Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2011 o 04:32, Albii napisał:

Nie babcia tylko ciocia. Ciocie są fajne, a ta lubi rock, metal itd.. to się zawsze świetnie
dogadujemy. :D

To ja już chyba ślepnąć zaczynam :D.... A może to co innego ]:-> hmmm nie wiem :D. Na pewno z braku snu... zamiast pójść spać po rejsie to ja przed kompem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim rejsie ? W piratów z karaibów się bawiłeś ? Czarna perła i te sprawy ? Mów jakie tam łupy zodbyłeś i jakie morza podbiłeś ! : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 04:38, Albii napisał:

Jakim rejsie ? W piratów z karaibów się bawiłeś ? Czarna perła i te sprawy ? Mów jakie
tam łupy zodbyłeś i jakie morza podbiłeś ! : D

Czarna Perła była :D.... Łupów kilka było... ale najbardziej to szukałem Fontanny Młodości :D... By mieć w kale Śmierć ]:-> i pokazywać jej "fakery", lecz nie udało się. Po drodze dorwała mnie bestyjka Dave Jones''a i wzięła moją kochaną Perełkę do swojego Luku ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne nocne markowanie czas zaczać:P Standardowo pojawiam się i ja aczkolwiek za półtora miesiąca z obecnością moją w tym temacie może być ciężko bo po prostu nie będzie mi się chciało lub nie będę miał możliwości będąc na imprezie, na stancji u kobiety czy gdziekolwiek indziej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puk Puk Puk...... :D
Jest tu kto ? ;>
Witam wszystkich Nocnych Marków. Niektórzy mówią, że nowy dzień nastał... a ja mówię: Nowa noc nastała!!! :D
Wypijmy na powitanie....
Kolejka dla wszystkich.
EDIT:
Patrz no uprzedził mnie o kilka sekund XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeeeeah, po ponad roku oczekiwania właśnie obczaiłem, że wskoczyłem na sekretarza właśnie tym postem powyżej^ ^ No no no, na żadnym z poprzednich kont nie udało mi się osiągnąć tej rangi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
Ja już wiem od czego nie będziesz miał mocy :D.... ]:->
Też bym raczej nie miał... No imprezy imprezami :D
Mnie niedługo nie będzie bo ropie wypie***** do Niemiec, a tam nie będę miał kompa jako iż laptopa nie posiadam... Może ktoś uraczy mi skorzystać w co wątpię :P
PS:
Sekretarka ? :D Gratuluje awansu ;)
EDIT:
Patrz no znów uprzedził moją myśl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..............

W sumie zwykłem brać na stancję swojego netbooka ale, że neta przenośnego nie mam to nic mi po nim:P Nadaje się wtedy tylko do słuchania muzyki czy wspólnego oglądania filmów: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 00:02, Harrolfo napisał:

Cześć,

Witaj [polewa setkę]
A nic ciekawego..... cały dzień gnicia w domu bo pogoda nie pozwalało jako iż padało... przestawało i znów padać zaczynało... Nawet teraz pada ;[.. Mam nadzieje, że do rana się wypada. Ze dwa filmy obejrzałem no i zmieniłem Avatar [bo wpadł mi fajny kocept] :D... Może być ? :D. Mnie się podoba jak cholera. Ciemny i mroczny hihihi ]:-> 4 zmiana avka podczas mojej egzystencji gramowej :D. A już myślałem, że tamten zostanie na zawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 00:07, Braveheart napisał:

Witaj [polewa setkę]

No, z Tobą bym się nie napił? ;)

Dnia 09.08.2011 o 00:07, Braveheart napisał:

/.../zmieniłem Avatar [bo wpadł mi fajny kocept]

Gdzie? <naciska F5>

Dnia 09.08.2011 o 00:07, Braveheart napisał:

:D... Może być ? :D.

Może być, niezły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przywitałbyś się, gdzie Twoje maniery :P

Dnia 09.08.2011 o 00:07, Pietro87 napisał:

Widziałem temat :D wcześniej

Dnia 09.08.2011 o 00:07, Pietro87 napisał:

; Ma ktoś nocna wenę twórczą ?

Nie nie mam.... i wątpię by o tej porze się komuś chciało tutaj z on line obecnych

Dnia 09.08.2011 o 00:07, Pietro87 napisał:

3 dni skrobię i nic nie mogę uskrobać z sensem, tylko jakiś bełkot wychodzi =.=

Bez kitu masz klina... Niby proste a jednak trzeba się napocić by to było coś z sensem. Pytanie. Chce Ci się ?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>............

Mój avek z motywem kaczora mam na oko ze 4 lata tyle, że troszkę ewoluował ale ciągle był to ten sam kaczor:)

Dorwałem dzisiaj fajny kawałem Cascady- Perfect Day i katuje już ze 20 raz:P W samochodzie będzie mi dobrze grało na tych głosniczkach co sobie sprawiłem niedawno:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 00:09, Harrolfo napisał:

No, z Tobą bym się nie napił? ;)

Popełniłbyś tedy błąd.. i wtedy "...so i dub the unforgiven"

Dnia 09.08.2011 o 00:09, Harrolfo napisał:

> /.../zmieniłem Avatar [bo wpadł mi fajny kocept]
Gdzie? <naciska F5>
Może być, niezły :)

Ha Ha dzięki ;-). Wiedziałem, że się spodoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :] Ahh... Rytuał oglądania Dlaczego Ja?/Trudne Sprawy co wieczór odbyty :D Zainstalowałem dzisiaj TDU, zaraz sprzedam swoją Ferrarkę ze starego save''a i kupuję Mustanga ;3 Dobry mjuzik tylko do tego i czuję syte granie :D

A jak tam u Was ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 00:12, Mateuszencjowaty napisał:

Witam :] Ahh... Rytuał oglądania Dlaczego Ja?/Trudne Sprawy co wieczór odbyty :D Zainstalowałem
dzisiaj TDU, zaraz sprzedam swoją Ferrarkę ze starego save''a i kupuję Mustanga ;3 Dobry
mjuzik tylko do tego i czuję syte granie :D

Hahaha maniak, że Ci się chce :D. Te "Trudne Sprawy" powinny nazywać się "Śmieszne Sprawy" ... kurde nieźle się odmóżdżasz :D. Co do TDU. Ja bym wolał Ferrarkę [no zależy jaki model]

Dnia 09.08.2011 o 00:12, Mateuszencjowaty napisał:

A jak tam u Was ;>?

Co u mnie pisałem wyżej.. No i zmieniłem avka uhauah XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować