Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2011 o 02:56, mr_chief napisał:

Dziś nowa bieda.;)
Kolega u mnie był,po mieście pochodziliśmy, w końcu zasiedliśmy do xboxa i szukaliśmy
gry gdzie kolega by nie przegrywał...

To aż taki leszcz? ;> z niego :D:D hihihi mapy... fajna sprawa.. Fajnie mieliście..
Ja.... nawet nie wiem co dzis robiłem. Nie pamiętam już ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:23, benq20 napisał:

Musiałem bo wy jesteście z lepszej gliny i żaden z was tak zabugowanego posta by nie
przeczytał pewnie ledwo co spojrzałeś to już przestałeś czytać.

Kto jest, ten jest :D.. zbugowany post <--- fajnie to brzmi :D ]:->........
Przeczytałem do końca, ale serio ciężko było to jakoś odczytać. Więc miałem na końcu lekki eerrrooorr XD

Dnia 11.08.2011 o 03:23, benq20 napisał:

i że nawet deszcz mi nie przeszkadza może przy okazji spotkam jakąś fajną laske na plaży:D

Forget About. Fajne laski zazwyczaj lubią ciepło :[...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>pewnie ledwo co spojrzałeś to już przestałeś czytać
Ja tak naprawdę to nawet nie zacząłem czytać, od razu skończyłem. :3

>może przy okazji spotkam jakąś fajną laske na plaży
Jak coś to pamiętaj o swoim najlepszym przyjacielu Albim. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:23, Albii napisał:

Ale tak sobie myślę moim skomplikowanym umysłem, że za dużo dobrych gier wychodzi i to
jest monotonne. Same dobre gry. pfff... A tu wychodzi taki driver i w końcu rewolucja.
Obecnie nic takiego nie dostaniesz na rynku. :D

Jak Ci się nudzą dobre gry to proponuję obczaić Duke Nukem Forever i Call of Juarez The Cartel. Na pewno się nie zawiedziesz pod tym względem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2011 o 03:23, Braveheart napisał:

To aż taki leszcz? ;> z niego :D:D hihihi mapy... fajna sprawa.. Fajnie mieliście..

Nie,nie. To ja mistrz jestem.;)

Dnia 11.08.2011 o 03:23, Braveheart napisał:

Ja.... nawet nie wiem co dzis robiłem. Nie pamiętam już ^^

Ciekawy dzień miałeś widzę.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem filmiki z CoJ''a nowego i to już było wystarczającym cierpieniem. Wytrzymałem do końca myśląć, że dostanę jakiegoś acziva za to, za 100gs''a, a tu uj, zapomniałem, że to nie gra, tylko prawdziwe życie... i po co te cierpienia ? :< Ja nie rozumiem jak to możliwe, by tak dobrą, genialną serię, z takim wspaniałym klimatem i wieloma zastosowaniami(sam cover sytem to dla mnie wiele rzeczy), które każda gra powinna mieć by chcieć być dobrą. Dać jeszcze raz BiB''a z co-opem i paroma nowościami z fabułą i postaciami na takim samym poziomie jak wspomniana poprzedniczka i już must have jak dla mnie. :)

Mr_chief@
>To ja mistrz jestem.;)
Mistrz jest tylko jeden, szczególnie trollowania. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:26, Braveheart napisał:

Forget About. Fajne laski zazwyczaj lubią ciepło :[...

Spoko ja ją rozgrzeję do czerwoności:D

@Albii
Jakby ci to powiedzieć ale wyznaję taką regułę życiową że kobietami i pieniędzmi się nie dzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:23, Albii napisał:

Ale tak sobie myślę moim skomplikowanym umysłem, że za dużo dobrych gier wychodzi i to
jest monotonne. Same dobre gry. pfff... A tu wychodzi taki driver i w końcu rewolucja.
Obecnie nic takiego nie dostaniesz na rynku. :D

Pewnie, nie ma to jak dobry crap.;)

EDIT:
Ja szefem jestem i nie ma inne opcji. Nick prawdę Ci powie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:31, benq20 napisał:

Jakby ci to powiedzieć ale wyznaję taką regułę życiową że kobietami i pieniędzmi się nie dzielę.

No to musisz w takim razie poznać dwie laski na tej plaży, wątpię, byście tam w trójkę się w jednym łózku pomieścili. :3

mr_chief@
Nie wkurzający crap to czasami coś wspaniałego. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się strasznie podobały dwie pierwsze części. Mogliby zrobić jakąś nową historię nawet albo coś pobocznego w czasie trwania tamtych historii, ale zostać na dzikim zachodzie a nie się bawić w jakiś współczesny crap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:34, Albii napisał:

> Jakby ci to powiedzieć ale wyznaję taką regułę życiową że kobietami i pieniędzmi
się nie dzielę.
No to musisz w takim razie poznać dwie laski na tej plaży, wątpię, byście tam w trójkę
się w jednym łózku pomieścili. :3

Wiesz jak będzie miała koleżankę to pod parawanem na plaży a nie w łóżku, będzie bardziej naturalnie:D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:29, mr_chief napisał:

Nie,nie. To ja mistrz jestem.;)

Oooo :D. Jaki mocny :P... Pewnie całe życie z konsolami ;]

Dnia 11.08.2011 o 03:29, mr_chief napisał:

Ciekawy dzień miałeś widzę.:P

Taaaa. wiele zapominam... Niedługo zapomnę jak się nazwyam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowoczesność... hmm... na maxa oklepany temat. No ale jak chcą, ok tylko proszę mi tu nie wywalać najlepszych rzeczy jakie były dotychczas w tej serii. To tak jak z gothicami. 1,2 super, widać, że to są gothici, trójką też jest ok, gothic tylko na trzeciej ewolucji jak czarmander w czarizarda, a Arcania to jakiś shit, który nie ma nic wspólnego z serią prócz tytułu. Tylko akurat ten crap jest przyjemny mimo, że jest ujowym gothicem, a nowy CoJ, jest beznadziejnym cojem i beznadziejną grą i beznadziejnym wszystkim. :(

Czy to mi się zdaje, czy już podczas pisania postów gubię sens, czegos tam, czy coś takiego ? xD Lepiej idę się myć. z/w ^^

Braveheart@
>Taaaa. wiele zapominam... Niedługo zapomnę jak się nazwyam
Lepiej załóż konto na FB/N-K bo jak zapomnisz to lipa. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2011 o 03:38, Braveheart napisał:

Oooo :D. Jaki mocny :P... Pewnie całe życie z konsolami ;]

16 lipca w zeszłym roku xboxa dostałem.;)

Dnia 11.08.2011 o 03:38, Braveheart napisał:

Taaaa. wiele zapominam... Niedługo zapomnę jak się nazwyam

Huhu.;) Mam podobnie, jeśli chodzi o wydarzenia które dopiero się wydażyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:40, Albii napisał:

a Arcania to jakiś shit, który nie ma nic wspólnego z serią
prócz tytułu. Tylko akurat ten crap jest przyjemny mimo, że jest ujowym gothicem

Przyjemny mówisz? Mnie demo odrzuciło bardzo jako fana Gothica. Ale kiedyś kupię w jakiejś promocji, pewnie przejdę a co mi tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu wszystkich singlowych misji z dema najnowszego Drivera mam zaskakująco... mieszane uczucia.

Model jazdy... w sumie ok. Graficznie, gdyby nie to, że pojazdy, którymi akurat jedziemy są bardziej dopracowane od reszty myślałbym, że gram w nfs most wanted. Grafika trochę odstrasza, misje nudne jak flaki z olejem. Shift...? Niby fajny bonus, ale takie motywy fantastyczne psują dla mnie zabawe. Twórcy mogliby pomysleć o cofnięciu kilku sekund jak w Dirtach.

Co prawda, grałem w wersję X360, ale wielkiej sprzedaży tej gry nie wróże. Na pewno wpływ na to będą miały drm i ubi pass na pc. Cóż, ubi ostatnio lubi strzelać sobie samobóje (vide. SC: Conviction)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:40, Albii napisał:

Braveheart@
>Taaaa. wiele zapominam... Niedługo zapomnę jak się nazwyam
Lepiej załóż konto na FB/N-K bo jak zapomnisz to lipa. :/

Fotger About :D Tego typu serwisy dla mas mnie nie interetete XD. Z resztą i tak bym nie podał tam prawdziwego imienia uahuahauhauh
>Czy to mi się zdaje, czy już podczas pisania postów gubię sens, czegos tam, czy coś takiego ? xD Lepiej idę się >myć. z/w ^^
Może winą jest to, że za szybko chcesz pisać :D.....

"Z nieba przyleciał mój.. Wielki przyjaciel.... kiedy on spadał tak.... jadłem kanapkę.... Wyśnił, że chyba jest..... chorym człowiekiem..." XD nie mogę z tego tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:44, knopfler napisał:

Przyjemny mówisz? Mnie demo odrzuciło bardzo jako fana Gothica. Ale kiedyś kupię w jakiejś
promocji, pewnie przejdę a co mi tam.

On tak specjalnie ;-). Gra, która jest na max 25 godzin grania. Co może być w tej grze przyjemnego ??? Grafika ? ;>.. Styl walki ? Questy .. no way
Forget About. Ta gra to Total shit crap. Nie wiem jakim cudem ludzie tą grę kupowali. Chyba ze względu na nazwę a potem się zawiedli a główny bohater pewnie jakby mógł mówić:
"HAHAHAH i Catch Yaaa" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować