Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

" Cóż za akcja! Po długim wybiciu bramkarza i przytomnym strąceniu piłki na prawe skrzydło, Mariusz Zgorzyński przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, zmylił dwóch obrońców i strzelił z 10 metrów między nogami jednego z nich. Od 9 minuty gospodarze prowadzą 1-0."

Akcja jak z Realu Madryt.
Cisną kogoś tam moi zawodnicy w Hattricku.
Nie sądziłem, że po kilku miesięcznej przerwie wrócę do tego. I to strzelająć gola w 9 minucie. ;)

EDIT: Od 11 min jest 2:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 3 godziny z hakiem muszę wstawać do pracy na 12 godzinną dniówkę, ale nie mogę spać bo mama w moim pokoju ciśnie w jakieś gierki na facebooku... w sumie to ten post chyba powinien znaleźć się w "Kwasy by Jasiu"...
Cóż do 30stki jeszcze troszkę... ale tak czy inaczej nie jest to komfortowa sytuacja. >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 02:47, Alehor napisał:

za 3 godziny z hakiem muszę wstawać do pracy na 12 godzinną dniówkę, ale nie mogę spać
bo mama w moim pokoju ciśnie w jakieś gierki na facebooku... w sumie to ten post chyba
powinien znaleźć się w "Kwasy by Jasiu"...
Cóż do 30stki jeszcze troszkę... ale tak czy inaczej nie jest to komfortowa sytuacja.
>.<

Ja już bym się nie kład. Prędzej bym wytrzymał bez snu, bo inaczej już bym nie wstał.
Pamiętam jak jakieś jakieś 3-4 lata temu z kuzynami nie spało się w wakacje jedną noc i jakoś się żyło, trochę wolniejsze reakcje, ale było fajnie XDD

Ja na szczęście mogę sobie pospać choćby i 12 godzin XD

Współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 00:52, mr_chief napisał:

Braveheart''a dawno nie było. Caramba!


Diablo pewnie zażarł tego niedzielnego wąpierza. ]:>

Cały dzień z świetnymi dubstepami, a teraz trochę prób ogarnietacia zależności w kładzeniu tekstur terenu w Faces Of War (co za debil taki system wymyślił, nie ogarniem) i lulu, bo trzeba się wyspać przed kolejnym weekendowym grindem w WoT. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 02:59, meryphillia napisał:

Diablo pewnie zażarł tego niedzielnego wąpierza. ]:>

Padłem :-D. Autentycznie.

Dnia 13.07.2012 o 02:59, meryphillia napisał:

Cały dzień z świetnymi dubstepami, a teraz trochę prób ogarnietacia zależności w kładzeniu
tekstur terenu w Faces Of War (co za debil taki system wymyślił, nie ogarniem) i lulu,
bo trzeba się wyspać przed kolejnym weekendowym grindem w WoT. ;P

A ja odpoczywam od hasania po Meksyku i oglądam cosik na yt w przerwach pomiędzy Tiną, a czytaniem książki :3. Osobiście liczę na pogodny weekend, ale nie mam dobrego przeczucia...

Nic to, spacer w deszczu to też super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh, nie mogę zasnąć. Chyba pierwszy raz zdarzyło mi się by po jakimkolwiek energetyku nie czuję zmęczenia, dziwne. Do tego szybko robi się jasno, a to nie pomaga w zaśnięciu. Będzie trzeba pospać w dzień, bo w końcu zmęczenie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, co za pogoda, jak nie nieustanne burze, to teraz temperatura "odpisuje". Za oknem mam ledwo 13 stopni, a dwie godziny temu było 9. :\ Gdzie to lato ja się pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 05:40, Dark_Sebat napisał:

Kurde, co za pogoda, jak nie nieustanne burze, to teraz temperatura "odpisuje". Za oknem
mam ledwo 13 stopni, a dwie godziny temu było 9. :\ Gdzie to lato ja się pytam?

U mnie 11, a wcześniej zdaje się było zimniej. Nie lubię upałów, szczególnie w nocy, ale żeby było tak, że okna w lato trzeba zamykać! Coś jest nie tak, szczególnie, że to już 3 dzień, jak są zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za dziesięć min trzeba się zbierać do roboty a ja nie zmużyłem oka nawet na minutę... kobieta po 40 na facebooku w moim pokoju + jeden nieoczekiwany telefon dosłownie przed próbą zaśnięcia =

Jak dobrze było czuć się socjopatą i tłumić wszystko w środku... Ehh serce nie sługa. Coś czuję że przez 12 godzin ostrego za****dolu ta myśl nie opuści mnie ani na chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się udało upolować Dante''s Inferno za 20 zł dzisiaj, z czego w sumie się cieszę, bo jestem wielkim wielbicielem Boskiej Komedii (+ nawet lubię slashery, zobaczymy jak będzie), a także zakupiłem... Catherine.

W najbliższych tygodniach spodziewam się więc totalnego miksu gier poważnych, poruszających i zakręconych :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 00:06, Renzov napisał:

A mnie się udało upolować Dante''s Inferno za 20 zł dzisiaj, z czego w sumie się cieszę,
bo jestem wielkim wielbicielem Boskiej Komedii (+ nawet lubię slashery, zobaczymy jak
będzie), a także zakupiłem... Catherine.

W najbliższych tygodniach spodziewam się więc totalnego miksu gier poważnych, poruszających
i zakręconych :-D.


Ja dantego zostawiłem na przyszle wakacje. zamierzam nadrobic wszelkie growe zaległosci przed kolejna generacja. ps3 mam od listopada 2009, a praktycznie caly czas gralem tylko w fife i coda. wstyd, no ale teraz nakupiłem ze 30 tytułów i gram. ze slasherow, na te wakacje, zamierzam ''odrobic'' darksiders i castlevanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 02:07, MrGregorA napisał:

Ja dantego zostawiłem na przyszle wakacje. zamierzam nadrobic wszelkie growe zaległosci
przed kolejna generacja. ps3 mam od listopada 2009, a praktycznie caly czas gralem tylko
w fife i coda. wstyd, no ale teraz nakupiłem ze 30 tytułów i gram. ze slasherow, na te
wakacje, zamierzam ''odrobic'' darksiders i castlevanie

Mi też chwilę zejdzie, zanim zabiorę się za Dantego, bo w kolejce czeka wspaniałe Red Dead Redemption, które już nota bene kończę (ale zostaną mi jeszcze sidequesty itd). Niemniej niezmiernie ciekawy jestem Catherine... Ale to już zdecydowanie przyszła przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 02:30, MrGregorA napisał:

kupiłeś GOTY? bo chyba widziałem na liście, że ktoś grał. Co rozumiesz przez sidequesty?
Robisz 100%?

Nie, tak i tak :-).
Mam goty, znajomy mi pożyczył i od dobrych kilku dni szaleję po Stanach i Meksyku na swym wiernym rumaku , Bucefale. Sidequesty = zadania poboczne. Jak starczy mi czasu, to planuję zrobić w tej grze wszystko, co się da i - kto wie - może w międzyczasie wpadnie platyna. Chociaż przekonany nie jestem - RDR to istny złodziej cennych chwil.

Bo np najwyższe trofeum (nie żeby mi na nich jakoś wybitnie zależało) w takim Dante''s Inferno to czysta formalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz, bo dla mnie zadaniami pobocznymi były tylko misje poboczne i ew. pozbieranie troche skrór zwierząt (do tej pory moczę się w nocy kiedy śni mi się stado kuguarów). A no i oczywiście skarby. Dla nieznajomych zrobiłem chyba z 25 - 30 misji (nie chce kłamać; wiem, że dużo) A jakieś inne pierdoły mnie zupełnie nie bawią. Powiem Ci, że to nie singiel jest porblemem jeśli chodzi o platynę. To multi. Tak jak w IV.

EDIT: właśnie zorientowałem się, że wypowiadam się w nocnym temacie. Zobaczyłem, że ktoś odpisał, więc mu sam odpisałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 11:24, MrGregorA napisał:

wiesz, bo dla mnie zadaniami pobocznymi były tylko misje poboczne i ew. pozbieranie troche
skrór zwierząt (do tej pory moczę się w nocy kiedy śni mi się stado kuguarów). A no i
oczywiście skarby.

Kuguary? Dafuq?
Na żadne się jeszcze nie natknąłem (~15h gry), tak samo ze skarbami - takie rozrywki zostawiam sobie na koniec. Ale współczuję - to co piszesz brzmi strasznie :<.

Dnia 15.07.2012 o 11:24, MrGregorA napisał:

Dla nieznajomych zrobiłem chyba z 25 - 30 misji (nie chce kłamać;
wiem, że dużo)

A to bardzo ciekawe co piszesz, zwłaszcza biorąc pod uwagę, iż tych misji jest 19 :-).
Sam wykonałem dopiero 9, ale głównie robię wątek główny; na wszystko przyjdzie czas.

Dnia 15.07.2012 o 11:24, MrGregorA napisał:

A jakieś inne pierdoły mnie zupełnie nie bawią. Powiem Ci, że to nie singiel
jest porblemem jeśli chodzi o platynę. To multi. Tak jak w IV.

Ta... maks lvl w multi zapowiada się na żmudną robotę, ale pozostałe, z tego, co widziałem, mogą wpaść stosunkowo szybko.
Ale nie chcę gdybać, bo taka platyna w RDR wygląda naprawdę pięknie; szkoda byłoby jej nie zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 00:06, Renzov napisał:

> wiesz, bo dla mnie zadaniami pobocznymi były tylko misje poboczne i ew. pozbieranie
troche
> skrór zwierząt (do tej pory moczę się w nocy kiedy śni mi się stado kuguarów). A
no i
> oczywiście skarby.
Kuguary? Dafuq?
Na żadne się jeszcze nie natknąłem (~15h gry), tak samo ze skarbami - takie rozrywki
zostawiam sobie na koniec. Ale współczuję - to co piszesz brzmi strasznie :<.


aj, dziwne, że się nie natknales (a może nie szukales ich skory? bardzo cenna). ogolnie jak sa dwa to jest ciezko

Dnia 16.07.2012 o 00:06, Renzov napisał:

> Dla nieznajomych zrobiłem chyba z 25 - 30 misji (nie chce kłamać;
> wiem, że dużo)
A to bardzo ciekawe co piszesz, zwłaszcza biorąc pod uwagę, iż tych misji jest 19 :-).


mowilem, ze nie chce klamac, ale zrobiłem wszystkie!

Dnia 16.07.2012 o 00:06, Renzov napisał:


Sam wykonałem dopiero 9, ale głównie robię wątek główny; na wszystko przyjdzie czas.

> A jakieś inne pierdoły mnie zupełnie nie bawią. Powiem Ci, że to nie singiel
> jest porblemem jeśli chodzi o platynę. To multi. Tak jak w IV.
Ta... maks lvl w multi zapowiada się na żmudną robotę, ale pozostałe, z tego, co widziałem,
mogą wpaść stosunkowo szybko.
Ale nie chcę gdybać, bo taka platyna w RDR wygląda naprawdę pięknie; szkoda byłoby jej
nie zdobyć.


ja multi nawet nie włączylem. pewnie jest, czego zalowac, aaaaale

EDIT: DOBRA, lece spac bo budzik na 3:40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować