Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2011 o 03:44, knopfler napisał:

> a Arcania to jakiś shit, który nie ma nic wspólnego z serią
> prócz tytułu. Tylko akurat ten crap jest przyjemny mimo, że jest ujowym gothicem
Przyjemny mówisz? Mnie demo odrzuciło bardzo jako fana Gothica. Ale kiedyś kupię w jakiejś
promocji, pewnie przejdę a co mi tam.


Powiem Ci, że w tamtym miesiącu kupiłem Arcanię i odziwo jestem (jako fan gothiców) nawet zadowolony. Co prawda, twórcy mogli zaimplementować nauczycieli i rozwijanie umiejętności z poprzednich części. Walka? Cóż, już G3 kulał w tym aspekcie. Gothici przemieniły się po prostu w h&s. Fabularnie nie jest źle (o niebo lepiej niż w zmierzchu bugów). Główny bohater... cóż, głównie to on przekonał mnie do kupna tej gry. W sumie, to raczej jego głos, bo jak zobaczyłem kto go dubbinguje od razu się ucieszyłem. Chodzi o Jacka Kopczyńskiego - uwielbiam tego aktora, m.in. z Jaskra, czy dubbingu South Parku. Dobrze przynajmniej że bezimiennego dubbinguje także ten sam aktor, który robił to w poprzednich częściach (Jacek Mikołajczak).

Ale przyznać to muszę, zakończenie IV części ssie na maksa. Lekki niedosyt po przejściu gry to mało powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odstrasza Cię grafika podobna do Most Wanted? To młody jesteś ;), bo staruchów taka piękna grafika nie odstrasza. Ja mogę bez problemu grać w takie gry i nawet nie myślę że grafa jest słaba.
P.S. Co masz na myśli z Conviction? Przecież to naprawdę solidna gra, ja się bawiłem przy niej bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:44, mr_chief napisał:

16 lipca w zeszłym roku xboxa dostałem.;)

Ale przed Xboxem były jeszcze poprzedni Xbox i PS2 i PS :P więc o to mi chodziło

Dnia 11.08.2011 o 03:44, mr_chief napisał:

Huhu.;) Mam podobnie, jeśli chodzi o wydarzenia które dopiero się wydażyły

Taaaaa.. mój mózg zachowuje się jak pamięć w pamięci RAM.. Nie jest stała XD

PS: "Za chwilę Sensację XX Wieku Bogusława Wołoszańskiego" ]:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko xboxowe ? Mnie oprawa graficzna zmolestowała, potem ostro przypierdzieliła mi w twarz, zostawiła nieprzytomnego przed TV i obudziłem się mieisąc później będąc nadal w szoku. Myślałem, że telewizor się zepsuł. A gierka w sumie podobna do dragon age to nie ta klasa ale gejmplejowo bardzo mi przypomina. Nie jest to gothic ale da się przyjemnie pograć, pod warunkiem, że sięwie czego się od niej oczekuje i co się dostanie. ^^
Edit: Pjona, odnośnie grafiki w MW. :) Edit2: I całego postu. :D

Miałem się myć ale przypomniało mi się, że musze powrócić do ćwiczeń fizycznych, trzeba klatę przypakować. Jestem singlem teraz, to trzeba dobijać wskaźnik seksapilu na maxa i cieszyć się życiem. :D Później się umyj. :D

mr_chief@ Ja nie gram ale i tak fajna gierkaa. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:49, mr_chief napisał:

Wg. mnie Conviction jest super. Od premiery do dziś gram.


Oj tam, oj tam. Co kto lubi. Ja jestem zagorzałym fanem poprzednich części, czyli PRAWDZIWYCH skradanek. :)
Do Chaos Theory Conviction nie ma co porównywać, bo to jak porównywać Mercedesa do Malucha. Jedyne co mi się podobało to znakomicie zrealizowany tryb kooperacji. Tam było 10x więcej skradania, niźli w singlu.

Choć nie powiem, gdyby gra wyszła pod inną nazwą niż Splinter Cell, było by to znakomite połączenie akcji i skradanki.

EDIT:
Nie przeczę, że Conviction jest złe. Po prostu IMHO słabo wypada przy poprzednich częściach. Ale jak już wspomniałem, co kto lubi. Gdyby każdemu podobało się to samo, to świat byłby nudny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2011 o 03:53, Braveheart napisał:

Ale przed Xboxem były jeszcze poprzedni Xbox i PS2 i PS :P więc o to mi chodziło

Nie, nie miałem wcześniej konsoli. Tylko pc.;)

Dnia 11.08.2011 o 03:53, Braveheart napisał:

PS: "Za chwilę Sensację XX Wieku Bogusława Wołoszańskiego" ]:-D

;) no ciekaw jestem. Może dotrwam do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2011 o 03:55, Albii napisał:

mr_chief@ Ja nie gram ale i tak fajna gierkaa. ^^

Czekaj,czeka, bo już ciut wolniej funkcjonuję.;) Mówisz o Conviction?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nieprawda, że grafika mnie odstrasza. Mówię tylko, że jest słaba na tle dzisiejszych produkcji. I mówi to facet, co właśnie po raz setny przechodzi pierwszego KotOR''a. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 03:57, mr_chief napisał:

Nie, nie miałem wcześniej konsoli. Tylko pc.;)

Oooo to mówisz szybko ogarniasz :P

Dnia 11.08.2011 o 03:57, mr_chief napisał:

;) no ciekaw jestem. Może dotrwam do końca.

Taaa łap linka jak chcesz posłuchać
http://www.radiozet.pl/
Odpal on-line i czekaj :P zaraz będą wiadomości a po nich jedna max 2 piosenki się zaczyna show :D... nie wiem dlaczego ale jego opowiadania lubię słuchać, a widowiska kiedyś w TV lubiłem oglądać ;]... Fajny m głos :). Tylko z nim chciałem się uczyć historii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2011 o 04:00, Braveheart napisał:

Oooo to mówisz szybko ogarniasz :P

Ano.;) Ja bardzo pojętny jestem.;)

Dnia 11.08.2011 o 04:00, Braveheart napisał:

Taaa łap linka jak chcesz posłuchać
http://www.radiozet.pl/

Gracias.;)+

Dnia 11.08.2011 o 04:00, Braveheart napisał:

Odpal on-line i czekaj :P zaraz będą wiadomości a po nich jedna max 2 piosenki się zaczyna
show :D... nie wiem dlaczego ale jego opowiadania lubię słuchać, a widowiska kiedyś w
TV lubiłem oglądać ;]... Fajny m głos :). Tylko z nim chciałem się uczyć historii :P

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 04:04, mr_chief napisał:

Ano.;) Ja bardzo pojętny jestem.;)

A może jesteś "Błędnym Rycerzem" ^^ lubisz Jazz ? ;>

Dnia 11.08.2011 o 04:04, mr_chief napisał:

> http://www.radiozet.pl/
Gracias.;)+

Spoko. Nie ma za co :P wiadomości lecą w tej chwili :P [......o już się skończyły. Teraz trzeba czekać]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tu tłok dzisiaj, miło widzieć tyle osób o tej porze :). U kogoś już jasno? U mnie już niebo się rozjaśnia, ale chyba jestem najbardziej na wschód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 04:07, Braveheart napisał:

A może jesteś "Błędnym Rycerzem" ^^ lubisz Jazz ? ;>

Może.;) Nie, jak mały byłem tata jazzu dużo słuchał i się przejadł.

KNOPFLER-U mnie jest piękne niebo podchodzące pod błękit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 04:09, knopfler napisał:

Ale tu tłok dzisiaj, miło widzieć tyle osób o tej porze :). U kogoś już jasno? U mnie
już niebo się rozjaśnia, wielce prawdopodobne że jestem najbardziej na wschód.

HAHAH a nom... Jest trochę Wąpirzy w naszej podróżującej Kuli Nocnych Sfer.. Jest z kim pić :D
[polewa setkę] :P
Dziw mnie bierze, że Ty do tej pory wytrzymałeś :P
Popatrzcie na staty ile ten temat już ma wbitych postów :)
A co do pytania... jasno/ciemno.. wiadomo, że jest u Ciebie jasno... u mnie uuuuu lekko zaczyna świtać, ale lekko co .... dosłownie lekko co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 04:09, knopfler napisał:

Ale tu tłok dzisiaj, miło widzieć tyle osób o tej porze :).

Ano, dawno tak fajnej ekipy nie było. Chyba od czasu kiedy się w tym temacie pojawiłem. :3 :D
>U kogoś już jasno? U mnie już niebo się rozjaśnia, ale chyba jestem najbardziej na wschód.
Ja mam okna na zachód, to mam ograniczoną widoczność takich rzeczy, no ale to czasami się ręko...rekom... ma swoje plusy.
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/38641_143140329049152_100000595577157_310081_6623145_n.jpg <- zdjęcie widoku z okna robione kapciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 04:12, Albii napisał:

Ano, dawno tak fajnej ekipy nie było. Chyba od czasu kiedy się w tym temacie pojawiłem.
:3 :D

Kompleks wyższości nie ma co :D:D:D.
Fajnie masz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 04:11, Braveheart napisał:

Dziw mnie bierze, że Ty do tej pory wytrzymałeś :P

To nie jest dla mnie taka nietypowa pora wcale. Niedawno zresztą siedziałem tu do 4:00+.
Albii -> No fajne widoczki, kiedyś też miałem okna na zachód. Teraz tak się złożyło że zarówno w domu jak i w Wa-wie (gdzie studiuje) mam okna na wschód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 04:12, Albii napisał:

Takie zachody są najlepsze... niedawno sam się chwaliłem swoim jeszcze w lipcu... Czerwone niebo jakby płonęło
"Wschodzi Czerwone Słońce... Tej Nocy Przelano KREW!!!!!" :D

Taaak jeste dużo krwi dziś przelano tej nocy
KOLEJKA DLA WSZYSTKICH!!!!

@DoMiNo1992
No trzymaj się... Wąpierze :P.. fajnie, że wytrzymałeś do tej pory ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować