Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Też muszę w końcu zacisnąć poslady i przejść pierwszego Hitmana.
Kumpel się ze mnie ostatnio śmiał, że potrzebuje 7-8 lat by zabrać się za jakiś tytuł. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 00:57, Furr napisał:

A ja referat o rozwoju przemysłowym Chin w drugiej połowie XX wieku. Cel mam przynajmniej
mocno pozytywny - dzięki temu będę zwolniony z egzaminu z ochrony środowiska i zrównoważonego
rozwoju ;).

So get to work, dong-ma? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem mam mało znajomych, a nie mam za bardzo gdzie ich poznać. Ludzie ze studiów albo nie chcieli się spotykać, a jak już to rzadko a większości tylko ze swoimi znajomymi. Na impreze mam zamiar iść, ale sam nie jestem pewien czy to pomoże :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 01:16, meryphillia napisał:

Też muszę w końcu zacisnąć poslady i przejść pierwszego Hitmana.

Cholerstwo jest tak niesamowicie trudne bez używania jakichś solucji, że od połowy gry rzucałem już wiązanki w trzech językach. Do tego brak możliwości zapisu stanu gry w trakcie wykonywania misji... Ale klasyk to klasyk - wypada znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 01:27, windows00 napisał:

> A ja referat o rozwoju przemysłowym Chin w drugiej połowie XX wieku. Cel mam przynajmniej
> mocno pozytywny - dzięki temu będę zwolniony z egzaminu z ochrony środowiska i zrównoważonego
> rozwoju ;).
So get to work, dong-ma? :P


A niby co właśnie robię? :P
A jak już napiszę, to może nawet wrzucę na gramsajta, coby jeszcze bardziej ludzi zniechęcić do zaglądania tam :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak teraz zacząłem studia na swoim kierunku (I rok, logistyka) to zupełnie nikogo nie znałem, sami obcy ludzie, imprez też nie było, ale jakoś dało radę. Pamiętam jak w pierwszym tygodniu poszedłem na zajęcia, które miałem w sali 02. Problem w tym, że u mnie na wydziale sale są oznaczone piętrami
00X - poziom -1
X - poziom 0
10X - poziom 1
itd. X-numer sali
Siedzieliśmy pod złą salą w 4 osoby i zaczęliśmy biegać po salach, aż trafiliśmy. W ogóle się nie znaliśmy, a teraz w sumie w tej paczce cały czas biegamy. A resztę grupy w pracach grupowych poznałem. "Podoczepiaj" się do ludzi i próbuj gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Potrzebny jest czas, ale im szybciej tym lepiej. Pamiętaj, przede wszystkim nie bądź bierny i nie czekaj, aż ktoś do Ciebie zagada. Próbuj sam zaczepić kogoś, umówić się na piwko. Na początku będzie średnio itd. W końcu znajdzie się jakiś wspólny temat, a dalej już samo się potoczy ; ) Bądź otwarty i zobacz kto odpowiada Tobie, a kto nie. Ja poznałem najpierw jedną osobę, później drugą i tak dalej. Teraz co jakiś czas ktoś się do "naszej grupy" dołącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 00:08, Hummer napisał:

Studenci, jak idzie zakuwanie do sesji? Dajecie radę?

Od paru ładnych lat dajemy. Już końcówka.
Jeden egzamin z głowy. Ktoś tu wspominał o ochronie środowiska i zrównoważonym rozwoju. Miałem to jako prawo ochrony środowiska.

Za dwa tygodnie rodzinne i opiekuńcze. To będzie jazda.
A dzisiaj rzucili do Wot nowe, chińskie czołgi, a ja bidny nie mam czasu na granie. Chlip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 00:08, Hummer napisał:

Studenci, jak idzie zakuwanie do sesji? Dajecie radę?

ja właśnie się uczę z analogowych układów elektronicznych bo mam juto o 14 zaliczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 00:25, Darkstar181 napisał:

A dzisiaj rzucili do Wot nowe, chińskie czołgi, a ja bidny nie mam czasu na granie. Chlip.


Hłe hłe...
Złośliwie pochwalę się moim dzisiejszym nowym nabytkiem. ]:>

20130117004153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 00:41, meryphillia napisał:

> A dzisiaj rzucili do Wot nowe, chińskie czołgi, a ja bidny nie mam czasu na granie.
Chlip.

Hłe hłe...
Złośliwie pochwalę się moim dzisiejszym nowym nabytkiem. ]:>

Wszystko muszą importować bidaki, własnych nie mają.

Jedna z trzech bitew dzisiaj rozegranch, pochwalę się, a co :P
A teraz wracam do nauki. Może o 3.00 znowu wpadnę.

20130117005753

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak nie muszę zakuwać mam 3 zaliczenia na krzyż więc tym, się wogóle nie muszę przejmować.
A co do poznawania ludzi do kolesia co mi odpisał, tam na studiach chętnych nie ma albo dużo młodsi.
Na imprezę chce się wybrać ale nie mam obycia, ja na imprezie byłem ostatnio w liceum może nawet nie pamiętam.
Z dziewczynami podobnie, wogóle nie mam obycia z nimi i tak, mija dzien za dzien i sie nic nie dzieje nuda.
Nie ma prac grupowych takich zajęć praktycznych, ja jestem na 3 roku a właściwie sie czuje jak na 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 01:10, Shoggun napisał:

Ja tak nie muszę zakuwać mam 3 zaliczenia na krzyż więc tym, się wogóle nie muszę przejmować.
A co do poznawania ludzi do kolesia co mi odpisał, tam na studiach chętnych nie ma albo
dużo młodsi.
Na imprezę chce się wybrać ale nie mam obycia, ja na imprezie byłem ostatnio w liceum
może nawet nie pamiętam.
Z dziewczynami podobnie, wogóle nie mam obycia z nimi i tak, mija dzien za dzien i sie
nic nie dzieje nuda.
Nie ma prac grupowych takich zajęć praktycznych, ja jestem na 3 roku a właściwie sie
czuje jak na 1.

Troche smutno mi sie robi jak czytam takie rzeczy i czasem wydaje mi sie że bez internetu ten świat byłby lepszy , nie wyobrażam sobie że miałbym stawiac życie wirtualne nad realne a ty chyba tak robisz jeśli z tego co czytam ostatni raz na imprezie byłes w liceum a jestes na 3 roku studiów , proponuje to zmienić i uruchomic jakies stare kontakty , chyba że to marna prowokacja jest . Ide również spać a na dobranoc wkleje cytay który akurat pasuje do twojej wypowiedzi a wysłała mi go dzis koleżanka :)
Bo coś w szaleństwach jest młodości, wsród lotu, wichru, skrzydeł szumu, co jest mądrzejsze od mądrości i rozumniejsze od rozumu.
Leopold Staff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 02:21, Phelela napisał:

> Ja tak nie muszę zakuwać mam 3 zaliczenia na krzyż więc tym, się wogóle nie muszę
przejmować.
> A co do poznawania ludzi do kolesia co mi odpisał, tam na studiach chętnych nie
ma albo
> dużo młodsi.
> Na imprezę chce się wybrać ale nie mam obycia, ja na imprezie byłem ostatnio w liceum

> może nawet nie pamiętam.
> Z dziewczynami podobnie, wogóle nie mam obycia z nimi i tak, mija dzien za dzien
i sie
> nic nie dzieje nuda.
> Nie ma prac grupowych takich zajęć praktycznych, ja jestem na 3 roku a właściwie
sie
> czuje jak na 1.
Troche smutno mi sie robi jak czytam takie rzeczy i czasem wydaje mi sie że bez internetu
ten świat byłby lepszy , nie wyobrażam sobie że miałbym stawiac życie wirtualne nad realne
a ty chyba tak robisz jeśli z tego co czytam ostatni raz na imprezie byłes w liceum a
jestes na 3 roku studiów , proponuje to zmienić i uruchomic jakies stare kontakty , chyba
że to marna prowokacja jest . Ide również spać a na dobranoc wkleje cytay który akurat
pasuje do twojej wypowiedzi a wysłała mi go dzis koleżanka :)
Bo coś w szaleństwach jest młodości, wsród lotu, wichru, skrzydeł szumu, co jest mądrzejsze
od mądrości i rozumniejsze od rozumu.
Leopold Staff



Nie mam starych kontaktów ludzie z mojego liceum no cóż, nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Nie chodziłem na imprezy nie ciągneło mnie do nich, nie miałem ochoty. Co do cytatu nie czuję sie młody, ani nie czuje szaleństwa co nagle jest lepsze od mądrości, nic mi to nie da ja potrzebuje rady konkretnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować