Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Uczelnia happens :P

3 egzaminy zaliczone (z czego jeden będę poprawiał, bo bez konsekwencji), zaliczeń nawet nie liczę ile, przede mną zaliczenie kolokwium z Programowania Sieciowego, Analizy Finansowej i Badań Operacyjnych (z tego też egzamin jeszcze, normalny, nie poprawkowy).

Czekam na wyprzedaż na Amazonie, słucham KISS, jakoś leci życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, niektórym się jeszcze sesja nie zaczęła... Ah ta polibuda :D

Dzisiaj tylko zerówka z fizyki, byłoby cudownie zaliczyć. Także wracam do nauki. Możecie potrzymać za mnie kciuki jutro o 8 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowożytna powszechna. Jeszcze tylko jakieś 20-30 stron i będzie można się przespać kilka godzin. I tak planuję cwanie wejść na samym końcu, żeby jeszcze trochę się poduczyć i potem samemu nieco przepytać profesora :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pyknę w coś, bo jeszcze odwyknę. ;D

Choć nie wiem czy da radę, bo coś mi wariują sterowniki od myszki albo też i sypie się w końcu stary krzemiaczek, bowiem ostatnimi dniami ciągle mam problemy z myszkami.
Niestety myślałem że to tylko wina padających portów usb, ale okazało się że niewiele pomogło przepięcie na PS/2 za pomocą zmyślnej złączki. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 02:19, meryphillia napisał:

A ja pyknę w coś, bo jeszcze odwyknę. ;D


Hmm, tutaj mam tylko Wesnoth - zaleta trzymania linuxa bez wina :D

Dnia 25.01.2013 o 02:19, meryphillia napisał:

Choć nie wiem czy da radę, bo coś mi wariują sterowniki od myszki albo też i sypie się
w końcu stary krzemiaczek, bowiem ostatnimi dniami ciągle mam problemy z myszkami.
Niestety myślałem że to tylko wina padających portów usb, ale okazało się że niewiele
pomogło przepięcie na PS/2 za pomocą zmyślnej złączki. :/


U mojego brata z W7 myszka się odpinała na kilka sekund i to była wybitnie jej wina, bo nowa już zachowuje się normalnie. Sterowniki do myszki? Crap, nigdy się tym nie interesowałem (ach, to pokolenie plug&play :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu niestety wina albo samego komputera albo Xp''ka który dostał jakiegoś zajoba.

Od paru miesięcy na dzień dobry witał mnie informacją, że myszka nie jest zgodna i chciał płytę ze sterownikami (ciekawe skąd niby miałbym je wziąć skoro nawet sam twórca myszki nie ma jej już w produkcji, a po dedykowanych streownikach słuch zaginął w internecie z 5 lat temu), a od kilku dni co chwilę ją rozłącza i włącza z powrotem.
Niestety nie jest to wina myszki, bo z wszystkimi trzema które posiadam w domu dzieje się to samo mniej więcej (mniej więcej, bowiem dwóch pozostałych komputer nie raczy w ogóle widzieć, a wiem że działąją normalnie).

Niestety trzeba będzie chyba w końcu kupić jakiś współczesny komputer do grania/internetu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 00:51, meryphillia napisał:

Znowu śpicie...

:/

Rozkminiamy zagadnienia na egzamin ze środowiska geograficznego Polski, radocha na sto-dwa, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować