Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2012 o 01:10, Renzov napisał:

W każdym razie... u mnie na tapecie bez przerwy Skyrim. Steam pokazuje już jakieś chore
ilości czasu, a ja dalej mam radochę z odkrywania tego wielkiego świata... Ta gra jest
rewelacyjna.

Samo właśnie podróżowanie i podziwianie widoków dostarcza mi świetnej zabawy, nawet płynąca woda i ruszające się chmury są w stanie mnie zatrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 01:38, Harrolfo napisał:

Samo właśnie podróżowanie i podziwianie widoków dostarcza mi świetnej zabawy, nawet płynąca
woda i ruszające się chmury są w stanie mnie zatrzymać ;)

Ruszające się chmury były już w Oblivionie czyli jakieś 6 lat temu :)
A no tak zapomniałem. Ty raczej nie grałeś w żadną odsłonę The Elder Scrolls =.=... widać jak Skyrim działa na graczy również zwykłych. Usłyszy, zobaczy gejmpleje spodoba się przeczyta jeszcze ewentualnie reckę kupi i się zachwyci :P... A co do "Gry o Tron"
Hmmm serial pozostawił mi w głowie lekki misz maż. Oglądałem go chyba w wakacje albo jakoś po nich. Nawet już sam nie pamiętam. Ale bądź co bądź poleciał maraton. Książek nie czytałem i jakoś nie mam zamiaru.
Co mnie zaszokowało i po części lekko nie zdziwiło to to, że Sean Bean znów zagrał podobną postać do Boromira z "Władcy Pierścieni" i podzielił taki sam los jak ów Boromir... [Normalnie K**** Pechowiec] szkoda mi się go zrobiło. Czuć w filmie tą politykę i intrygi ale od czasu do czasu wyczekiwałem jakieś lekkiej walki na zasadzie kilku wojowników vs kilku wojowników. Obejrzałem ok. Czekam na premiery drugiego sezonu na HBO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 02:46, Hartus napisał:

Podziwiam tych, którzy tu przesiadują do 2-3 w nocy albo i dłużej, a rano wstają do szkoły/pracy.
:)

Po co w ogóle spać ? :D
2-3 w nocy to do tej pory siedzą pomniejsze Wampiry :D. Swego czasu 6:00 było mało, ale udało mi się poprosić Isildura czy nie da rady do tej 6:30 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 01:50, Braveheart napisał:

Ruszające się chmury były już w Oblivionie czyli jakieś 6 lat temu :)

Jakoś Oblivion mnie znudził od samego początku, nie wiem czemu nawet ;P

Dnia 04.02.2012 o 01:50, Braveheart napisał:

A no tak zapomniałem. Ty raczej nie grałeś w żadną odsłonę The Elder Scrolls =.=...

Patrz wyżej ;P

Dnia 04.02.2012 o 01:50, Braveheart napisał:

A co do "Gry o Tron"
Hmmm serial pozostawił mi w głowie lekki misz maż. Oglądałem go chyba w wakacje albo
jakoś po nich. Nawet już sam nie pamiętam. Ale bądź co bądź poleciał maraton.

Misz masz w jakim sensie, nie zrozumiałeś fabuły? :D

Dnia 04.02.2012 o 01:50, Braveheart napisał:

Książek nie czytałem i jakoś nie mam zamiaru.

O proszę. Mnie serial zachwycił i skłonił do zapoznania się z oryginałami książkowymi.

Dnia 04.02.2012 o 01:50, Braveheart napisał:

Co mnie zaszokowało i po części lekko nie zdziwiło to to, że Sean Bean znów zagrał podobną
postać do Boromira z "Władcy Pierścieni"

Też to zauważyłem od razu :)

Dnia 04.02.2012 o 01:50, Braveheart napisał:

i podzielił taki sam los jak ów Boromir... [Normalnie K**** Pechowiec] szkoda mi się go zrobiło.

I dziękujemy spoilerowi od Naczelnego...

Dnia 04.02.2012 o 01:50, Braveheart napisał:

Czuć w filmie tą politykę i intrygi ale od czasu do czasu wyczekiwałem jakieś lekkiej walki na zasadzie kilku wojowników vs kilku wojowników.

To nie ten adres :) W sadze Martina polityka gra pierwsze skrzypce. I taka mała uwaga - nie przyzwyczajaj się do postaci, bo nie znasz dnia ni godziny ;)

Dnia 04.02.2012 o 01:50, Braveheart napisał:

Obejrzałem ok. Czekam na premiery drugiego sezonu na HBO :-)

Ja właśnie zamiast czekać czytam książki, obecnie piąty tom.
Ale sezon też obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 01:58, Harrolfo napisał:

Jakoś Oblivion mnie znudził od samego początku, nie wiem czemu nawet ;P

Typowe. I co gre do śmietnika wywaliłeś.. a no tak zapomniałem sprzedać można.

Dnia 04.02.2012 o 01:58, Harrolfo napisał:

> A no tak zapomniałem. Ty raczej nie grałeś w żadną odsłonę The Elder Scrolls =.=...
; Patrz wyżej ;P

Nie wiem czy zauważyłeś, że Skyrim ma już numerek V.... przed nim był Oblivion czyli IV a jeszcze przed nim TES III Morrowind równie genialny. Więc o to mi chodziło.

Dnia 04.02.2012 o 01:58, Harrolfo napisał:

Misz masz w jakim sensie, nie zrozumiałeś fabuły? :D

Tak nie zrozumiałem =.=

Dnia 04.02.2012 o 01:58, Harrolfo napisał:

O proszę. Mnie serial zachwycił i skłonił do zapoznania się z oryginałami książkowymi.

Nie mój świat nie moje klimaty, że tak powiem ''nie moja baja'' a sam serial mnie aż tak nie "pochłonął" nie wiem czym to spowodowane było choć pierwszy Epek mnie się podobał i miałem po nim chęć więcej.

Dnia 04.02.2012 o 01:58, Harrolfo napisał:

I dziękujemy spoilerowi od Naczelnego...

Tak wiem. Co mnie to. Mało kto tutaj i tak zagląda. :]

Dnia 04.02.2012 o 01:58, Harrolfo napisał:

- nie przyzwyczajaj się do postaci, bo nie znasz dnia ni godziny ;)

Zauważyłem. Fajne tego typu są zwroty akcji... Jednak szkoda Beana :P

Dnia 04.02.2012 o 01:58, Harrolfo napisał:

> Obejrzałem ok. Czekam na premiery drugiego sezonu na HBO :-)
Ja właśnie zamiast czekać czytam książki, obecnie piąty tom.

Ja w tych kwestiach stałem się baaaardzo leniwy... oj bardzo. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 02:20, Braveheart napisał:

Typowe. I co gre do śmietnika wywaliłeś.. a no tak zapomniałem sprzedać można.

Nie, koledze oddałem, bo mi pożyczył ;P

Dnia 04.02.2012 o 02:20, Braveheart napisał:

Nie wiem czy zauważyłeś, że Skyrim ma już numerek V....

A to nie jest po prostu symbol tej krainy?

Dnia 04.02.2012 o 02:20, Braveheart napisał:

Tak nie zrozumiałem =.=

Wiedziałem, za inteligentna ;)

Dnia 04.02.2012 o 02:20, Braveheart napisał:

Tak wiem. Co mnie to.

To jest podejście do Marków. Naczelny, tia...

Dnia 04.02.2012 o 02:20, Braveheart napisał:

Mało kto tutaj i tak zagląda. :]

Ale czytelnicy mogą zajrzeć.

Dnia 04.02.2012 o 02:20, Braveheart napisał:

Zauważyłem. Fajne tego typu są zwroty akcji... Jednak szkoda Beana :P

Powiem Ci, że to jest raptem wierzchołek góry lodowej.

Dnia 04.02.2012 o 02:20, Braveheart napisał:

Ja w tych kwestiach stałem się baaaardzo leniwy... oj bardzo. ;/

Co do bycia leniwym - żegnam się już ;)
Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema meryphillia :D Zwracam się do Ciebie z nadzieją, że odpiszesz/pomożesz w pewnej kwestii. ;0
Obeznanie w muzyce elektronicznej masz spore więc uznałem Cię za gramowego hmmm guru w tej kwestii ? :3 W każdym bądź razie obeznanie masz Dobra nevermind.
Mam nadzieje, że mi pomożesz.
Powiedz mi co to jest na nuta tutaj: [a raczej coś co robi tam za soundtrack]
http://www.youtube.com/watch?v=Hpn9y_erKgk [najlepiej obejrzyj całe]
No uwielbiam takie coś. Wali mi to po głowie i to nieźle. Dobra muzyczka na fazę na groszki... i nie tylko.
Kojarzysz ? znasz ?..... jak coś zapodaj coś podobnego w tym klimacie z takimi dźwiękami/efektami.

Pozdrawiam.

PS:
Sorry, że po raz kolejny to samo. Ale tamten post/prośba została już zalana nowymi stronami. :]
Więc ponawiam ją :P z nadzieją, że się zjawisz na stanowisku [kiedyś tam]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu Żyją Tu ? :D
Kurde nie ma to jak gram.pl na urlopie co ? :D Ale kurde czy tylko ja zauważyłem, że strona dostała jakiegoś kopa ? :D do wczytywania i innych bzdur ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem się uczyć na egzaminy ze systemów operacyjnych i hardware''u, ale zacząłem trzecie podejście do Wiedźmina i jakoś dzień zleciał. ;< Jutro czeba się zebrać do kupy, za dużo zaległości na studiach przez moją prokrastynację i rozbrające lenistwo. W tej chwili w głośnikach kojące Les Discrets ( http://www.youtube.com/watch?v=sRFlOdLoJMc ), a koło łóżka leży Might and Magic VIII i bardzo kusi włożeniem do napędu. Tyle wspaniałych, rozpraszających rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 01:58, Braveheart napisał:

Jezu Żyją Tu ? :D
Kurde nie ma to jak gram.pl na urlopie co ? :D Ale kurde czy tylko ja zauważyłem, że
strona dostała jakiegoś kopa ? :D do wczytywania i innych bzdur ? :>


Jak się w środku nocy wlazi, to każda strona będzie super szybka :D
A ja nie śpię, tylko gram w Upadek Seratiff. I robię screeny, bug na bugu, ale ubaw! Ludzi, którzy tą grę robili, powinni wyrzucić z pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 02:08, Pioruns napisał:

Jak się w środku nocy wlazi, to każda strona będzie super szybka :D

Oj nie powiedziałbym :P

Dnia 05.02.2012 o 02:08, Pioruns napisał:

A ja nie śpię, tylko gram w Upadek Seratiff. I robię screeny, bug na bugu, ale ubaw!
Ludzi, którzy tą grę robili, powinni wyrzucić z pracy ;)

hahaha, że w ogóle ktoś w tą gre gra! :d
Ja to bym jak ją dostał za free to bym jej nie zainstalował tylko sprzedał! Bo by mi szkoda czasu było na tego crapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 02:08, Niflheim napisał:

Dzisiaj miałem się uczyć na egzaminy ze systemów operacyjnych i hardware''u, ale zacząłem
trzecie podejście do Wiedźmina i jakoś dzień zleciał. ;< Jutro czeba się zebrać do
kupy, za dużo zaległości na studiach przez moją prokrastynację i rozbrające lenistwo.
W tej chwili w głośnikach kojące Les Discrets ( http://www.youtube.com/watch?v=sRFlOdLoJMc
), a koło łóżka leży Might and Magic VIII i bardzo kusi włożeniem do napędu. Tyle wspaniałych,
rozpraszających rzeczy...


Mam dokładnie tak samo, poprawki czekają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zacząłem dziś grać ponownie w Gothic II. Po kilku pierwszych minutach niemal uroniłem łezkę wzruszenia :D Mam ogromny sentyment do tej serii, szczególnie do pierwszych dwóch (i pół : Noc Kruka) części.

Nic to, zostałem Magiem, kula ognista wyuczona, mogę iść spać. Dobranoc! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grind w ostatnim tygodniu był ważniejszy.
Sorka. ;]

Jeśli chodzi o ten moment: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Hpn9y_erKgk#t=67s to stylistyka muzyki jest ewidentnie dubstepowa, ale czy w dupstepie znajdziesz więcej podobnych utworów? Nie mam pojęcia, aż tak bardzo nie jara mnie ten gatunek.

Tak czy siak, pisze to całkiem serio obadaj nowy album Korn "The Path Of Totality". ;)

No i takie dwa tuzy od Infected Mushroom (choć to akurat nie dupstep, a specyficzny PsyTrance):
http://www.youtube.com/watch?v=DB-3-TVjrxU
http://www.youtube.com/watch?v=Cxov0BQ2fpE

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 01:11, meryphillia napisał:

Grind w ostatnim tygodniu był ważniejszy.
Sorka. ;]

Spoko spoko. :P

Dnia 07.02.2012 o 01:11, meryphillia napisał:

to stylistyka muzyki jest ewidentnie dubstepowa, ale czy w dupstepie znajdziesz więcej
podobnych utworów? Nie mam pojęcia, aż tak bardzo nie jara mnie ten gatunek.

Nie wiem czy znajdę ale może.... hmmm kurde nie wiem jak to wytłumaczyć cholipka.
Dubstep dubstepem ale taka kombinacja mnie się podoba:-)
No trudno. Ja tylko pytałem. Myślałem, że coś skojarzysz albo "cuś"

Dnia 07.02.2012 o 01:11, meryphillia napisał:

Tak czy siak, pisze to całkiem serio obadaj nowy album Korn "The Path Of Totality". ;)

Postaram się zapamiętać :P

Dnia 07.02.2012 o 01:11, meryphillia napisał:

No i takie dwa tuzy od Infected Mushroom (choć to akurat nie dupstep, a specyficzny PsyTrance):
http://www.youtube.com/watch?v=DB-3-TVjrxU
http://www.youtube.com/watch?v=Cxov0BQ2fpE

Nie no kurde.. co Ty nie pamiętasz jak w wakacje bodaj [tak to był raczej sezon wakacyjny] rozmawialiśmy o Grzybach i psytrance ??. Obaj wtedy mówiliśmy [stwierdzaliśmy/zgadzaliśmy się], że "Grzybiarze" dają radę/są dobrzy a utwór Heavyweight jest genialny!. ]:->

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 01:58, Braveheart napisał:

Nie no kurde.. co Ty nie pamiętasz jak w wakacje bodaj/.../


Myślisz, że pamiętam o czym dyskutowaliśmy w roku pańskim 1310?

]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 02:18, meryphillia napisał:

Myślisz, że pamiętam o czym dyskutowaliśmy w roku pańskim 1310?

]:>

No nie wiem.. ale ja pamiętam to, że lubujesz chociażby muzykę elektroniczną :P
1310 :D heheh... ja nie mam takiego roku pańskiego w tym temacie bo mam 50 postów na stronę. U mnie aktualnie rok pański 1138

]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff :D Siemanko Marki/Zmarki i inne Smarki....
Jakoś forum ostatnimi czasy sobie grabi.. oj sobie grabi. Leży zdechłe
Dobrze, że na noc chociaż zostawili działające :P
Cio tam u was.. U mnie mrozy lekko puściły.. no bo przy -15-20 stopniach marne -6 to wydaje się ciepło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema elo 5 2 0!
No forum niestety zachowuje się, jak zombie w kaftanie bezpieczeństwa - niby nie żyje, a jak żyje to jest woooolne.
A ja tam żadnych mrozów nie odnotowałem -25 to prawie że lato. Niemcy atakowali Moskwę w letnich mundurach przy temperaturze -52oC :) To, że ponoć jest zimno ma dwie wady tylko: ludzie się dziwią, że chodzę lekko ubrany; ręce pokrywają się papierem ściernym :)
Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odpoczywając od grindu i przygotowując się na jego kolejną odsłonę od jutra, poczytałem nieco zaległą prasę.
Złapałem się właśnie, że cholercia kupuję co miesiąc PSX Extreme i NEO+, ale nigdy nie udaje mi się ich przeczytać w całości. :F

Oprócz tego poczytawszy nieco nowy numer Teraz Rocka, a w kolejce czeka monografia Lockheed A-12, czyli samolotu prototypowego dla słynnego SR-71 Blackbird (którego szumnie zapowiadany niegdyś na forume w wątku modelarskim model, nadal leży w powijakach :F), ta jednak przeczytam jutro, bowiem teraz czas na rzeźnie w Rise Of Nations. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować