Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2012 o 01:21, meryphillia napisał:

Grindujo...

Nie mają czasu na spam. ;)


Tiaa D3 raczej jeszcze długo będzie panował po nocach u niejednego gramowicza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z euro tourne po knajpach. Trochę pusto dziś było, czasem trafiało się na Czechów tańczących melodii ulicznych grajków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 02:56, meryphillia napisał:

Żebym ja jeszcze w D3 grindował...
Nie gram w tak nudne gierki. ;)

Pfff...
Jakieś 10 mln graczy mowisz się nudzi ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie nudną ja nie potrzebuję gry, nastawionej ciągle na akcje albo w której gra pomaga we wszystkim podświetlając co kto jak gdzie to ja wolę nudne gry ja jestem graczem który zatrzymał się w kupowaniu tego typu gier 5,7 lat temu i woli grindować w D3 a nie grać w Bf3, to znaczy wyszedłem z mainstreamu gier bardzo dawno temu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ale chyba Pan nie przeczytał przypiętego posta w tym temacie wypowiadamy się o określonych godzinach. Ostrzeżenie za ignorowanie poleceń Moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałby ktoś CV, żeby mi na szybko wysłać?
Oczywiście bez danych, tak aby można było po prostu wpisać wszystko tam gdzie powinno być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2012 o 00:06, Sigu napisał:

Nie powiem, żebyś się popisał pomocnością...


Po tym co wysłał Ci kolega klikasz "grafika", a potem wybierasz pasujący Ci obrazek. Ewentualnie możesz poszukać na stronach, które wyskakują w Google, ale to już będzie pracochłonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :) ! Za zrobienie swoim ostrzeżeniem tak długiej przerwy w nocnych markach.
Cisza od 12.06 do 17.06 to całkiem spory wyczyn :P


edit+
Znacie jakieś fajne wojenne flashowe gierki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz jako-takie obeznanie w programach graficznych, to z odrobiną wyobraźni można stworzyć dość fajne rzeczy. Ja coś takiego zrobiłem sam od zera w Photoshopie, ale podejrzewam, że w GIMPie bez trudu zrobiłoby się takie samo.

20120617005623

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, wiedzieć że co najmniej 11 innych kolesi czuje się dzisiaj tak samo beznadziejnie jak ty - bezcenne.:/

Btw, gra ktoś może w L2? Temat na forum jest żałosny(dwie -sic! - strony ma), a przydałaby mi się porada, co robić kiedy jeden koleś każde mi upolować dwa ''jakieś tam'' stworki, a nie mówi gdzie one są.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2012 o 01:35, Nephren-Ka napisał:

Btw, gra ktoś może w L2?

Panie, idź pan z tym grindfestem xD a tak serio - już nie. Ale GoD też jeszcze testowałem po premierze - teraz raczej bym nie ruszył, nie po dwóch weekendach z betą GW2 ^^

Dnia 17.06.2012 o 01:35, Nephren-Ka napisał:

Temat na forum jest żałosny(dwie -sic! - strony ma)

Wydaje mi się, że gra jest mało popularna u nas - to jednak target na rynek azjatycki imo, no i było p2p.

Dnia 17.06.2012 o 01:35, Nephren-Ka napisał:

co robić kiedy jeden koleś każde mi upolować dwa ''jakieś tam'' stworki, a nie mówi gdzie one są.xD

Hym. O ile hasło ''jakieś stworki'' niewiele mi mówi, to polecałbym zajrzeć do a) dziennika, b) porozmawiać z NPC od questa, c) podać tutaj jakiś konkret :P Ogólnie ten łańcuszek questów do 40lvla jest opisany bezproblemowo raczej, więc nie powinno być kłopotów ze znalezieniem.
No i ostatecznie w sieci powinny być jakieś poradniki, bo sam chyba korzystałem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2012 o 01:47, Adjatha napisał:

Panie, idź pan z tym grindfestem xD a tak serio - już nie. Ale GoD też jeszcze testowałem
po premierze - teraz raczej bym nie ruszył, nie po dwóch weekendach z betą GW2 ^^


Kolega gra(taki, co grał za dawnych czasów) i potrzebuje kogoś to towarzystwa w grze.xD Inaczej bym tego kijem nie ruszył.:P

Dnia 17.06.2012 o 01:47, Adjatha napisał:

Hym. O ile hasło ''jakieś stworki'' niewiele mi mówi, to polecałbym zajrzeć do a) dziennika,
b) porozmawiać z NPC od questa, c) podać tutaj jakiś konkret :P Ogólnie ten łańcuszek
questów do 40lvla jest opisany bezproblemowo raczej, więc nie powinno być kłopotów ze
znalezieniem.
No i ostatecznie w sieci powinny być jakieś poradniki, bo sam chyba korzystałem. ;p


''Essence of Kamaleoka'' czy jakoś tak to idzie. W rozmowie to koleś życzy udanych łowów, a ''linia'' z dziennika prowadzi do zlecającego zadanie.xD Pewnie, że w Google można znaleźć rozwiązanie, ale ja chyba poczekam aż twórcy gry to poprawią. Może zająć to wieczność, ale nic mnie to nie interesuje.

@Harrolfo - Lineage II, ofc :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, to ja nie.
Pogrywam sobie w Grę o Tron (sagę książkową skończyłem niedawno, polecam) i Maxa 3.
No i uczę się. W poniedziałek egzamin z Rynków Finansowych, we wtorek z Rachunkowości, a w piątek zaliczenie ćwiczeń z Podstaw Sieci Komputerowych. Na szczęście wszystko inne zaliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować