Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2013 o 02:44, meryphillia napisał:

Jak to dobrze wygrzewać się pod kaloryferem z kubełkiem gorącej kawki w łapach, gdy ktoś
pracować musi.

]:>


kaloryfery sa dla slabych. gdyby nie to ze jestem w robocie to do odsniezania zlopalbym zimne piwo i wtedy bym nie narzekal. jakies ciemne najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 02:27, EmperorKaligula napisał:

pierwsza godzina odsniezania pekla, jeszcze, tak na oko ze dwie... pot cieknie po jajach
mimo mrozu... to bedzie dluuuuuuuuga noc.



a co tak odśnieżasz i czemu akurat teraz w środku nocy weekendowej?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 03:01, Citkowsky napisał:

a co tak odśnieżasz i czemu akurat teraz w środku nocy weekendowej?:P


aktualnie nocny recepcjonista w hotelu (w skrocie placa za ogladanie seriali i pilnowanie interesu), ale pogoda nie zna litosci i musialo napadac przed moja zmiana. no nic herbata dopita, czas wracac do lopaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 01:29, meryphillia napisał:

A Wy nadal śpicie śpiochy? ;]


Ja nigdy nie śpię :) Anyway, GTA: San Andreas była chyba najbrzydszą częścią serii. Ciągle mi się nasuwa widok z GTA III xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 00:23, Henrar napisał:

Czyli nocka ze statystyką...

Nawet mi nie mów o statystyce :/ W ten czwartek mam zaliczenie warunku z zeszłego roku. Zastanawiam się czy nie złożyć zlecenia stałego w banku, jeszcze kilka lat może potrwać zanim przez to przebrnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kontynuuję odświeżanie serii o Hitmanie. Codename 47 (z bólami) przeszedłem, Silent Assassin 2 dni temu zaliczony, teraz zaczynam Kontrakty. Postanowiłem zapoznać się z panem Tobiasem, bo w ciągu całej mojej kariery gracza grałem jedynie w Hitmana 2, którego przeszedłem "na pałę", częściej sięgając po obrzyna i M16 niż wyciszoną Berettę czy garotę. Akurat była promocja na Steamie więc czemu nie. Szkoda że dopiero teraz odkryłem geniusz tej serii, ale lepiej późno niż wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 00:26, Hummer napisał:

Ja tam piszę raport o realizowaniu ścieżki zawodowej na zaliczenie.


A ja referat o rozwoju przemysłowym Chin w drugiej połowie XX wieku. Cel mam przynajmniej mocno pozytywny - dzięki temu będę zwolniony z egzaminu z ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować