktoś kogoś przejedzie samochodem i tyle. Nic spektakularnego się nie dzieje(i dobrze).:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 01:00, Gumisiek2 napisał:

Nie masz gdzieś w pobliżu całodobowego parkingu strzeżonego? Koszty są niewielkie, ja
dla bezpieczeństwa potrzymałbym tam auto przez kilka dni ;]



to nowe osiedle, strzezonego nie ma; to osiedle pod miastem.

Parkingi mają szlabany itp i jak widać nic to nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 01:04, mr_chief napisał:

Jak mówicie o wypadkach itd. to dziś koło mnie, był wybuch mennicy w Warszawie.


No proszę, u mnie za to był wybuch butli z gazem - podpalacz - oraz spalony "chiński market", który nasz szanowny burmistrz postanowił otworzyć zamiast Netto. Najgorsze jest to, że był to budynek zabytkowy, a podpalacz zrobił swoje dwa dni po jego otwarciu. Obecnie nagroda za informacje na jego temat wynosi 10 000zł! Powody mogą być rożne, ja obstawiam rasizm... W każdym razie chiński market był otwarty ramach taniej siły roboczej..


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 01:22, Mr_Terrorist napisał:

Witam wampierzów ;) Czy tylko u mnie tak leje i pieruny z nieba wychodzą ? ;D


U mnie tylko zimno. Nie pada, nie ma burzy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 01:22, Mr_Terrorist napisał:

Witam wampierzów ;) Czy tylko u mnie tak leje i pieruny z nieba wychodzą ? ;D


Cały czas od ''po południa'', ale jakoś oczywiście z frontalnym atakiem nie mogą trafić(ponoć jeden był, ale ja byłem wtedy w innym świecie i nie pamiętam). W każdym razie co jakiś czas się coś tam za oknem błyska(noc jest, to efekt się potęguje).
Net mówi mi też, że całkiem nieźle nas atakują: http://www.industry.siemens.com/industrysolutions/global/de/blids/service/spion/Seiten/spion_pl.aspx :>

A poza tym uciekam spać(jak tylko włosy wysuszę), czyli może pierwszy raz w tym tygodniu przed 2 się wyrobię.^^
Dobrej nocy wszystkim.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mija akurat.
Zaczęło się o 19:30; grzmiało, błyskało i lało cały czas bez przerwy, aż do teraz.
Aż miło wchłaniało sie Zimnego Lecha w takich okolicznościach przyrody. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 01:22, Mr_Terrorist napisał:

Witam wampierzów ;) Czy tylko u mnie tak leje i pieruny z nieba wychodzą ? ;D

W każdym razie u mnie tak było wczoraj, aż mi korki wysiadły ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 01:05, Nephren-Ka napisał:

Drugie słowo to katatonia, w którą się genialnie wprowadziłem.xD Nadmiar melatoniny,
smutny i dołujący h-h na słuchawkach i książka. Po 10 minutach takiego czegoś, siedząc
pod altaną zrobiłem sobie łóżko z krzesełek i obudziłem się9ciekawe, bo wydaje mi się,
że nie zasnąłem) po 4 godzinach. Ponoć w jakaś straszliwa burza była w tym czasie, ale
nie pamiętam.:P Cóż, wprowadzając mały klimat grozy można by stwierdzić, że to fajna
metoda na śmieć(przyjemna), wystarczy tylko się nie budzić już.^^

Który album? ;3

Sam spać nie mogę, więc lapciak pod pierzynką, bo zwariuję. Posłuchałbym muzyki, ale by mnie pozabijali w domu mimo słuchawek.
Wczoraj u kumpla byłem zc zasów podst i gim, gadało się przyjemnie, szklaneczka nawet smacznego Desperadosa poszła... niezłe to. ;] No ale cóż, w kocu rok się nie widzieliśmy więc... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mueh coś dziwnie zasnąć nie mogę odkąd się rozbudziłem, dziwne późno poszedłem spać(jak zwykle zresztą)... Jeszcze z samego rana problemy, poszedłem oblukać co w lodówce i wkleiłem się w lep na muchy brrrr myślałem, że nigdy więcej takowego nie zobaczę ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować