Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

>Kogo moje oczy widzą :D Agenta Chaosu ? :D... cudzozwańcu Ty...
Melduję się na rozkazy. :> Gdzie dzisiaj zasiejemy chaos ?

Dnia 23.12.2011 o 02:14, Braveheart napisał:

Co tam Albii.. I co ten kolo co mi o nim mówiłeś na gg odpisał ?? ;>

Nie. Jednak zawiodłem się na nim. Co za niego za troll. Ale może pomyślał, że nie będzie mnie już wgniatał w ziemię i sobie odpuścił.. mniejsza o to, czuję się wygranym, bo to ja napisałem ostatni. :D

benq20@
>Nic mi nie mów bo studiuję infromatyke i chce pójść na kierunek bo taki jest na mojej uczelni jak projektowanie
gier komputerowych:D a może zrobie dwa kierunki bo jeszcze podobają mi sie inteligentne systemy komputerowe.
Nie martw się Zikhutary też są fajne. :D W każdym razie życzę powodzenia, bo warto rozwijać swoje zainteresowania i się kształcić, bla, bla, bla.. te sprawy. ;)

>BtW. taki krótki parę przemyśleń, podsumowań ale gdzieś już to słyszełm:D
No myślę, walnę jakiś tam wpisik, by coś nowego było... no i się rozpisałem. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 01:36, Adjatha napisał:

> "Remember when Remember when Remember when we were all so beautiful? Never
> Again Never Again But since then we''ve lost our glow."

Teksty Havoka to imo najmocniejsza część twórczości zespołu, polecam. :P (może niekoniecznie
ten fragment, ale ogólnie jak najbardziej)

A ten jak zwykle na przekór all :P

Dnia 23.12.2011 o 01:36, Adjatha napisał:

Gdybym tak potrafił, to też bym miał pewnie. :D

Zapewne

Dnia 23.12.2011 o 01:36, Adjatha napisał:

"He is widely acknowledged as one of the most innovative and influential street skaters
in the history of skateboarding."

Jest i to bez wątpienia... Co on robi na tej desce to jest masakra..

Dnia 23.12.2011 o 01:36, Adjatha napisał:

Jeśli jeździ nadal, to leci już mu chyba trzecia dyszka na desce. Kupa czasu. I, patrząc
chociażby na listę wymyślonych tricków, naprawdę spory wpływ na całość, eee

Tricków to on sporo wymyślił oraz udoskonalił te które już były.

Dnia 23.12.2011 o 01:36, Adjatha napisał:

sportu? Tak to się określa? ^^

Chyba ta... kiedyś już chyba słyszałem ten wyraz.

Dnia 23.12.2011 o 01:36, Adjatha napisał:

Swoją drogą, trochę żałuję, że nigdy się nie nauczyłem jeździć - byłoby na czym się ruszać
na uczelnię... ^^

Ja swego czasu jeździłem. Umiałem podstawę czyli "Oli" ;-) of kors podczas jazdy również. No i czasem kickflip się udało zrobić, ale żeby grindować czy szaleć to nigdy... bałem się trochę tego co na filmikach pokazują xD....
Chyba za dużo się ich na oglądało i tak już zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 02:27, Albii napisał:

Melduję się na rozkazy. :> Gdzie dzisiaj zasiejemy chaos ?

Dziś idziemy na Sejm xD... trzeba w końcu posprzątać tą "ferajnę" xD

Dnia 23.12.2011 o 02:27, Albii napisał:

> Co tam Albii.. I co ten kolo co mi o nim mówiłeś na gg odpisał ?? ;>
Nie. Jednak zawiodłem się na nim. Co za niego za troll. Ale może pomyślał, że nie będzie
mnie już wgniatał w ziemię i sobie odpuścił.. mniejsza o to, czuję się wygranym, bo to
ja napisałem ostatni. :D

Haha :D a nie pomyślałeś, że ów Troll poszedł spać i mógł stwierdzić, że nie ma sensu ale co tam :D jeśli mówisz, że wygrałeś to wygrałeś

Dnia 23.12.2011 o 02:27, Albii napisał:

No myślę, walnę jakiś tam wpisik, by coś nowego było... no i się rozpisałem. ^^

Ku*** mi tez by się przydało coś bazgrnąć :D napisałem, że odchodzę a o napisaniu, że wróciłem z Czarnej Dziury już ciężej xD uhauhauh
Poza tym mam dosyć fajny pomysł na napisanie tekstu, który może po części "zorać" beret xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zikkuraty się pisze poprawnie a mnie o pisownie ciągle ganiają pozatym to jest typowa piramida tylko kolor może nie ten ale z piasku było za łatwo wolałem pobawić się w przetapianie skał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 02:37, benq20 napisał:

Zikkuraty się pisze poprawnie

Dzięki za poprawę. Miło, że nie pozostawiłeś mojego rażącego błędu obojętnie. ;)

Ja mykam spać, trzymajcie sie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 02:47, Albii napisał:

Dzięki za poprawę. Miło, że nie pozostawiłeś mojego rażącego błędu obojętnie. ;)

Już mu tak nie słodź :D

Dnia 23.12.2011 o 02:47, Albii napisał:

Ja mykam spać, trzymajcie sie. :)

Śpi się we dwoje..... odpoczywa w samotności.. co Ty o tym nie wiesz ? Czy może nie chcesz wiedzieć... nawet żeśmy dobrze Chaosu zasiali.

Branoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam czy tu żyją ? :D

Witam wszystkich Nocnych Marków... ponoć dziś Wigilia :D... to już... Co.... dziś ludzie bedą mówić zwierzecym głosem a zwierzęta ludzkim :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już dotrałem do północy i nawet ktoś tu jest [?!] to się wtrącę i zadam takie elementarne pytanie - w przypiętym poście stoi coś o wypowiadaniu się do ... 6.30. Od kiedy to weszło w życie? Jak pamiętam ten wątek to zawsze było do 6. A i kiedyś, dawno dawno temu Markowanie zaczynało się od 22 ale okoliczności zmusiły do przesunięcia o dwie godzin in plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho! Wesołych świąt!:D
Pustka widzę dziś straszna... Co tam wąpierze? Napijmy się może jakiejś dobrej krwi.;)
Od świętnie postanowiłem dać szanse Metallice, za którą nie przepadam. W każdym razie, u mnie Fuel.
TYLER- 6.30 wyszło w wakacje, bo z Braveheartem chcieliśmy dłużej tu siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 00:39, Graszcz napisał:

Zawsze myjesz okna w środku nocy w środku zimy?

Nie :) Z racji natłoku innych obowiązków (praca, uczelnia) nie byłam w stanie tego zrobić wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 02:18, Braveheart napisał:

Taaa no bo komu na co dobry dzień ... ogólnie to ja Ciebie za dnia na gramie nie widuje
xD
Chyba jeszcze nie było okazji bym Ci odpisał na gramie w normalnym temacie :P


Bo ja się udzielam czasami tylko w kilku tematach.xD Za to takich przypiętych do czytania mam nieco więcej. Kiedyś ogólnie bardziej mnie chyba było na forum widać, ale teraz zwyczajnie nie chce mi się w to zbytnio bawić(ale to jest jak z innymi rzeczami też).:P

Dnia 23.12.2011 o 02:18, Braveheart napisał:

Taaa ale ponoć do muzyki niby nic nie trzeba.... przeca ona sobie tylko leci :P a my
możemy robić co innego


Ja zasadniczo niemal zawsze robię coś innego, jak słucham.:> Ale i tak czasu mało, co to jest te 18-20 h dziennie. Jak widzę, ile mam rożnych ciekawych płyt do poznania(i ile cały czas ich powstaje), to nie bardzo wierzę że kiedyś chociaż połowę odsłucham.:/

Dnia 23.12.2011 o 02:18, Braveheart napisał:

Pamiętam... przeszedł tą przemianę :P i lekko się ogarnął... ale Epic Fail Kostnera w
stylu Ikara niezapomniany


Ba, imo najlepsza scena(i same jej okoliczności) z filmu.

Dnia 23.12.2011 o 02:18, Braveheart napisał:

Jazzik :D nocą... hmmm dobra sprawa.


Mam z tym fajną fazę nawet związaną - kiedyś późno w nocy na chybił trafił odpaliłem sobie radio(trochę naciągam, bo mam domyślnie ustawioną Trójkę), a tam akurat refren z ''A love supreme'' Coltrane''a sobie gra. I w ciągu 4-5 lat udało mi się tak 4 razy trafić, to nie może być przypadek.xD

Dzisiaj był ''szybki dzień'', bo wszelkie ciasta powstawały w domu i było co robić. Po południu nawet udało się nieco w FM popykać(mój koniec kontraktu w Bilbao znacznie się przybliżył), a i pożytecznie coś porobić(przerabiam koledze DVD z Samurai Champloo na małe aviki, żeby sobie mógł na lapie - bez napędu - pooglądać).
Gra sobie aktualnie Shpongle: http://youtu.be/bQyR-FXJCLk
A ja czekam i zastanawiam się, czy zaprosi mnie ktokolwiek na mecz w LoLa.xD

@Tyler_D - chyba jakiś czas temu to zmienione zostało. Nie wiem, czy nie z myślą o tych, którzy wcześnie wstają i lubią jeszcze na forum popisać.xD

@Braveheart - Powitać! :>

@Latimeria - Powitać podwójnie!(bo gramowiczki rzadko się tu coś trafiają :P). :>

@mr_chief - jaka pustaka znowu.xD Ja tu widzę całkiem sporo osób.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>6.30. Od kiedy to weszło

Dnia 24.12.2011 o 00:12, Tyler_D napisał:

w życie? Jak pamiętam ten wątek to zawsze było do 6. A i kiedyś, dawno dawno temu Markowanie
zaczynało się od 22 ale okoliczności zmusiły do przesunięcia o dwie godzin in plus.

Witaj :D tu zawsze ktoś jest.. między innymi ja.. ktoś mnie tu nawet okrzyknął Naczelnym Wampirem xD W wakacje dosyć często [jak to już w wakacje] się gadało do rana i 6:00 to dosłownie było mało.. Więc poszedłem na stronę do Isildura i zapytałem czy nie da się ogarnąć tych 30 minut dłużej no bo w okresie jakim teraz jesteśmy [jesień zima i bardzo wczesna wiosna] jest jeszcze o tej porze ciemno i noc praktycznie]
Ogólnie rzecz biorąc nie chwaląc się to moja zasługa :-)

Pozdrawiam i Wesołych świąt no bo już Wigillie mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 00:38, Latimeria napisał:

Witam wszystkich. Właśnie umyłam okno. Na zewnątrz zimno. Pozdrawiam :D

Kurde kobieta wśród Marków o jak miło no i myje okna po nocy xD.. ja o 3:00 w nocy kiedyś myłem.... xD

Dnia 24.12.2011 o 00:38, Latimeria napisał:

Wesołych Świąt!

Nawzajem przeca już Wigilia

Dnia 24.12.2011 o 00:38, Latimeria napisał:

Co u Was?

Hmmm o tym później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 00:38, mr_chief napisał:

Hoho! Wesołych świąt!:D

Hoł Hoł Hoł :D dawno Ciebie nie było Wąpierzu.. gdzie Cię wcięło... już się martwić zacząłem, że Cię jakaś czarna dziura zaatakowała i wchłonęła :X

Dnia 24.12.2011 o 00:38, mr_chief napisał:

Pustka widzę dziś straszna... Co tam wąpierze? Napijmy się może jakiejś dobrej krwi.;)

Pustka hmmm czasem i jest pustka ale ja kapitan tematu zawsze jestem :P
Krwi mówisz hmmm mam trochę Winka :D
[Polewa setę]

Dnia 24.12.2011 o 00:38, mr_chief napisał:

Od świętnie postanowiłem dać szanse Metallice, za którą nie przepadam. W każdym razie,
u mnie Fuel.

Meta jest cool :D Fuel jest dobre jak się jedzie w aucie. Nie wiem co ludzie doń mają.
Black Album jest Gz np choć wielu Twierdzi, że skończyła się na "Kijem All" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 00:51, Braveheart napisał:

Kurde kobieta wśród Marków o jak miło no i myje okna po nocy xD.. ja o 3:00 w nocy kiedyś
myłem.... xD

Kobieta i tak zaraz idzie spać :P A co, nie szwendają się tutaj kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 00:54, Latimeria napisał:

Kobieta i tak zaraz idzie spać :P A co, nie szwendają się tutaj kobiety?


Eee tam, spanie(szczególnie w nocy) jest nie-fajne.:P
A kobiety są, jak na razie w osobie Krwawej Mary od czasu do czasu. Jak tu siedzę od dość długiego czasu, to Ty jesteś drugą, która się w Markach pojawiła.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2011 o 00:54, Braveheart napisał:

Hoł Hoł Hoł :D dawno Ciebie nie było Wąpierzu.. gdzie Cię wcięło... już się martwić zacząłem,
że Cię jakaś czarna dziura zaatakowała i wchłonęła :X

Uczyłem się dalej czarnej magii, walcząc z minionami w mojej lodówce i musiałem potem na łeb, na szyję odpowiadać przed mym mentorem z matematyki, więc były to straszne dni.

Dnia 24.12.2011 o 00:54, Braveheart napisał:


Krwi mówisz hmmm mam trochę Winka :D
[Polewa setę]

Zdrowie!

Dnia 24.12.2011 o 00:54, Braveheart napisał:

Meta jest cool :D Fuel jest dobre jak się jedzie w aucie. Nie wiem co ludzie doń mają.

Black Album jest Gz np choć wielu Twierdzi, że skończyła się na "Kijem All" :P

Zawsze bardziej mi Iron Maiden podchodziło. W Mecie brakuje mi "tego czegoś".;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 00:44, Nephren-Ka napisał:

Bo ja się udzielam czasami tylko w kilku tematach.xD Za to takich przypiętych do czytania
mam nieco więcej. Kiedyś ogólnie bardziej mnie chyba było na forum widać, ale teraz zwyczajnie
nie chce mi się w to zbytnio bawić(ale to jest jak z innymi rzeczami też).:P

Ja również mam kilka swoich tematów :D... ofkors również podpiętych.. czasem coś jeszcze gdzieś nabazgram... ale ponoć Ci co mają WT <-- "Spam Mode: OF"F xD Więc chyba czaję

Dnia 24.12.2011 o 00:44, Nephren-Ka napisał:

Ja zasadniczo niemal zawsze robię coś innego, jak słucham.:> Ale i tak czasu mało,
co to jest te 18-20 h dziennie. Jak widzę, ile mam rożnych ciekawych płyt do poznania(i
ile cały czas ich powstaje), to nie bardzo wierzę że kiedyś chociaż połowę odsłucham.:/

HEHE nom :D kiedyś się zastanawiałem ile by zajęło odsłuchanie wszystkiej muzyki świata all gatunków cały czas :D... ile to by było w latach xD.. Jak myślisz z 1000 lat słuchania cały czas by wystarczyło ? :>

Dnia 24.12.2011 o 00:44, Nephren-Ka napisał:

Ba, imo najlepsza scena(i same jej okoliczności) z filmu.

Taaa a potem wiemy kim jest Strażnik o którym jest mowa na początku filmu :P

Dnia 24.12.2011 o 00:44, Nephren-Ka napisał:

Mam z tym fajną fazę nawet związaną - kiedyś późno w nocy na chybił trafił odpaliłem
sobie radio(trochę naciągam, bo mam domyślnie ustawioną Trójkę), a tam akurat refren
z ''A love supreme'' Coltrane''a sobie gra. I w ciągu 4-5 lat udało mi się tak 4 razy
trafić, to nie może być przypadek.xD

Kurde maniak... co do Trójki to lubię strasznie Mana ;-) "Podwójna Broda" nań mówię :P Naprawdę porządny i ciekawy człowiek.

Dnia 24.12.2011 o 00:44, Nephren-Ka napisał:

Dzisiaj był ''szybki dzień'', bo wszelkie ciasta powstawały w domu i było co robić.

Ha ciasta.. ja w święta nigdy za bardzo nie mam miejsca na nie bo tyle jest na stole, że na ciasta szkoda miejsca... a jak jestem pełny full [a kocham gołąbki] i idę gdzieś z matulą w gości i jak ktoś ma [i proponuje] to zawsze znajdę miejsce na lokalnego gołębia :P

Dnia 24.12.2011 o 00:44, Nephren-Ka napisał:

A ja czekam i zastanawiam się, czy zaprosi mnie ktokolwiek na mecz w LoLa.xD

Olej LOLa... siedź tutaj.. Dzisiaj jest specjalna noc :P... Markowa Wigilijna Noc ? Raz taka do roku się pojawia.. Jutro już o tej porze posty tutaj będziesz pisał z datą 25 grudnia :P

Dnia 24.12.2011 o 00:44, Nephren-Ka napisał:

@Tyler_D - chyba jakiś czas temu to zmienione zostało. Nie wiem, czy nie z myślą
o tych, którzy wcześnie wstają i lubią jeszcze na forum popisać.xD

@Braveheart - Powitać! :>

A Witam witam

Dnia 24.12.2011 o 00:44, Nephren-Ka napisał:

@Latimeria - Powitać podwójnie!(bo gramowiczki rzadko się tu coś trafiają :P).
:>

Ją wręcz potrójnie.... Kobieta wśród Marków... Wampirzyca... ponoć ten ród dawno wyginął :P

Dnia 24.12.2011 o 00:44, Nephren-Ka napisał:

@mr_chief - jaka pustaka znowu.xD Ja tu widzę całkiem sporo osób.:P

Podzielam zdanie.. Nawet Tyler_D gościnnie "zapościł" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować