Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2011 o 00:14, Harrolfo napisał:

Cześć, Marki
Co dobrego u Was?

A mnie coś wzięło na Leonarda Cohena. A jeśli chodzi o cały dzień, to jakoś nudno. Jest deszcz jest nudno. Chociaż, chociaż udało mi się skończyć kampanię Aliantów w C&C Red Alert 2 ( boska gra !) i zacząłem ( w sumie, to już gdzieś 5 misja jest ) Sowietów. Oprócz tego grałem u kuzyna w C&C Tiberium Wars ( czy jakos tak ) i to nie te same C&C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 00:13, Nikodem95 napisał:

Dzięki wieeeelkie za ten kawałek i w ogóle zespół.


O proszę, nie spodziewałem się takiej reakcji, w każdym razie cała przyjemność po mojej stronie. ^^

Ale Last Caress i tak wolę w wykonaniu AFI :D

A u mnie... Pendulum w głośnikach, na ekranie 18/2/19 Maokai, a od jutra mnie tu nie będzie jako że wyjeżdżam na tydzień z hakiem. Buu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 00:28, Adjatha napisał:

Ale Last Caress i tak wolę w wykonaniu AFI :D

Nawet nie słyszałem tego kawałka. Ale przesłuchałem obie wersje i stwierdziałem, że kawałek nie mojego klimatu :) Ale, to co wyczyniał gościu w teledysku ( ? ) AFI na desce - genialne.

EDIT: Tak sobie myślę, że ten kawałek mógłby się fajnie spisać na koncercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 00:36, Nikodem95 napisał:

Ale, to co wyczyniał gościu w teledysku ( ? ) AFI na desce - genialne.

Hym, pewnie trafiłeś na film z Rodneyem Mullenem. ;) To nie teledysk, to nagranie, które było użyte w THPS3 (tyle, że zamiast Last Caress leciało tam The Boy Who Destroyed the World).

Dnia 23.07.2011 o 00:36, Nikodem95 napisał:

EDIT: Tak sobie myślę, że ten kawałek mógłby się fajnie spisać na koncercie.

Jak każdy żywiołowy kawałek tego typu? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 23.07.2011 o 00:40, Adjatha napisał:

Hym, pewnie trafiłeś na film z Rodneyem Mullenem. ;)

Tak :)

Dnia 23.07.2011 o 00:40, Adjatha napisał:

> EDIT: Tak sobie myślę, że ten kawałek mógłby się fajnie spisać na koncercie.
Jak każdy żywiołowy kawałek tego typu? ^^

Bardziej chodziło mi o to, że na żywo mógłby mi się spodobać, ale nagranie studyjne nie podoba mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 03:04, meryphillia napisał:

"Magia serii", to co najwyżej może tkwić w pierwszej i drugiej części...


Niekoniecznie najstarsza gra z serii = w niej tkwi magia serii ;] Bo czy te części miały dobrą fabułę, ciekawych bohaterów, różnorodne lokacje, dawały dużo możliwości lub po prostu taki klimat, jak te trzy wymienione przeze mnie gry? Nie uważam pierwszej ani drugiej części za złe gry (a przy dwójce spędziłem bardzo dużo czasu), ale IMO magia serii tkwi właśnie w trzech kolejnych grach z serii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już mamy się silić na używanie tak abstrakcyjnych pojęć jak "magia" jako argumentu za tym, co czyni grę dobrą, to ja uważam, że na "magię serii" składa się każdy dobry (wręcz świetny) tytuł danej serii.

Każda z części GTA, w którą grałem ujęła mnie czym innym. W tym tkwi siła całości rozrywki pod tymi trzema literkami.

Guten Abend, tak w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry!

Wieki mnie tu nie było...

Ostatnio dostałem podkoszulek (ten w ramach zadośćuczynienia za opóźnione aktywowanie EK Wiedźmina), zamówiłem ten Geraltem i Triss - biały.

Stwierdzam, że jestem całkiem zadowolony, choć grafika z przodu jest taka jakaś wyblakła, i wydaje się mało trwała. Ciekawi mnie czy inne Nocne Marki mają jakiś pogląd na ten temat, jak oceniacie swoje (jeśli kogoś to dotyczy).


A poza tym po trzech i pół roku bez mała dostałem kurcze awans na gramie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 01:19, Martimat napisał:

Ciekawi mnie czy inne Nocne Marki mają jakiś pogląd na ten temat, jak oceniacie swoje (jeśli kogoś to dotyczy).


W temacie o Wiedźminie były całkiem pozytywne opinie. Mnie to nie dotyczy, ale trochę zazdroszczę unikatów - gdyby były te wzory w sprzedaży to za sensowną cenę z chęcią kupiłbym Buntownika i Patriotę. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2011 o 01:22, Harrolfo napisał:

(...) swoją koszulkę z Białym Wilkiem (...)


ta z "medalionem" czy też biała?

Swoją drogą ciekaw jestem ile których pozamawiali udzie, taka mała statystyka?
Ja z chęcią kupiłbym każdy model -może kiedyś ktoś na allegro... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyzwanie tej nocy - skończyć pierwszy sezon "How I Met Your Mother". To chyba jedyny serial, którego sezon wchłonę w dwa dni i autentycznie - było warto go zaczynać. Serio, jeśli komuś się nudzi i nie ma co robić w wakacje, to to jest po prostu najlepsze wyjście z możliwych (które można robić samemu oczywiście). Ten serial jest a w e s o m e :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 00:15, Harrolfo napisał:

Witam,
Co porabiacie?
Ja zaraz zabieram się za liczenie całki:

Liczysz całki w wakacje? Czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować