Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2012 o 02:13, Renzov napisał:

Ja w nowego Hitmana dalej nie wierzę, ale chciałbym się mylić. Tak czy inaczej na bank
wylatuje toto z moich tegorocznych zakupów. Figurka Connora wcale nie ułatwia sprawy

I dlatego czekam, żeby się dowiedzieć, czy dostanę stypendium. To sporo ułatwi ;)

Dnia 28.08.2012 o 02:13, Renzov napisał:

Ah, prawie mnie przechytrzyłeś :).

Prawie? Przechytrzyłem i już ;)

Dnia 28.08.2012 o 02:13, Renzov napisał:

Już o tym pisałem - ja wbijam platynę kiedy gra mi się spodoba, albo gdy wiem, że jest
łatwa. Co ja pradze, zsr ostatnio wszystkie tytuły spełniają te kryteria? :-)

Oba? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 02:22, Harrolfo napisał:

Prawie? Przechytrzyłem i już ;)

A żyj sobie z tą świadomością :>.

Dnia 28.08.2012 o 02:22, Harrolfo napisał:

Oba? ;>

Mhm, przynajmniej w ostatnio katowanych przeze mnie produkcjach. RDR, Saint''s Row 3, Sleeping Dogs... Znamienita większość trofeów z tych gier wpada przy okazji, a dodając do tego fakt, iż są to tytuły co najmniej dobre - żyć, nie umierać :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uroczyście ogłaszam wszem i wobec, iż powrót mój do Diabololo można uznać za udany :-). Jak na razie wpadły mi dwa PL, ale swoją Łowczynię zdążyłem już zmodernizować permanentnie. Przeoraliśmy dziś ze znajomkiem 1 i 2 akt kilkukrotnie; bez większych problemów. Trzeciego jeszcze nie testowałem, ale Belial już ubity, więc na dniach będę miał okazję :>.

Poza tym piękna noc nastała... Chyba włączę sobie House''a.

Jak się macie, wampiry? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 02:02, luzac napisał:

Jeszcze osiem scenariuszy!


Luzi, ile grasz w gry dziennie, tygodniowo i ile ostatnio ich przerabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 00:22, Demagol napisał:

Luzi, ile grasz w gry dziennie, tygodniowo i ile ostatnio ich przerabiasz?

Zabawny fakt - pomijając moje dwie multiplayerówki, czyli LoLa i TF2, zwykle gram w jedną, góra dwie inne gry. Ten tydzień zdecydowanie zdominowało RCT, można powiedzieć, że to taka niedokończona sprawa, gdyż z 10 lat temu przeszedłem prawie wszystkie scenariusze (brakowało mi bodajże 4). Na dobrą sprawę, 35 godzin jakie naliczył mi Raptr w tym tygodniu to wynik przesadzony, bo większość scenariuszy wykonuje się w około 1,5 godziny, reszta czasu to gra działająca w tle żeby zaliczyło scenariusz podczas gdy ja robię coś zupełnie innego. XD. Wiele godzin spędzonych w TF2 to idlowanie za itemami po nocach, a w przypadku LoLa już odpalony klient nabija czas w czasomierzach, nawet jeśli się nie gra.

20120901003735

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaale pustki.
Dawno takich tutaj nie było.
No cóż...
Byłem dzisiaj na "Ted''zie". Zabawny film. Miś rządzi.
;)
A teraz, już ostatecznie rozstając się ze swoim starym gustem muzycznym, słucham "Doggystyle" Snoop''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 02:15, mr_chief napisał:

Aaaaale pustki.
Dawno takich tutaj nie było.
No cóż...

Tak to już jest. Pełno luda już tu nie zagląda lub robi to bardzo sporadycznie. Ciężkie czasy nastały dla marków - jeno nieliczni się ostali :-D.

Dnia 08.09.2012 o 02:15, mr_chief napisał:

Byłem dzisiaj na "Ted''zie". Zabawny film. Miś rządzi.
;)

Zabawne, ja też wczoraj byłem na Tedzie. I mimo, że do kina chodzę bardzo rzadko, to kilka momentów rozwaliło mnie permanentnie (scena przy kasie o przekraczaniu granic i końcówka :D). W każdym razie większą uwagę zwracałem na film, niż na popcorn; to jest mój wyznacznik jakości danej produkcji :-).

Dnia 08.09.2012 o 02:15, mr_chief napisał:

A teraz, już ostatecznie rozstając się ze swoim starym gustem muzycznym, słucham "Doggystyle"
Snoop''a.

A ja pofarmiłem ze znajomym trzeci akt w Diablo III, ale drop był żałosny. W każdym razie dopakowalem znowu swoją DH (broń 1000+ dmg z socketem piechotą nie chodzi) i koszenie mobów stało się jeszcze prostsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 02:15, mr_chief napisał:

Aaaaale pustki.
Dawno takich tutaj nie było.
No cóż...
Byłem dzisiaj na "Ted''zie". Zabawny film. Miś rządzi.
;)
A teraz, już ostatecznie rozstając się ze swoim starym gustem muzycznym, słucham "Doggystyle"
Snoop''a.


a to ciekawe! dzisiaj też przesłuchałem całą płytę. Znawcą rapu nie jestem. slucham tylko 50 centa (i to 2 pierwsze plyty) i eminema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 03:25, meryphillia napisał:

Forume ożyło, a forumowe zmarlaki chyba w proch się obróciły już totalnie...

;]

O tym samym pomyślałem, ale co ja się będę wychylał podczas takiej absencji co po niektórych... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 00:11, sliski_wojtas napisał:

Siemanko ! :) come back ;d takie pytanie byliście w kinie na " Jesteś bogiem ". Lepsze
od książki ? Jak dla mnie książka lepsza, ale film też niczego sobie ; )


A film faktycznie dobry? Czy tak ''dobr''y jak Sala Samobójców, która była rzekomo najlepszym polskim filmem na przestrzeni lat, a na mnie nie wywarła wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Powiem tak ... jeżeli się interesujesz kulturą Hip-Hop to na pewno Ci się ten film spodoba ;) Na Sali Samobójców nie byłem, więc nie umiem ocenić :D Tym bardziej jeżeli się urodziłeś w tamtych czasach to z chęcią oglądniesz. Ja w sumie ze swojej strony mogę polecić film, ale przeczytałem wcześniej książkę i jakoś bardziej mi przypadła do gustu :) Dla mnie film dobry i godny polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu jeszcze w ogóle egzystuje (wiadomka oprócz imć merylphilla, który od miesięcy zasłania się tą samą wymówką :D)?

Ja dalej pykam w Diablo III. Przeoraliśmy dziś ze znajomymi prawie całe Inferno kilkukrotnie, a zarobione pieniądze przeznaczyłem na dodatkowe 5k dpsu. Teraz puszczę House''a, ale trza rano wstać, sooo...

A wy, marki, co tam? Gracie w cosik może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować