Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2013 o 01:01, Kondi_Rozpruwacz napisał:

Nie masz jak się pochwalić czy nie masz czym się pochwalić ?


Domyślnie chodzi o fb ofc.xD Niemal każdy dzisiaj wrzuca posta/zdjęcia/obrazek, które sugerują jak to wczoraj się szalało. Ja póki co istnieję(czyli mam fb xD), ale nie mam tam czego dodać. So sad.:P
Ale w sumie nawet jakbym miał, to bym nie wrzucał, więc co za różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Ja póki co istnieję(czyli mam fb xD) .

Hahahaha rozwaliłeś mnie , czyli ja nie istnieje , skasowałem go 3 tygodnie temu :D .
Najbardziej w naszym świecie denerwuje mnie to że coraz więćej osób robi coś tylko dla pokazu - by pozniej dodać to na face i zbierać like i komenty pod tym .


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 01:50, LubieWafle napisał:

Amerykańscy naukowcy udowodnili, że Ci, co nie mają fejsa to aspołeczni psychopaci. Witaj
w klubie.


Nigdy nie sądziłem że dołącze do tego jakże prestiżowego grona :D , ogólnie nie lubie tych całych społeczności bez których się nie istnieje itp. wysztko jest tam takie płytkie , niecharakterysytczne , globalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 01:56, Kondi_Rozpruwacz napisał:

Nigdy nie sądziłem że dołącze do tego jakże prestiżowego grona :D , ogólnie nie lubie
tych całych społeczności bez których się nie istnieje itp. wysztko jest tam takie płytkie
, niecharakterysytczne , globalne .


Media i internet nakręciły akcję na temat Facebooka. Dla mnie to zwyczajny blog dla każdego. A takie rzeczy już istniały dużo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko żę takie rzeczy wcześniej nie były podstawą komunikacji między ludzmi , dziśąj poznajać kogoś najcześciej sprawdza się go na face , przeglada zdjecia , czyta wpisy - sama idea portalu jest dla mnie objętna - to w jaki sposób ludzie się upośledzili nadużywajać jego jest problematyczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 01:46, Kondi_Rozpruwacz napisał:

Hahahaha rozwaliłeś mnie , czyli ja nie istnieje , skasowałem go 3 tygodnie temu :D .


Wiesz, ja też się śmieję z tego powiedzonka.:P
U mnie fb co jakiś czas służy do tego, żeby porozumieć się z osobami które są za daleko ode mnie(w sprawach zazwyczaj na tyle błahych, że nie opłaca się używać telefonu). Inna fajna rzecz to muzyka, bo mogę sobie zobaczyć linki, którymi rzucają ''ciekawi muzycznie'' znajomi. Poza tym zbieram sobie jeszcze w albumie różne smutne obrazki w wysokiej rozdzielczości i na tym moja obecność tam się kończy.

Dnia 02.01.2013 o 01:46, Kondi_Rozpruwacz napisał:

Najbardziej w naszym świecie denerwuje mnie to że coraz więćej osób robi coś tylko dla
pokazu - by pozniej dodać to na face i zbierać like i komenty pod tym .


Widzę to u kilku takich co znam, a z młodszego pokolenia są.:P Po moich i wcześniejszych rocznikach raczej zbytnich szaleństw nie widzę. Za to często pojawia się pełno spamu z wszelkich aplikacji(gdzie ktoś sobie kliknął kiedyś to co nie potrzeba), ale jedno kliknięcie blokuje to i załatwia sprawę.


Dzisiaj kolejny dzień beznadziejności. Wieczorne czytanie i zwiedzanie okolicy wykonane, więc teraz pora pogapić się przed snem w monitor. Terraforming w Wurmie będzie akurat, można teren pod wioskę wyrównać. Zwłaszcza, że x5(i premium xD) w tankach już nie ma, więc po codziennej wygranej T29 nie mam co tam robić.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja facebooka używam codziennie nawet próbuje tam nowych znajomych szukać, to ja wole być uzależniony od facebooka a nie stale łazić bez celu po mieście. 2 lata temu wszedłem na facebooka i tak tam siedzę, tak był z nk grono gg. Nie wierzę w nagłę poznanie kogoś na ulicy więc wole w internecie, tak samo jak poprzednik kolejny beznadziejny dzień nie mam od dawna ochoty i weny nigdzie łazić miałem do kina iść nie chce mi się nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 01:46, Kondi_Rozpruwacz napisał:

. Ja póki co istnieję(czyli mam fb xD) .

Hahahaha rozwaliłeś mnie , czyli ja nie istnieje , skasowałem go 3 tygodnie temu :D .
Najbardziej w naszym świecie denerwuje mnie to że coraz więćej osób robi coś tylko dla
pokazu - by pozniej dodać to na face i zbierać like i komenty pod tym .




Ja też skasowałem FB po krótkim czasie.Uznałem, że mi to do niczego potrzebne nie jest.Wcale tam nawet nie wchodziłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się przez święta nic nie zrobi a jak czas wrócić do niej to trzeba w jeden dzień napisać projekt z baz danych :). Dlatego jeszcze tutaj siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2013 o 01:02, Daros_93 napisał:

Ja też skasowałem FB po krótkim czasie.Uznałem, że mi to do niczego potrzebne nie jest.Wcale
tam nawet nie wchodziłem xD


Dodam jeszcze to, że nie da się usunąć konta z FB. Można je tylko zawiesić. Mimo iż piszę, że jest usunięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2013 o 00:42, Nephren-Ka napisał:

Wiesz, ja też się śmieję z tego powiedzonka.:P
U mnie fb co jakiś czas służy do tego, żeby porozumieć się z osobami które są za daleko
ode mnie(w sprawach zazwyczaj na tyle błahych, że nie opłaca się używać telefonu). Inna
fajna rzecz to muzyka, bo mogę sobie zobaczyć linki, którymi rzucają ''ciekawi muzycznie''
znajomi. Poza tym zbieram sobie jeszcze w albumie różne smutne obrazki w wysokiej rozdzielczości
i na tym moja obecność tam się kończy.


U mnie jest podobnie, wejdę, przejrzę aktualizacje z subskrypcji, przejdę do YT, obejrzę co mam obejrzeć, popatrzę jakie piosenki czy inne bajery powrzucali znajomi i w zasadzie tyle. Znajomych mam chyba 50, bo ich nie kolekcjonuję i nie poszukuję. Dziwie się ludziom, którzy mają 500+ znajomych. Połowy pewnie i tak nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 00:23, Harrolfo napisał:

Witam,
Co dobrego?

Nic, jak zwykle.

Ale czasu przynajmniej nie marnuję - dwa odcinki "Rodziny Borgiów" obejrzane, a bonusowo zobaczyłem film pt. "Rajd", który nawet pozytywnie mnie zaskoczył.

Teraz coś przekąszę i pewnie zabiorę się za jakoweś czytadło :3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 00:23, Harrolfo napisał:

Witam,
Co dobrego?


Nudy.. do tego chorubsko się mnie uczepiło od sylwestra. Więc kuruję się ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od roku nie wiem na co jestem chory , strasznie mnie boli głowa (nic nie pomaga nawet leki na receptę) . I stoję w kolejce na badanie, och ta nasza służba zdrowia.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 02:21, Sephrio napisał:

Ja od roku nie wiem na co jestem chory , strasznie mnie boli głowa (nic nie pomaga nawet
leki na receptę) . I stoję w kolejce na badanie, och ta nasza służba zdrowia.. :(


Pewnie jakiś problem neurologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować