Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2011 o 02:51, knopfler napisał:

Wiesz naprawdę przydałyby się kropki i przecinki w tym poście, łatwiej się wtedy czyta
a tak to niestety strasznie ciężko.

Taaa :D widzę, że grafik w życiu mu na to nie pozwalał XD....
Ciekaw jestem jak zareaguje gdy zobaczy tyle odpowiedzi na raz na to jak napisał...]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 02:51, Braveheart napisał:

No to giatara... co tam u Ciebie dziś ?? Standardowo stara bieda czy coś nowego się wkradło
?? :>

Dziś nowa bieda.;)
Kolega u mnie był,po mieście pochodziliśmy, w końcu zasiedliśmy do xboxa i szukaliśmy gry gdzie kolega by nie przegrywał... skończyło się na tworzeniu mapy w Halo Reach.;)
Potem demo nowego Drivera pobrałem-śmiech na sali i nawet poza nią..:/
I tak mi dzień minął, dziś jak widzisz mało aktywnie.;)
Ale jutro na Kapitana Amerykę i na basen się wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 02:52, Albii napisał:

Takie pytanko. Czy zmuszanie innych użytkowników do pisania postów w temacie o nocnych
markach, by można było spamować, odpisując na ich posty, jest karalne ?

Eee chyba nie... ale, twój WT mówi sam za siebie :) "Mistrz Marionetek" :P

Dnia 11.08.2011 o 02:52, Albii napisał:

Kwa, kwa "3 Tzn. Pozdrawiam.

Co gdzie ? Jaki znów Mak kwak ? pierwszy jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejuś wszyscy się czepiacie chciałem przekazać wam część merytoryczną a to co widać to efekt pośpiechu i niechęci do poprawiania błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:00, DoMiNo1992 napisał:

Ech, kolejna "ciepła" letnia nocka. Pozdrawiam wszystkich nieśpiących. :)

Hmmm a Ty kim jesteś ? :D..... aleee witaj :D Skąd tu się nagle wziąłeś ?? :P Kolejny co wyskakuje jak filip z konopii
Napijmy się świeżej krwi na powitanie XD co tam ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 02:56, mr_chief napisał:

Potem demo nowego Drivera pobrałem-śmiech na sali i nawet poza nią..:/

Weź mi tu nie pier... gadaj takich rzeczy. Ja tam patrzę na gry jako na formę zabawy i jeżeli gradaje mi frajdę to jest dobra, a ten driver przypomina mi wiele starych gierek z którymi mam miłe wspomnienia. Nie nie powiem co to za gry, bo nie pamiętam ale wiem, że je lubię. :3 Na pewno nie jest realistyczna, nie ma systemu jazdy jak jakaś forza, czy dobry NFS ale San Franciszek jest super miasteczkiem, mamy wiele autek i można isę przy tej grze dobrze bawić. :)

Braveheart@ Masz szczęście, bo tak byś miał nieźle prze...walone. :D :D :D
ps. Mów mi mistrzu. :3

DoMiNo1992@ Uważaj na niego, uciekaj!!! On jest stary, owłosiony i lubi małych chłopców. x3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:02, Braveheart napisał:

> Ech, kolejna "ciepła" letnia nocka. Pozdrawiam wszystkich nieśpiących. :)
Hmmm a Ty kim jesteś ? :D..... aleee witaj :D Skąd tu się nagle wziąłeś ?? :P Kolejny
co wyskakuje jak filip z konopii
Napijmy się świeżej krwi na powitanie XD co tam ? ;>


Heh, z nudów wszedłem na forum, bo jakoś nie chce mi się spać. No i ... jestem. :))

EDIT:
Hehe, też jestem stary i nie lubię małych chłopców. Więc raczej nic mi nie grozi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:03, Albii napisał:

Weź mi tu nie pier... gadaj takich rzeczy. Ja tam patrzę na gry jako na formę zabawy
i jeżeli gradaje mi frajdę to jest dobra, a ten driver przypomina mi wiele starych gierek
z którymi mam miłe wspomnienia.

Hmmmm czyli z założenia jak coś Ci daje frajdę to jest dobre ?? :D....

Dnia 11.08.2011 o 03:03, Albii napisał:


Braveheart@ Masz szczęście, bo tak byś miał nieźle prze...walone. :D :D :D
ps. Mów mi mistrzu. :3

Fajnie masz ;-)

Dnia 11.08.2011 o 03:03, Albii napisał:


DoMiNo1992@ Uważaj na niego, uciekaj!!! On jest stary, owłosiony i lubi małych
chłopców. x3

A Ty małe dziewczynki :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wresja Poprawiona
Witam wszystkich nocnych marków. Mi dzień minął na spaniu ,na siłę planowaniu życia ,graniu w gry komputerowe, bieganiu z psem oraz jeżdżeniu samochodem dla rozrywki po mojej skromnej wsi, na której nie ma policji więc prawko jest zbędne. Ale już w piątek mam egzamin praktyczny na prawo jazdy i jeżeli zaliczę go to będę jeździł po całej Polsce z wiatrem we włosach. Poza tym zaraz po egzaminie matka chce mnie nad morze zabrać bo za wszelką cenę szuka wakacji mimo że niema pieniędzy i pogoda też taka sobie, mi się nawet nie chce jechać tam nudy i tyle ale to tylko cztery dni więc wytrzymam. Wy mam nadzieje że też się obędziecie 4 dni beze mnie w końcu zawsze byłem duszą towarzystwa wąpierzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:03, Albii napisał:

> Potem demo nowego Drivera pobrałem-śmiech na sali i nawet poza nią..:/
Weź mi tu nie pier... gadaj takich rzeczy. Ja tam patrzę na gry jako na formę zabawy
i jeżeli gradaje mi frajdę to jest dobra, a ten driver przypomina mi wiele starych gierek
z którymi mam miłe wspomnienia. Nie nie powiem co to za gry, bo nie pamiętam ale wiem,
że je lubię. :3 Na pewno nie jest realistyczna, nie ma systemu jazdy jak jakaś forza,
czy dobry NFS ale San Franciszek jest super miasteczkiem, mamy wiele autek i można isę
przy tej grze dobrze bawić. :)

Ale po tych wielkich zapowiedziach oczekiwałem czegoś więcej niż grafiki jak z 2006 roku. Grafika to mimo wszystko pikuś, ale system prowadzenia mnie zraził. Liczę, że to może wersja gry z wczesnego etapu produkcji, ale wątpie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../ Ciach...
Wiesz, że nie musiałeś tego robić, ale najwidoczniej chyba została urażona Twoja duma :P i się poprawiłeś. Chciało Ci się :P...
PS: Namów matkę by nie jechać, Nad morią [morzem] lipna pogoda cały czas... Żadnej z tego frajdy mieć nie będziesz :P. Ani się tu poopalać, wykąpać, czy pospać na plaży na piasku ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:03, Albii napisał:

DoMiNo1992@ Uważaj na niego, uciekaj!!! On jest stary, owłosiony i lubi małych
chłopców. x3

To prawda, potwierdzam :D.
Ale się uśmiałem z tego, polać mu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:07, DoMiNo1992 napisał:

Dobrze, że mi przypomnieliście o Driverze!! Po południu pobrałem demko z xbl i kompletnie
o nim zapomniałem!

Polecam tryb wyścigu odpalać jako ostatnio bo jest on IMO najbardziewniejszym trybem z demka. ^^

Braveheart@
>Fajnie masz ;-)
];->

>A Ty małe dziewczynki :F
Niskie, a małe to różnica. :3

>Hmmmm czyli z założenia jak coś Ci daje frajdę to jest dobre ?? :D....
No chyba nie będę grał w grę która mi się podoba. :D :D A tak poważnie, to tytuł może być słaby technicznie, brzydki, moze się ciąć ale potrafi dawać frajdę z grania, a jak jest fun to gierka jest dobra dla mnie. np: Driver jest crapem ale frajdę mi daje. :D :D

knopfler@
Pjona, bro! My znamy prawdę i to się liczy ! Ni dami sobie zamknąć ust... tzn. damy, ale na pewno nie mu, tylko co najwyżej jakieś uroczej niewieście. :D
Ps. Przez Edycję posta prawie zgłosiłem swoją wypowiedź modkom, bo przyciski mi się pomyliły. xD

mr_chief@
Ja niczego nie oczekiwałem po tej grze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:09, knopfler napisał:

To prawda, potwierdzam :D.

XD kłamstwa potwarz i oszczerstwa :D

Dnia 11.08.2011 o 03:09, knopfler napisał:

Ale się uśmiałem z tego, polać mu!

Hihi ]:->
Sam mu polej... :D mi sie już trunek skończył ;[.. idż przynieś. W Kuli Nocnych Sfer jest ich pełno
Tylko wybierz dobry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:13, Albii napisał:

];->

x_D

Dnia 11.08.2011 o 03:13, Albii napisał:

Niskie, a małe to różnica. :3

Tak małe, czyli młode :P

Dnia 11.08.2011 o 03:13, Albii napisał:

knopfler@
Pjona, bro! My znamy prawdę i to się liczy ! Ni dami sobie zamknąć ust... tzn. damy,
ale na pewno nie mu, tylko co najwyżej jakieś uroczej niewieście. :D
Ps. Przez Edycję posta prawie zgłosiłem swoją wypowiedź modkom, bo przyciski mi się pomyliły.
xD

Huhauhauha XD ale by był jaja ;].. Na minę byś się wpakował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:09, Braveheart napisał:

/.../ Ciach...
Wiesz, że nie musiałeś tego robić, ale najwidoczniej chyba została urażona Twoja duma
:P i się poprawiłeś. Chciało Ci się :P...
PS: Namów matkę by nie jechać, Nad morią [morzem] lipna pogoda cały czas... Żadnej
z tego frajdy mieć nie będziesz :P. Ani się tu poopalać, wykąpać, czy pospać na plaży
na piasku ;[

Musiałem bo wy jesteście z lepszej gliny i żaden z was tak zabugowanego posta by nie przeczytał pewnie ledwo co spojrzałeś to już przestałeś czytać.
Już jej nie namówię ona to od dłuższego czasu planuje poprostu będę udawał że jest fajnie i że nawet deszcz mi nie przeszkadza może przy okazji spotkam jakąś fajną laske na plaży:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:20, mr_chief napisał:

I dobrze,,bo nie miałeś się jak zawieść.;)

Ale tak sobie myślę moim skomplikowanym umysłem, że za dużo dobrych gier wychodzi i to jest monotonne. Same dobre gry. pfff... A tu wychodzi taki driver i w końcu rewolucja. Obecnie nic takiego nie dostaniesz na rynku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować