Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2013 o 03:34, vegost napisał:

A to dzisiaj nikt nie trzyma tutaj warty ? Zawiodłem się meryphillia :) No cóż
spadam na kojko ;p

Pff... odezwał się "cfany" młody vampir co tu raczej jakoś nigdy wcześniej nie postował.
I tak jak meryphillia mówi:
Gdy jest grind/farma/exp/itp/itd to nie ma czasu na jakikolwiek spam czy inne pierdo lamento. :)
związanego z tym forum.
pOZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 04:43, meryphillia napisał:

Syndrom cholernej "jeszcze jednej tury".
Już piąta rano prawie... ale jak? :D


Matko jedyna w 3 ktoś jeszcze gra? ;]
Pamiętam ile ja nad tą częścią spędziłem czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 00:40, Isildur napisał:

Matko jedyna w 3 ktoś jeszcze gra? ;]
Pamiętam ile ja nad tą częścią spędziłem czasu :)

Siema Isil :P
To mnie zaskoczyłeś obecnością od tak nagle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię co jakiś czas do niej wrócić... i się zirytować jak trzy dni temu, gdzie mi podli angole zajęli ostatnie wolne miejsce na pólwyspie widocznym na ostatnim screenie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 00:42, meryphillia napisał:

Lubię co jakiś czas do niej wrócić... i się zirytować jak trzy dni temu, gdzie mi podli
angole zajęli ostatnie wolne miejsce na pólwyspie widocznym na ostatnim screenie. :D

U mnie czwarta część rządzi na dysku, uważam ją za najlepszą z serii nie licząc dwójki, od której zaczynałem :)

@Braveheart

Cześć, jestem co noc ale się nie wypowiadam, jakoś od sierpnia chodzę spać koło 4-5 rano ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 00:46, Isildur napisał:

Cześć, jestem co noc ale się nie wypowiadam, jakoś od sierpnia chodzę spać koło 4-5 rano ;]

Łeee to nie źle ;]
Widzę nocki na cud zarywasz :) nice, nice. A kobieta... nie narzeka ? :> że tak późno chodzisz spać ? ''D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 00:50, Braveheart napisał:

Widzę nocki na cud zarywasz :) nice, nice. A kobieta... nie narzeka ? :> że tak późno
chodzisz spać ? ''D

Kobieta siedzi ze mną, już niebawem w Diablo 3 będzie ze mną grała, więc będzie więcej do roboty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 00:40, Isildur napisał:

Matko jedyna w 3 ktoś jeszcze gra? ;]

Też sobie czasem grywam, nawet satysfakcjonuje mnie do tego stopnia, że żadnej z następnych części nie kupiłem. ;p


@Braveheart

Dnia 11.01.2013 o 00:40, Isildur napisał:

Gdy jest grind/farma/exp/itp/itd to nie ma czasu na jakikolwiek spam

To nie można spauzować? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutno mi jak widzę, że ktoś gra w starsze Cywilizacje, bo ja dopiero niedawno temu zacząłem przesiadać się na gry strategiczne i swoją przygodę z serią mam ograniczoną do Civ5 :( Wiem, że to pod wieloma względami klapa w porównaniu ze starszymi odsłonami, ale mając ograne te 60-70 godzin z "piątką" ciężko jest się teraz cofnąć w tył.

Ja też zaglądam to tego wątku regularnie, tylko że wypowiadam się od święta :) Od jakiegoś czasu ogólnie coraz mniej się udzielam na forum. Atmosfera zniknęła lata temu, ale teraz to już i ciekawych wątków jakby brakuje. Cieszy natomiast "renesans gramsajtów", jak to ktoś dzisiaj ładnie nazwał. Mam nadzieję, że to nie jest po prostu chwilowy zryw i że trend pisania na blogach utrzyma się jeszcze jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak żyjecie chłopcy :) To dobrze, ja właśnie skończyłem ME3 i mam dość ! : )

@Braveheart byłem tutaj od długiego czasu, ale nie postowałem. Wolałem czytać, to co inni pisali :) Jak się tutaj zarejestrowałem, to był chyba 2005 rok :) Wtedy mało pisałem, głównie odpowiadałem na newsy na stronie głównej. A przedtem, to tylko czytałem newsy. Ewoluowałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 01:07, Sandro napisał:

Wiem, że to pod wieloma względami klapa w porównaniu ze starszymi odsłonami, ale mając
ograne te 60-70 godzin z "piątką" ciężko jest się teraz cofnąć w tył.


A czemu nie?
W końcu starsze części nie są wcale drogie i jakoś ciężko dostępne, a czasami warto zapoznać się z dobrą klasyką. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtorka jeyzka francuskiego o poranku - zawsze spoczi. Nie ma to jak opisywanie drugiej osoby na zaliczenie. Nuz wypada zaczac sie w koncu tego jezyka uczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyleczyłem kaszel, po czym wyszedłem na dosłownie 5 min na miasto. Oczywiście byłem cały opitolony w szalik i płaszcz + czapka i rękawiczki. Potem przesiedziałem 3 godziny w samochodzie po czym wróciłem do domu. W domu kaszel wrócił.. nie kaszle co 5 minut, ale to takie kaszlniecie raz na jakiś czas. Czy to możliwe, żeby wrócił na nowo w postaci infekcji czy to po prostu reakcja oskrzeli na zmianę temperatury ? Wiecie jak w Szczecinie padał śnieg ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ale to było durne" - pomyślałem sobie, stojąc na chodniku w centrum miasta, jakieś 2 godziny po północy.

Dziś chyba odbębniam całonocny dyżur, spać pójdę jutro. Chyba. Trochę muzyki i zabawy w pirata - o dziwo Risen 2 jest całkiem strawny, ale nie wiem jak będzie dalej. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam śpiochy?

Miałem grindować sobie do jutra, ale poziom małp w tankietkach był tak ogromny, że wróciłem do domciu zirytowany. ;P
Dylemat teraz, czym by tu słodko zająć sobie czas nicnierobienia. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaah, skończyłem pisać europejskie CV i list polecający na zbliżające się praktyki w Finlandii, a na zegarze dopiero 1:00. Noc młoda, co tu teraz robić? Nie chcę zaczynać nowej sesji w Civ5, bo znowu będę siedział do rana. Pozostaje dokończyć w końcu trzeci sezon Zakazanego Imperium albo Hitmana 2. Nie mam ochoty na whisky więc chyba wybiorę Hitmana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja delektuję się ciepłym lekarstwem, co by jeżozwierzową grypę odpędzić. ;P
A tak to nie mam jeszcze ukształtowanej koncepcji nicnierobienia...
Może filma jakiegoś... niby Avatara nie oglądałem już od miesiąca ponad. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować